Používání regentem 800 při potlačování švábů

Leden 2019

Video: "Why in the World are They Spraying?" Documentary HD (multiple language subtitles) (Leden 2019).

Anonim

Людство бореться з синантропними комахами давно і далеко не завжди успішно. Господарів, які шукають порятунку від армії рудих квартирантів, обов'язково зацікавить Регент від тарганів. Це гідна альтернатива звичайним капцям.

Хто першим випробував на тарганів засіб, винайдений для захисту врожаю картоплі від колорадських жуків, невідомо. Але йому щиро вдячне величезна кількість сімей, чиї оселі назавжди позбавлені переносників зарази.

Механізм дії Регента

Регент - перевірений інсектицид від тарганів з особливим, відмінним від хімічних сполук інших груп, механізмом дії. Сучасний представник підряду тараканових спритно пристосувався до деяких популярних видів людської зброї. А ось Регент 800 звільняє споруди від тарганів і поки діє бездоганно.

Засіб виготовлено на основі високоефективного інсектициду під назвою фіпроніл. Існує два можливих шляхи його попадання в організм комахи - кишковий і контактний. У першому випадку препарат досягне мети за умови, що буде благополучно з'їдений, всосется в стінки кишечнику і рознесеться по всьому тілу гемолімфою.

У другому випадку прусак все одно буде приречений на загибель, навіть не спробувавши отрути: щоб отруйна речовина подіяла, досить контакту інсектициду з цілісними хітиновими покривами комахи.

Побігавши по стінах, з особливою педантичністю обробленим Регентом проти тарганів, цікаві комахи не падають намертво миттєво, у них вистачає сил, щоб повернутися в свої укриття і щедро поділитися з побратимами порцією отрути, принесеного на лапках і вусиках.Інсектицид, доставлений безпосередньо в гніздо, негайно визовёт ланцюгову реакцію - загибель родичів.

Регент працює на клітинному рівні. Його точкою докладання є центральна нервова система шкідника. Він блокує рецептори до гамма-аміномасляної кислоти, безпосереднього учасника передачі нервових імпульсів в організмі таргана. При цьому грубо порушується процес передачі нервового імпульсу, розвивається параліч, і комаха гине.

Так що якщо людина вирішила купити при боротьбі з тарганами засіб Регент, то у популяції комах, облюбували його квартиру, буде досить мало шансів вижити.

Спосіб застосування Регента

Недосвідченій людині доведеться поламати голову, як використовувати Регент від тарганів. Справа в тому, що упаковка з препаратом містить докладні інструкції, яким чином підготувати порошок або розчин до знищення шкідників сільгоспугідь. А інформації, в якому обсязі води розводити Регент для очищення квартири від тарганів, там немає. Нею володіють тільки фахівці та всезнаючий Інтернет.

Прусаки більш живучі, ніж колорадські жуки, тому, розмішавши одну ампулу Регента 800 в відрі води, від тарганів не врятуватися. Досвідчені люди в цьому переконані і радять готувати більш концентрований розчин, зменшуючи кількість розчинника до двох, півтора літрів і навіть 200 мл. Мовляв, нема чого розводити вогкість в приміщенні.

Сенс в цьому є, але не можна забувати, що засіб Регент відноситься до другого класу небезпеки для людини, а дотримання обережності при роботі з токсинами ніхто не відміняв. Спеціальних випробувань на людях, зрозуміло, не проводилося, але відомо, що через неушкоджену шкіру препарат не проникає і не викликає її подразнення, а ось всередину вживати його категорично заборонено.

Людина, яка купує Регент 800 для боротьби з тарганами в квартирі, повинен подбати і про респіраторі з рукавичками. Особливу обережність рекомендується проявляти людям, схильним до алергії. Діти і домашні тварини, поведінка яких важко проконтролювати, нехай погостюють у родичів в період обробки житла.

Чи завжди, за відгуками, ефективний Регент?

