Se bojí štěnic

Smět 2019

Video: Hubení štěnic (Smět 2019).

Anonim

Відлякування клопів - тимчасовий захід. Повного зникнення комах не відбудеться без інсектицидною обробки, але якщо в даний момент немає можливості потруїти клопів, слід скористатися методами їх відлякування, щоб тимчасово уберегтися від укусів. Ті ж кошти використовуються і як профілактика від клопів.

Насичені запахи трав

Полин

Найбільше домашні клопи не переносять різкі аромати. Паразити сприймають запахи за допомогою сенсілли, які зовні нагадують волоски. На їх кінчиках знаходяться спеціальні рецептори, які і служать для сприйняття ароматів. Ставлення комах до запахів двояко: легкі аромати їх залучають, а концентровані запахи відштовхують. Тому при боротьбі з клопами часто використовують рослини з насиченим густим запахом, серед яких:

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

 • Полин. Свіжозрізані пучки гіркого полину прийнято розкладати по кутах приміщень, під килими і в інші важкодоступні і можливі місця перебування паразитів. Недолік полину полягає у швидкій втраті відлякують властивостей у міру висихання (через 3-4 дні).Аромат маскує природний запах людини, особливо якщо полин розташована в безпосередній близькості від нього, і комахи не можуть знайти свою жертву. Не менш ефективні відвари і настоянки на основі цієї рослини. Миття підлоги відваром полину з додаванням шматочка господарського мила є відмінним профілактичним засобом від клопів.
 • Пижмо. Суцвіття пижма розкидають в місцях перебування або відпочинку людини для відлякування комах. Можна на ніч розтерти шкіру суцвіттями пижма, щоб уникнути укусів. Концентрований настій пижма при контакті з комахами не просто відлякує, але здатний викликати у них блокування нервових імпульсів і тимчасовий параліч.
 • Багно. Відлякують дію грунтується на різкому одурманюючих запаху.

  Багно

  Можливі місця проживання клопів посипаються порошком з висушеного листя. Для більшого ефекту можна провести обкурювання житлового приміщення. Особливо дієві пагони, зібрані в період дозрівання в кінці серпня - початку вересня.

 • Аїр. Використовують в перетертої вигляді: розсипають сухий порошкоподібний екстракт в місцях скупчення клопів.
 • Ромашка. Запах засушеної ромашки здатний злякати паразитів, особливо в комплексі з іншими травами. Обробка приміщення сольовим розчином посилить дію рослини.

Важливо! Всі рослини, за винятком ромашки, отруйні в тій чи іншій мірі, тому використовувати їх потрібно акуратно, не допускаючи попадання в власний організм і зрідка провітрюючи приміщення, якщо мешканці знаходяться в ньому.

Ефірні масла (розмарину, лаванди, чайного дерева, евкаліпта) - ще один засіб, якого бояться постільні клопи.Ефірні репеленти використовують локально, змащуючи місця проживання паразитів. Хороша захист від нічних укусів клопів - змастити корпус і ніжки ліжка будь-яким ефірним маслом або сумішшю з кількох.

Всі ці методи здатні лише відлякувати личинок і дорослих комах, не завдаючи їм істотної шкоди. Подразнюючу дію засобів триватиме до тих пір, поки клоп достатньо не зголодніє. Тоді сильний голод пересилить страх, і комаха знову нападе на людину.

Перепади температур

Відхилення від оптимальної для життєдіяльності клопа температури здатні відлякати паразитів. Найбільш сприятливою температурою для комах вважається + 20-30 про З. Короткочасні зміни температури в бік підвищення або зниження не принесуть їм особливого незручності. Але якщо несприятливий температурний фон (нижче 10 ° С і вище 35 ° С) встановився в квартирі на постійній основі, це може спонукати паразитів покинути приміщення. Важлива саме постійність несприятливої ​​температури, адже якщо протягом дня температурний режим буде змінюватися в кращий бік, клопи зможуть пристосуватися до такого клімату.

