Lék na švábů combat

Únor 2019

Video: Suspense: 100 in the Dark / Lord of the Witch Doctors / Devil in the Summer House (Únor 2019).

Anonim

Серед усього різноманіття інсектицидів кошти "Комбат" від тарганів, мурах і молі зарекомендували себе як надійний спосіб боротьби з повзаючими і літаючими шкідливими комахами. Саме слово "combat" позначає в перекладі "битва". І справді, в битві з різними паразитами за виживання у власному будинку кошти цієї марки виявляться вельми корисні. Найбільшою популярністю користуються пастки для тарганів Комбат, але серед продукції концерну Henkel, який володіє цією маркою, є також і інші засоби для боротьби з мурахами, міллю та іншими домашніми комахами. За словами споживачів, засоби "Комбат" не тільки досить популярні, але і ефективні:

Можу залишити про цю марку тільки найкращий відгук. Дуже мені допомогли пластини від молі і спрей від тарганів "Комбат". Навіть використовувала цей інсектицид проти бліх в кущах біля будинку (неможливо було пройти, т. К. Все ноги виявлялися миттєво покусані), ефект був неймовірним.

Катерина, Краснодар

Засоби для боротьби з тарганами "Комбат"

Оскільки в лінійці засобів від тарганів "Комбат" представлені різні форми (аерозолі, пастки і гелі), то при виборі інсектициду потрібно врахувати кількість комах в приміщенні і площа, яку необхідно обробити. Купити "Комбат" від тарганів можна як в спеціальному магазині, так і на ринку, і навіть в звичайному супермаркеті.

Аерозолі "Combat" від тарганів (Combat MultiSpray і Combat SuperSpray)

В цілому можна сказати, що кошти "Комбат" від тарганів у вигляді аерозолів, за відгуками, вельми ефективні і зручні в застосуванні. Навіть у важкодоступних місцях досить лише натиснути на розпилювач, і через короткий час комахи почнуть гинути.

Разом з тим, на вже відкладені в затишних місцях яйця інсектициди з аерозолів практично не впливають, і їх післядія набагато коротше, ніж, наприклад, у гелів. Також потрібно брати до уваги, що засіб у вигляді аерозолю найкраще використовувати під час відсутності людей в житло, оскільки при вдиханні отруйних парів навіть через респіратор можливі різні алергічні реакції. Представлені в лінійці спреїв від тарганів "Combat" кошти трохи відрізняються між собою, перш за все, дозуванням і ціною. Так, "Комбат Мультіспрей" обійдеться в суму близько 160 руб. за 400 мл, а ціна "Комбат Суперспрей" від тарганів складе близько 220 руб. за 500 мл. З них "Комбат Мультіспрей" є універсальним і був розроблений для знищення повзаючих та літаючих комах.

Засіб "Комбат СуперСпрей" і його модифікація "СуперСпрей Плюс", хоч і не таке універсальне, але вражає всіх повзаючих комах. Крім того, в ньому є гнучка насадка на розпилювачі, яка допоможе знищити паразитів в різних щілинах, не залишаючи слідів на шпалерах або на техніці. До складу цих аерозолів входять інсектициди піретроїдної групи, що володіють контактно-кишковим дією. Для них характерне швидке всмоктування в організм через зовнішні покриви, внаслідок чого настає параліч і загибель комахи. У складі кошти "Суперспрей" піретроїди більш сучасні (іміпротрін і ціфенотрін) і мають ще більш швидкий токсичний ефект. У той же час виробник заявляє, що засіб має низьку токсичність по відношенню до людини і тварин.Аерозолі Combat володіють також деяким дезінфікуючу дію, оскільки непрохані гості можуть переносити різні інфекції.

Відгук:

Для знищення тарганів у квартирі користувалася спреєм "Combat SuperSpray". Дуже задоволена ефектом. Майже відразу після обробки вони зникли, при цьому ще якісь маленькі жучки випадали з різних щілин мертвими. Моя голова після обробки не боліла, правда, треба сказати, що я користувалася респіратором. Минуло близько двох місяців з моменту обробки, а до сих пір тарганів не зустрічав.

Олена, Ростов-на-Дону

Пастки "Combat SuperBait"

За ціною пастки від тарганів "Combat SuperBait" вийдуть близько 170 руб. за 4 контейнери. Сучасний інсектицид гідраметілнон в їх складі має низьку токсичність навіть при випадковому поїданні його домашнім улюбленцем.

