Co odrazuje šváby z bytu

Leden 2019

Video: Reader, it's Jane Eyre - Crash Course Literature 207 (Leden 2019).

Anonim

Поява тарганів в житлових приміщеннях часто викликає почуття тривоги у господарів, пов'язане з труднощами позбавлення від цих комах. Хімічні препарати по ряду причин не завжди можуть застосовуватися, тому важливо знати, чого бояться таргани. Це допоможе позбутися від шкідливих комах без використання хімічних засобів або запобігти їх появі.

Ароматичні рослини

Аромат деяких рослин, що містять велику кількість ефірних масел, здатний відлякати тарганів і змусити їх покинути приміщення.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з тарганами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з тарганами, клопами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

  • Пижмо - сильнопахнучим рослина, запаху якого бояться таргани. Для профілактики появи комах можна використовувати свіжозірвану траву, яку досить розкласти в місцях можливої ​​появи тарганів. У холодну пору року готується настій з висушених квіток пижма, яким і обробляється приміщення.
  • Ефірні масла евкаліпта і кедра можуть застосовуватися для відлякування дорослих особин. Існує кілька варіантів використання ефірних масел. Перший - обробка місць скупчення комах водним розчином, що містить масло.Другий - використання аромаламп.
  • Таргани бояться запаху м'яти і полину. Їх можна застосовувати як в свіжому, так і в сухому вигляді. Траву розкладають в місцях перебування комах.
  • Лавровий лист допоможе позбутися від невеликої кількості комах, досить лише розкласти його на кухні, в шафах, за трубами і вздовж плінтусів.
  • Використання анісової крапель або будь-якого препарату, що містить аніс, є ефективним засобом. Комахи не переносять запах цієї рослини і швидко покинуть будинок.
  • Висушені і подрібнені квітки ромашки використовуються для знищення шкідливих комах. У них міститься отруйна для комах речовина - піретрум. Порошок ромашки розпорошується в місцях проживання тарганів.

Всі ці способи позбавлення від тарганів безпечні для людини і домашніх тварин, але мають один суттєвий недолік. Вони не знищують комах, а тільки змушують їх тимчасово покинути приміщення. Вони можуть допомогти позбавитися від невеликої популяції тарганів, але якщо їх уже багато в квартирі.

Речовини з різким запахом

Речовини з різким запахом - ще один засіб з того, чого бояться таргани. Але застосування цих засобів може негативно вплинути і на мешканців будинку. До того ж їх запах надовго залишиться в квартирі.

  • Нашатирний спирт (аміачний розчин) має різким запахом, що відлякує комах в квартирі. Для того щоб таргани пішли з приміщення, досить щодня протирати підлоги водою з вмістом невеликої кількості нашатирю або розставити в недоступних для дітей і тварин місцях блюдця з розчином аміаку.
  • Скипидар, гас або денатурат - старовинні народні способи, що застосовуються в крайніх випадках, так як неприємний запах речовин викликає дискомфорт і людині.Для вигнання дорослих особин досить змастити одним з перерахованих препаратів місця появи комах. Зручніше за все використовувати для цих цілей пензлик.
  • Будівельна олійна фарба також змусить тарганів покинути квартиру. Після проведеного ремонту вони довгий час не з'являються в приміщенні.

Холод - ефективний метод позбавлення від тарганів

Таргани - теплолюбні комахи, які живуть тільки біля людини. Вони не переносять низьких температур, тому при неефективності застосовуваних засобів може призвести до втрати комах виморожуванням. Такий спосіб може застосовуватися в районах, де взимку стовпчик термометра на вулиці опускається нижче -10.

Важливо! Дорослі особини і їх личинки гинуть при температурі -8 Якщо створити потрібну температуру в приміщенні на кілька днів, від комах не залишиться і сліду.

Недолік виморожування в тому, що воно неможливе в квартирах з центральним опаленням, тому як лопнуть труби і квартиру заллє водою. Крім того, холод негативно позначається на побутовій техніці і шпалерах.

Всі ці способи допоможуть тільки прогнати комах на деякий час, в подальшому вони можуть з'явитися знову. Ефективніше і доцільніше застосовувати спеціалізовані препарати або скористатися послугами професійних служб.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з тарганами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з тарганами, клопами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …