Jak používat bylinky, jak se zbavit blech

Leden 2019

Video: Receptář prima nápadů díl 07_2012 část 3_4 www.telereceptar.cz, 19.2.12 (Leden 2019).

Anonim

Багато трави допоможуть вам позбутися і запобігти розселення бліх Катерина надіслала нам наступне питання: «Яку траву можна використовувати для знищення бліх в квартирі? »

Нерідко, на жаль, доводиться нам у своєму житті стикатися з блохами: то вихованець принесе, то самі десь підчепили. А вивести-то їх не так просто, іноді навіть хімічний засіб не допомагає: їм потрібно обприскати гніздо, яке часто дуже важко знайти. Тоді й доводиться вдаватися до народних засобів проти паразитів, наприклад, до різних травах, які можуть відлякувати комах своїм запахом. А які ж відлякують блішок?

Яка трава знищить бліх в квартирі

Багато трави допоможуть вам запобігти розселення паразитів.

Пижмо має дуже сильний запах, тому використовується для відлякування бліх

 • Найпоширеніша трава по боротьбі з блошками - полин. Її різкий запах дуже неприємний цим маленьким комахою.
 • Порівнятися по ефективності з полином може тільки пижмо.
 • Також дієві аїр, чебрець, м'ята. Особливо добре використовувати їх разом.
 • Якщо шкідники завелися в матраці або, наприклад, в кошечьей підстилці, то набийте матрац або підстилку сосновими трісками : блохи не люблять і хвойні запахи.
 • Вважається, що неприємні комахи не люблять і запах цитрусових , тобто можна використовувати шкірку лимона, грейпфрута, апельсина.
 • Можна використовувати ромашку далматська або пиретрум для знищення дорослих комах.

Слід зазначити, що не завжди бліх можна знищити за допомогою трави. В основному трави більше потрібні для відлякування. Але якщо правильно використовувати рослини, то і вже живуть в квартирі паразити поспішно покинуть її.

Якщо блохи завелися в матраці - набийте матрац сосновими трісками: блохи не люблять хвойні запахи

Вас може зацікавити стаття, в якій ми розповідаємо, про правила і варіантах використання полину для позбавлення від бліх.

Наші читачі рекомендують!

Для позбавлення від бліх наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвилях! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин.

Детальніше тут …

Як правильно використовувати траву проти бліх

Існує багато різних способів, як використовувати різні трави для ізнічтоженія блішок.

 • Перш за все, якщо в квартиру неприємних гостей приніс вихованець, то потрібно його викупати в такому розчині: свіжу або суху полин залити окропом і залишити на 30-40 хвилин.
 • Масла перерахованих вище рослин можна розлити по чашках і поставити біля місць, через які комахи можуть пробратися в квартиру.
 • Можна маслом обробити шерсть тварини, яке принесло бліх в квартиру.

Якщо в квартиру бліх приніс вихованець, то потрібно його викупати в розчині зі свіжої або сухої полину

 • Настоянка рослин (в основному полину) застосовується для відлякування паразитів на тварин, птахів. Щоб приготувати настоянку, візьміть три чайні ложки полину і залийте горілкою (0, 5 л).Наполягати добу.
 • Можна паласи і підстилки для вихованців випрати з відваром. Можна відваром протерти підлоги, рами картин, плінтуса (в відро води додати 1 л відвару полину або інший протиблошині трави).
 • Ефективно для відлякування блішок збирати пучки з трав і розкладати їх під килимами, паласами, близько дверей, вікон, навіть в вентиляції. Часто міняти пучки не варто, тільки в міру ослаблення запаху.
 • Можна розкласти гілочки м'яти, полину, чебрецю по всій квартирі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГА!

Для швидкого позбавлення від бліх є всього три дієвих варіанти:

 • Виклик служби дезінсекції (дорого);
 • Купівля електронного відлякувача (1390 рублів);
 • Хімічні засоби (сумнівний ефект).

  Детальніше тут …

  Як позбутися від бліх народними засобами (відео)

  Наскільки ви розумієте, попередити появу бліх в квартирі за допомогою трав цілком можливо. Позбутися від паразитів травами вже складніше. Однак це, безсумнівно, безпечний і дієвий спосіб, про який не варто забувати. Хімікатами ви завжди встигнете скористатися.