На різних форумах можна знайти тисячі захоплених відгуків про застосування Регента від тарганів. Люди радіють, святкуючи перемогу у віковій сутичці. Однак зустрічаються і ті, кого засіб розчарувало.

У чому ж причина відсутності належного ефекту від застосування інсектициду?

Який би не був препарат, перш ніж називати його покупку марною тратою грошей, потрібно оцінити, наскільки точно виконані інструкції, грамотно чи проводилося розпилювання препарату, чи враховані місця можливої ​​міграції та оброблені чи приховані від очей затишні куточки квартири.

Запорука успіху в боротьбі з тарганами - абсолютна чистота в приміщенні. Всі харчові продукти потрібно зберігати в герметичних упаковках, сміття запечатувати в пакети і виносити щодня.

Святий обов'язок мешканців - подбати про сантехніці, ніде не повинно бути течі.

Хочете, щоб таргани пішли раз і назавжди? Позбавте їх води і їжі. Плануючи проведення дезінсекції, перекрийте всі джерела вологи. Це підвищить ефект від процедури.

Рано чи пізно, нанесене по кутах засіб вимиється, вивітриться, тоді чекайте нового навали тарганів, терпляче очікують в сусідній квартирі припинення каральних заходів.

Втім, використавши один раз в своєму житлі засіб від тарганів Регент, можна розраховувати, що станеться це не так скоро.

Перемогти комах в окремо взятій квартирі - завдання складне. Мешканцям багатоповерхівок розумніше об'єднати зусилля, і гнати прусаків "всім світом".

5 причин купити Регент при боротьбі з тарганами

Регент вигідно відрізняється від багатьох традиційних засобів від тарганів. Є причини, по яких варто віддати йому перевагу.

  1. Ефективність препарату не викликає сумнівів. Обробка Регентом гарантує повне звільнення обробленого приміщення від тарганів. Пройде кілька годин, і господарі можуть помітити очманілих комах, позбавлених звичного моторності. Можна з упевненістю сказати, що таргани НЕ будуть докучати дуже довго. А при правильному способі життя їх вдасться забути, як страшний сон.
  2. Економічність - вагома причина, по якій варто купити від тарганів саме Регент. Як правило, цю отруту слід шукати серед сільськогосподарської продукції. За сучасними мірками, Регент коштує не дорого: від 15 до 50 рублів за упаковку. Для стандартної квартири цілком достатньо однієї ампули об'ємом 5 мл. Фасується препарат і в більш великі флакони, які підходять для великих приміщень або полів. В Інтернет-магазинах є привабливі пропозиції, тільки поряд з оригінальним препаратом під тією ж назвою рекламується порошок із зовсім іншим складом.
  3. Відсутність запаху - важлива перевага Регента. Адже "аромат" багатьох інсектицидів змушує спішно рятуватися втечею не тільки тарганів, але і самих господарів. Він розноситься по вентиляції в суміжні квартири і зводить з розуму всіх сусідів. Регент ж практично не пахне.
  4. Розчин Регента безбарвний, не псує інтер'єру. Звичайно, після вирішального бою з тарганам спільнотою належить генеральне прибирання.Але приємніше, коли справа обмежується ганчіркою і миючим засобом. Стихійний ремонт і зміна забруднених хімікатами шпалер в плани господарів зазвичай не входить.
  5. Використовувати Регент проти тарганів дуже просто. Що легше? Пройтися з пульверизатором по дому? Або катати кульки, розкладати порошки, готувати приманки, на які живність навіть не клюне, вважаючи за краще залишки їжі біля сміттєвого відра?

Ну що ж, якщо комахи розплодилися в неймовірній кількості і вже не здаються полохливими істотами, розбігаються по щілинах при будь-якому шереху - значить, настав час купити Регент 800 - потужний засіб від тарганів і завдати нищівного удару по рудим паразитам!

Короткий відео про препарат Регент

Докладна інформація про найбільш дієвих способах самостійного знищення тарганів