Дія пристрою базується за принципом ланцюгової реакції. Потрапляючи в пастку "Комбат", таргани поїдають отрута. При цьому його дія загальмовано настільки, щоб кожна особина, що мала контакт з ним, могла принести його в гніздо і заразити інших. Виробник стверджує, що пастки не мають неприємного запаху і токсичної дії, тому їх можливо прикріплювати поруч з посудом і продуктами харчування. В інструкції, надрукованій на коробці, зазначено, що для використання пасток "Комбат" від тарганів потрібно дістати контейнери з упаковки і розташувати їх в місцях передбачуваного скупчення комах. На зворотному боці кожного контейнера є клейовий квадрат, так що засіб можна розмістити навіть на стіні. Також можна купити "Комбат SuperBait Декор", де контейнери розфарбовані "під ламінат", що зробить їх менш помітними в будинку.

Відгуки людей про пастки для тарганів "Комбат" свідчать про їх ефективність при невеликій чисельності вусанів в будинку:

Якось помітила в квартирі таргана.Оскільки щодо чистоти на кухні я справжній маніяк, то подумала, що це випадковий гість. Однак коли вони стали з'являтися певною періодичністю, стало ясно, що без промислового кошти не обійтися. У найближчому супермаркеті вирішила купити пастки для тарганів "Combat SuperBait". Всю квартиру обставляти пастками я не стала, адже комах бачила лише на кухні. Коли діставала контейнери з упаковки, добре відчувався запах арахісу (напевно, для кращого залучення паразитів). Перші 3 дні ніякого ефекту не помічала, іноді вночі по кухні пробігав маленький тараканчик, але через тиждень використання раптом зрозуміла, що їх більше немає. Пройшов місяць, а таргани перестали показуватися навіть вночі.

Поліна, Білгород

Засіб "Комбат СуперГель"

Навіть з огляду на досить високу ціну кошти у вигляді гелю "Комбат СуперГель" від тарганів (близько 100 руб. За 30 мг), воно популярно серед людей, бо дає змогу боротися з великою кількістю комах. Форма шприца дає можливість нанести гель навіть в щілинах і за плінтусами.

До складу гелю "Комбат" від тарганів, як і до складу пасток, входить гідраметілнон - ефективний і не викликає звикання у комах інсектицид. Треба сказати, що на ринку поряд з гелем "Комбат" виробництва Хенкель в продажу є більш дешеві аналоги, але далеко не завжди такі ж ефективні.

Кілька років тому довелося жити в сімейному гуртожитку, де тарганів була тьма-тьмуща. Мало того, що вони самі по собі неприємні, так ще й запах від них специфічний з'являється. Ніяку їжу не можна було на столі залишити, навіть хліб ховали в холодильник. Складність їх знищення в общаге в тому, що таргани постійно можуть перебігати від сусідів.Застосовували багато різних засобів: і крейдою інсектицидними малювали кордону від сусідів, і пастки ставили, і навіть спреями від тарганів бризкали. Допомагало на короткий час. Знайомі порадили купити "Комбат" у вигляді гелю. Ось він реально нам допоміг і навіть не викликав у мене ні чхання, ні сліз при тому, що я алергік.

Яна, Самара

Під час життя в студентському гуртожитку таргани мене дістали так капітально, що намагалася навіть ловити їх і засовувати примусово в пастки, щоб вони розносили отруту своїм родичам. Чи то пастки були прострочені, то чи кількість комах було занадто великим, але це не допомагало. З сусіднього блоку хлопці запропонували використовувати гель "Комбат", на зразок він комусь вже допоміг. Тоді ми зібралися декількома блоками і всюди по плінтусів і щілинах намазали цим засобом. Як же ми раділи, коли через тиждень після цього таргани зникли. Причому вони не з'являлися до самого мого від'їзду з гуртожитку.

Юлія, Новосибірськ

Перш ніж скористатися навіть найкращим інсектицидом, потрібно для початку прибрати будь-які джерела їжі з поверхонь, по можливості встановити щільні москітні сітки на вікна та вентиляційні отвори, усунути вогкість від протікають труб і застояної води. Якщо все-таки необхідність застосування інсектициду очевидна, потрібно дотримуватися запобіжних заходів при його нанесенні і зберіганні: використовувати респіратор, наносити засіб в гумових рукавичках, що не розташовувати його близько до продуктів харчування, тримати поза зоною доступу дітей та вихованців.

Різні засоби боротьби з тарганами