Náprava chyb fufanon

Leden 2019

Video: CS:GO - Pomáham Rank-UPnúť Svojím Fans! | Chyby A Ich Náprava (CZ/SK 1080p60) (Leden 2019).

Anonim

Фуфанон від клопів - це інсектицидний засіб, яке характеризується високою ефективністю. Це безбарвна емульсія, що володіє слабким неприємним запахом. Фуфанон випускається як в рідкому вигляді, так і в ампулах, які дуже зручні для застосування в невеликих приміщеннях і квартирах. Препарат відноситься до речовин із середнім рівнем токсичності і може викликати неприємні наслідки. Тому контактувати з ним безпосередньо не можна. Фуфанон часто провокує головний біль, нудоту, залізний присмак у роті та інші неприємні симптоми. Якщо подібне буде виявлено, необхідно звернутися до лікаря.

Увага! Єдиним справжній продукт виробляється в Данії. Компанія-виробник іменується "Кеминова АГРО". На ринку присутні підробки, тому перед покупкою радимо перевірити виробника.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Склад

Фуфанон є фосфоорганіческіх з'єднанням. В його основі закладено дуже ефективне і отруйна речовина - малатион. Склад препарату дуже схожий на удосконалений склад Карбофоса, але має набагато більшою ефективністю .Принцип дії фуфанон - контактний і фумігаційний.

Коли отрута проникає в тіло комахи, він руйнує його організм. І через кілька днів і клопи і їх личинки успішно гинуть. Проте для позитивного результату необхідно щоб обробка буде проведена на кожній ділянці без винятку.

Інструкція по застосуванню

Перед застосуванням Фуфанон необхідно розводити з водою. Для зручності можна помістити засіб у флакон з розбризкує насадкою. Потрібно ретельно обробляти улюблені клопами місця, щілини в стінах, плінтуса, вентиляційні решітки, кути, шпалери. Також особливої ​​уваги потребує м'які меблі, яку найкраще винести перед цькуванням на вулицю. При сильному зараженні приміщення, можливо, доведеться провести повторну обробку з інтервалом в два тижні.

Запам'ятайте! Під час обробки приміщення можна курити, пити воду і приймати їжу. Будь-який контакт з фуфанон може закінчитися плачевно.

Як приготувати розчин

До засобу Фуфанон завжди додається інструкція із застосування, в якій детально описаний спосіб приготування розчину. Потрібно розвести засіб у воді кімнатної температури. Для знищення клопів досить 3, 5 мл. кошти на літр води. Якщо ж будуть використовуватися ампули фуфанон, то потрібно використовувати одну ампулу на п'ять літрів води. Такої кількості засобу повинно вистачити для того, щоб обробити приміщення в 50 квадратних метрів. Розчин поміщається в глибоку посудину і ретельно перемішується. Після того як обробка буде завершена, ємність необхідно утилізувати.

Заходи безпеки

Під час обробки, що робить її чоловік, повинен використовувати респіратор і спеціальний одяг.

На руки треба надягти рукавички, жодна ділянка шкіри не повинен залишатися відкритим. Всі мешканці та домашні тварини на час цькування повинні покинути приміщення. Також потрібно прибрати рослини, предмети побуту, одяг, посуд, дитячі речі, іграшки. Під час цькування всі вікна повинні бути відкриті, щоб забезпечити приплив свіжого повітря. І звичайно, перед тим як приступити до процедури, необхідно сповістити сусідів.

Важливо! Заселятися в оброблену квартиру можна тільки після доби постійного провітрювання. Крім того, необхідно обробити всі поверхні содовим розчином. Його можна приготувати з літра води і 300 грам соди.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Переваги та недоліки фуфанон

Засіб володіє позитивними якостями, це:

 • Середній рівень токсичності для людини (аналоги часто більш токсичні);
 • Приємна ціна;
 • Висока ефективність;
 • Доступність;
 • Невеликий витрата кошти, для обробки всієї квартири може знадобитися лише одна ампула.

Засіб Фуфанон має свої недоліки:

 • Після обробки приміщення, мешканцям не можна заселятися протягом доби, а найкраще почекати ще довше;
 • Клопи гинуть тільки через чотири дні після цькування;
 • Іноді потрібна повторна обробка, особливо якщо приміщення густо заселено клопами;
 • Розчин незручно наносити, потрібно додатково підготувати кисть або розпилювач;
 • Для того щоб обробити м'які меблі, її краще виносити на вулицю, оскільки в домашніх умовах отрута збережеться;
 • Після використання засобу, потрібна обов'язкова прибирання за допомогою содового розчину.