Co je to sen, vši u dětí

Leden 2019

Video: Muzikál pre deti ,,Splnený sen" (Leden 2019).

Anonim

До чого сняться воші у дитини? Якщо приснилися воші, не варто переживати. З'ясуйте, до чого сняться такі комахи, вивчіть сонник.

Варіанти трактування

Деякі вважають, що блохи або інші комахи, побачені уві сні, звичайно обіцяють щось погане. Але насправді тлумачення не завжди негативний.

Так до чого ж сняться ці паразити? Якщо уві сні ви побачили вошей, то це може означати наступне:

 • Якщо вам довелося бачити вошей на своєму тілі і вичісувати їх, то сонник повідомляє, що в реальному житті ви можете зіткнутися з проблемами, які зажадають негайного вирішення.
 • Сонник говорить, що якщо вам вдалося вбити комаха, то ви зможете подолати труднощі, з якими зіткнетеся.
 • Якщо ви помітили паразитів на тілі своєї дитини, то ви переживаєте з - за проблем, з якими він може зіткнутися. З'ясуйте, чи все у нього в порядку, чи не загрожують йому труднощі. Діти завжди поділяться з вами інформацією.
 • Воші, блохи та інші дрібні комахи, які сняться людині, часто асоціюються з клопотами. Так що якщо ви побачили їх уві сні, то ні до чого хорошого це не призведе. Але якщо ви зберетеся і станете організованіше, то все вирішиться.
 • Якщо паразити сняться в великих кількостях, то таке сновидіння може повідомляти про майбутню хвороби, наприклад педикульоз. Але проблеми зі здоров'ям, швидше за все, не будуть значними.
 • Виявлені в іншої людини комахи можуть обіцяти успіх.Але сторонні люди можуть заздрити, так що варто бути обережніше і менше повідомляти їм про досягнення. Крім того, якщо ви не зможете скористатися наданими можливостями, то удача вислизне з рук, і її "зловить" хто - то інший.

Популярне

Найвідоміші:

 • Якщо вам сняться воші або блохи, яких ви намагаєтеся з себе прибрати, але не можете цього зробити, то, як свідчить сонник, це означає упущені можливості, не реалізовані плани.
 • Бачити вошей - до грошей. Але щоб їх отримати, все ж таки доведеться докласти певних зусиль і постаратися.
 • Якщо уві сні ви вбиваєте паразитів, то незабаром можете отримати якесь несподівана звістка.
 • Знати, що шкідники є, але не бачити їх своїми очима може означати якусь втрату.
 • Якщо уві сні ви розчавили воша, то ви навмисно йдете до мети, і якщо будете і далі діяти так само, то отримаєте бажане.
 • Бачити уві сні багато вошей і довго їх тиснути - це прийдешні нудні і рутинні обов'язки, які вам доведеться виконувати.
 • Є тлумачення, згідно з яким у разі численних комах варто переглянути своє життя. Можливо, ви витрачаєте сили даремно і сильно втомлюєтеся, не залишаючи часу на більш приємні і важливі справи, такі як сім'я або улюблене заняття.
 • Вам довелося прибирати шкідників з якого - то реальну людину, якого ви знаєте? Швидше за все, ви намагаєтеся оберігати його і занадто багато думаєте про нього.
 • Побачити воша великих розмірів може означати, що вам належить серйозна розмова з начальством. І він напевно не буде успішним: вас можуть понизити в посаді або навіть звільнити.
 • Якщо ви шукаєте вошей у своїй голові, то настають які - то сімейні негаразди або сварки з коханою людиною.
 • Є думка, що паразити обіцяють підступи недругів, плітки ворогів і інші неприємності, пов'язані з людьми, які відносяться до вас погано. А ще вам варто придивитися до оточення, адже в ньому можуть бути ті, хто має корисливу мету.

Прості пояснення

Воші, як і блохи, викликають лише негативні емоції, і вони часто буквально друкуються в пам'яті, навіть якщо були побачені, наприклад, в якій - то телепередачі або фільмі. І тим більше нічого доброго не відчує людина, який помітив подібних комах в реальному житті. Такі події можуть вплинути на те, що ви побачите вночі уві сні, адже сновидіння є підсвідомим відображенням реальності.

Що робити

Тепер ви знаєте, до чого можуть наснитися воші, блохи та інші паразити. Але чи варто вірити в те чи інше тлумачення, чи потрібно починати активно діяти? Панікувати точно не треба, адже сонник - це не практичне керівництво до дії, а всього лише корисна інформація. Просто тверезо оцінюйте ситуацію і контролюйте все те, що відбувається. Також буде не зайвим прислухатися до себе, своїх відчуттів, емоцій, переживань. Ймовірно, ви зрозумієте, що - то потрібно змінити.

Тепер ви знаєте, до чого сняться воші, і зможете розтлумачити приснився сон і з'ясувати, як вчинити.