Яскраве сонячне світло

Домашні клопи - нічні паразити, тому вони бояться сонячного світла. Свої гнізда комахи люблять влаштовувати в темних затишних куточках приміщення. Якщо людині вдається виявити місце проживання, наприклад, підняти матрац або відсунути картину від стіни, паразити починають в паніці розбігатися в пошуку нових затишних і затемнених місць. У боротьбі з клопами знання даної особливості нічим не допоможе. Злякавшись світла, вони знайдуть в квартирі надійніше місце укриття, і видворити їх з приміщення стане складніше, тому захиститися від клопів за допомогою одного лише світла не вийде.

Їдкі хімічні запахи

завантаження …

Відмінними репеллентних властивостями володіють такі хімічні рідини:

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

 • Нашатир;
 • Оцет;
 • Гас;
 • Ацетон;
 • Скипидар;
 • Трансформаторное масло;
 • Денатурат.

Кожне з речовин володіє сильним їдким запахом, який, втім, не представляє смертельну небезпеку для комах. Для захисту від постільних клопів готують водний розчин з високою концентрацією будь-якого з цих матеріалів, після чого збризкують заражену територію розчином або миють їм підлоги. Щоб зрозуміти, чи буде дієвим приготований розчин, слід оцінити залишився після збирання цим засобом запах - чим неприємніше і різкіше залишився аромат, тим більше шансів злякати паразитів.

Рада! Щоб створити перепону між сплячою людиною і комахами, слід на ніч підставити під ніжки ліжка піали, наповнені трансформаторним маслом або скипидаром. Піднятися до сплячого людині постільні клопи не зможуть. Даний спосіб ефективний в тому випадку, якщо в ліжку сплячої людини немає вогнищ зараження.

Парфумерні аромати

Захист від клопів за допомогою парфумерних засобів засновано на тій же здатності клопів до тонкому нюху. Чим різкіше буде запах одеколону або туалетної води, тим більший ефект матиме на паразитів. Для того щоб уберегти себе від нічних укусів, можна збризнути тіло стійким парфумом з різким важким запахом або змастити шкіру одеколоном.Цей спосіб можна використовувати скоріше як короткочасну міру до приїзду СЕС або самостійного опрацювання інсектицидами.

Профілактика появи клопів

Ефективність профілактики виникнення клопів будується на кількох постійних заходах, а саме:

Систематична ретельне прибирання приміщень . Щоб уникнути появи паразитів слід регулярно проводити очистку приміщень від пилу, бруду і завалів. Потрібен час від часу влаштовувати ретельну чистку килимів, меблів, книг. У важкодоступних місцях (наприклад, під ліжками) рекомендується застосування пилососа. Постільна білизна необхідно міняти раз в тиждень і піддавати його ретельної пранні. Під час прибирання важливо здійснювати огляд затишних куточків на предмет виявлення зараження.

Ремонт або ізоляція квартири від сусідніх житлових площ . Якщо сусідні приміщення заражені, рекомендується закрити всі щілини і тріщини в стінах, стелях і за плінтусами герметиком. Можна провести косметичний ремонт з обов'язковою обклеюванням шпалер, заміною плінтусів. Слід пам'ятати, що старе паркетне покриття в квартирі може стати постійним місцем проживання клопів, тому його рекомендується замінити.

Огляд і дезінсекція нових меблів (або житлового приміщення при переїзді) . Якщо сім'ї чекає переїзд, необхідно упевнитися в тому, що нова житлова площу не заражена, ще до того, як будуть перевезені всі речі. Бажана профілактична обробка приміщення інсектицидами. Нові меблі обов'язково слід піддавати ретельному огляду, особливо складки тканини, якщо це м'які меблі, або дерев'яні панелі каркаса, якщо меблі корпусні.Не слід купувати вживану меблі - вона може стати джерелом поширення паразитів.

Використання рослинних або хімічних інсектицидів . Для профілактики появи клопів в вентиляційні отвори і інші затишні місця рекомендується помістити пучки сухих ароматних трав або скористатися мікрокапсульовані інсектицидами для створення перешкоди від клопів.