Se bojí krysa - lidových prostředků a pachů, které se nelíbí myší a krys

Leden 2019

Video: New Movie In Hindi Dubbed - वायसराय हाउस 2018 (Eng Sub) (Leden 2019).

Anonim

В більшості випадків багато гризунів починають шукати близького сусідства з людиною при настанні холодів. У нічний час доби ми можемо прокидатися від дивних сторонніх звуків в квартирі, що видаються цими істотами. Вони бігають, щось гризуть або перетягують в затишне місце, пищать, до того ж до них може приставати різна зараза, яку потім переносять людям. Деяким подібна компанія не доставляє незручностей, поки звірки не починають відверто нахабніти: псувати продукти, гризти проводку, гадить, залишати після свого перебування в приміщенні неприємний запах. Тут вже оголошується відкрита війна.

Багато людей, що піклуються про своє здоров'я, є прихильниками народних засобів, основний упор в боротьбі проти шкідників роблять на відлякують запахи.

Чого бояться щури і як від них позбавитися народними засобами

З глибин віків до нас дійшли різні народні засоби, яких бояться щури і миші. Хвостаті дуже негативно ставляться до різких, нав'язливим запахів, саме з їх допомогою готуються різні приманки, засоби відлякування. Особливо вони не люблять гучних звуків, еле, кішок, капканів та інших речей.

Так, наприклад, за допомогою нафталіну можна позбутися від гризунів і зберегти неушкодженим ваш сад. Щоб приготувати суміш, потрібно 100 грам нафталінового порошку розмішати з 10 літрами тирси або сухого торфу.Отриманою масою під зиму обсипати пристовбурні круги плодових дерев, а з приходом тепла все прибрати.

Чого бояться миші і щури в квартирі

Якщо в квартирі ви випадково виявили одного з гризунів, негайно спробуйте його вигнати, в іншому випадку ви ризикуєте отримати масу неприємностей.

Завдяки народному засобу, можна знищити непрошених гостей, нагодувавши гіпсом. Для цього 20 грам гіпсу ретельно перемішуються з борошном (50 грам), додається кілька крапель духмяного рослинного масла. Страва розкладається поблизу місць найбільшого скупчення гризунів, для них воно представляє смертельну небезпеку.

Другий спосіб знищення щурів в домашніх умовах полягає в підсипання до їжі дрібно нарізаних шматочків винної пробки. Коли вони виявляться всередині шлунка тварини, почнуть розбухати, а потім намертво застрягнуть.

Також з метою надовго позбутися від докучливих сусідів у вигляді гризунів можна ефективно використовувати різні капкани з пастками. Наприклад, щоб зловити дрібних особин, потрібно взяти скляну пляшку, залити туди пару ложок домашнього соняшникової олії, струсити ємність, щоб Обмаслено все стінки і похило встановити. З таким же успіхом застосовується немита пивна пляшка.

Який запах не люблять миші і щури - який трави бояться

Ще одним хорошим народним засобом для відлякування звірів є мазь Вишневського, якій обробляються шматочки матерії. Тканина розкладається по затишних місцях, гризуни не люблять подібні аромати, вони швидко залишають приміщення і ще довгий час не будуть.

Що стосується трав, шкідники НЕ миряться з присутністю наступних:

  • ромашка;
  • пижмо;
  • м'ята;
  • полин;
  • чернокорень або крисогон (гризуни бояться насіння, які намертво чіпляються до їх шкірці; вистачає посадити на території в кілька соток близько 20-50 кущів);
  • бузина.

Дані рослини можна розкладати пучками або розвішувати всередині зараженого приміщення.

Звук якого бояться щури?

У зв'язку з тим, що пацюки бояться гучних звуків, для їх вигнання прекрасно підійде репетує музика. Досить включати її на всю потужність кілька разів на день по 10-15 хвилин.

Також люди рекомендують поставити на пральну машину залізний тазик з кухонними вилками, ложками, ножами, потім включити функцію віджиму. Вироблений страхітливий гуркіт десь вже після третього застосування змушує шкідників шукати нове місце проживання, а вам дарує чудесний порятунок.

Ще одним дієвим способом є застосування ультразвукових відлякувачів, вони ефективні, безпечні, безшумні, до того ж не завдають ніякої шкоди тваринкам.

Чи бояться щури кішок?

Кішки представляють собою відмінних борців з хвостатими гризунами. Згідно проведеним дослідженням, щороку кожна з них відловлює до 57 дрібних особин. Будь-яка кішка охороняє свої володіння, вона не допускає стороннього втручання. Деякі відразу з'їдають свою здобич, а інші «заграють» до смерті. Якщо дику голодну кішку приручити до рук, вона надасть вам неоціненну службу в вилові домашніх паразитів.

В основному кішки побоюються щурів з сірої шкіркою в силу їх великих розмірів, а шкідники про це ніби знають, нахабно ходячи по двору серед білого дня. Але існують сміливі домашні тварини, які завжди вступають у сутичку з непроханим гостем. Знищивши всіх тварюк будинку, кішки буває, йдуть на промисел на сусідні ділянки або найближчі поля, ліси. Добре допомагати в знищенні великих видів щурів здатні собаки.

Чи бояться щури і миші води?

Гризуни абсолютно не бояться води, до того ж вони вміють чудово плавати. Потрапляючи в течію річки, хвостаті істоти пливуть так само швидко, як їх водяні побратими, проте при першій зручній нагоді відразу вилазять на сушу.

Тому, якщо ви плануєте їх позбутися за допомогою різних водяних пасток, необхідно брати слизькі ємності з гладкими стінками, наповнювати їх тільки до половини. Щоб, коли гризун туди провалиться, він не зміг вибратися, йому нема за що було б ухопитися чіпкими кігтями.

Про те, що робити, якщо щура в унітазі виявлена ​​дивіться в цій статті:

Чи бояться щури скловату і хлорку?

Раніше вважалося, що пацюки не люблять скловату, що вона є для них смертельно небезпечною, але на практиці все по-іншому. Одні стверджують, що скловата тільки радянського зразка, причому найвищої щільності здатна захистити від звірків. Інші наводять випадки виявлених нір з гніздами прямо всередині даного утеплювача. Висновок один: чи то гризуни мутували і адаптувалися, чи то матеріали трапляються неякісні. Але при всьому цьому наголошується, що шкідники, хоч і селяться всередині скловати, але живуть порівняно недовго, значить ще є надія.

Що стосується хлорки, паразитів відлякує виходить від неї різкий запах. Так для отважіванія можна залишати, наприклад, всередині комори відкриту банку з розчином або вимивати нею підлоги в приміщенні. А також радять посипати підлогу хлоркою, у щурів починає виїдати очі, вони йдуть.

Як світло діє на щурів?

Чи бояться щури світла? Це питання цікавить багатьох. Люди в присутності даних шкідників побоюються спати ночами, спеціально залишають освітлення з надією злякати тварин.Насправді деякі бояться, щурятся, в паніці тікають геть, а деякі ні. Буває, що звірята з часом просто звикають до палаючого світла і він їх уже не зупиняє.