Jak vytáhnout podkožní roztoče aby nedošlo k poškození zdraví

Leden 2019

Video: Vytahování stehů (Leden 2019).

Anonim

Підчепити кліща може кожен, а от грамотно позбутися його під силу далеко не всім Від кліща ніхто не застрахований. Що робити, якщо паразит вже забрався вам або вашому вихованцеві під шкіру? Правильно витягнути його!

Знаходимо кліща

Перед тим як витягнути кліща, необхідно знайти його. При цьому варто пам'ятати, що протягом години паразит просто повзає по вам в пошуках затишного містечка. У цей час можна знайти його і викинути.

Найчастіше кліщі кріпляться в зоні пахвовій западини, на вухах, в паху, на животі. Так що, якщо ви гуляєте по лісовій місцевості, рекомендовано кожну годину перевіряти себе на наявність кліщів.

Якщо ви не впевнені в своїх силах, відвідайте лікарню

Як витягти кліща

Як витягнути кліща зі шкіри правильно?

Для цього слід дотримуватися такі правила:

 1. Не панікуйте. Ви можете впоратися і самостійно, якщо лікарня знаходиться далеко або немає можливості дістатися до неї.
 2. Найкраще використовувати спеціальний вигнутий пінцет. Їм підчіплюють кліща якомога ближче до укусу і виробляють обертання в одну зі сторін (проти годинникової стрілки), акуратно витягаючи кліща вгору.

Видалення паразита відбувається за допомогою пінцета. Потім слід обробити ранку зеленкою або йодом

Є ще один метод.Для цього вам знадобиться ниточка.

 1. Зауважте вузлик на кліща - ближче до місця укусу.
 2. Акуратно тягніть вгору.

Важливо! Ніколи не намагайтеся витягнути кліща пальцями. Ви можете просто розчавити його, а інфекція разом з нутрощами комахи потрапить в вашу кров.

Якщо кліщ відірвався, варто видалити залишилися в шкірі частини за допомогою розпеченої голки. Потім місце укусу ретельно обробляється йодом.

Через 10 днів після неприємної події слід відправитися в лікарню і здати аналізи

Через 10 днів після неприємної події слід відправитися в лікарню і здати аналізи. Раніше хвороба просто не виявиться. Не забудьте прихопити з собою кліща. Його кладуть на вологу ватку і прибирають в баночку.

Ніколи не намагайтеся витягнути кліща пальцями. Ви можете просто розчавити його, а інфекція разом з нутрощами комахи потрапить в вашу кров

Що робити категорично заборонено

 • Не варто брати комаха голими руками, використовуйте рукавички
 • Не можна тиснути кліща пальцями
 • Масло використовувати не варто, воно просто закупорити дихальні шляхи комахи, і воно помре, але так і залишиться в шкірі
 • Заборонено прикладати до місця укусу будь-які компреси
 • Не варто різко висмикувати кліща зі шкіри
 • Не рекомендується припікати комаха бензином або нашатирним спиртом
 • Не варто кол упаться в ранці брудної голкою

Як правильно витягти кліща (відео)

Рекомендуємо дізнатися про підшкірному кліща у домашніх вихованців.

Видалення кліща з-під шкіри обличчя

Витягнути кліща з-під шкіри обличчя можна, але діяти доведеться дуже обережно.

 • Для цього дозволяється капнути на паразита трохи соняшникової олії і акуратно витягнути його пінцетом.
 • Потім в обов'язковому порядку проведіть дезінфекцію ранки і заклейте її.
 • Далі віддаленого кліща необхідно віднести в лікарню на експертизу.
 • Якщо ви помітили поява судом або головних болів, це говорить про те, що є ймовірність зараження енцефалітом. В даному випадку необхідно якомога швидше бігти в лікарню.

Не панікуйте. Ви можете впоратися і самостійно, якщо лікарня знаходиться далеко або немає можливості дістатися до неї

Собаки і кліщі

Періоди квітень-липень і вересень-жовтень є найбільш небезпечними для вигулу собак, так як в цей час в траві є велика кількість кліщів. Так як паразит не відразу потрапляє в тіло вихованця, рекомендовано оглядати тварина відразу після прогулянки. Кліщ здатний викликати такі страшні хвороби як піроплазмоз і бореліоз. Зважаючи на це всі роботи по вилученню комахи з тіла тварини рекомендовано проводити в рукавичках. Якщо у кішки кліщі, допоможе ця стаття.

Для визначення наявності кліща досить простий гребінця. Постарайтеся розчесати всю шерсть собаки проти росту волосся. Побачили сірувато-рожеву горошину? Це він! Рекомендуємо дізнатися на скільки небезпечні клопи і кліщі в подушках.

Періоди квітень-липень і вересень-жовтень є найбільш небезпечними для вигулу собак, так як в цей час в траві є велика кількість кліщів

Панікувати не варто, кліщ може бути і не заразним. Чим більше комаха, тим ретельніше вони намагаються впитися в шкіру вихованця, тим більша ймовірність зараження.

Видалення паразита відбувається за допомогою пінцета. Потім слід обробити ранку зеленкою або йодом. Якщо температура у тварини підвищилася, то слід звернутися до лікаря.

Що буде, якщо кліщ залишиться в шкірі

Якщо ви не змогли вчасно витягнути кліща, є два варіанти розвитку подій. Перший - якщо пощастить, кліщ відвалиться самостійно.

Другий - ранка, де сидить комаха, загноїлися і він отторгнется разом з гноєм. В останньому випадку ймовірність зараження різними захворюваннями зростає в рази. Рекомендуємо дізнатися, чим небезпечний укус кліща.

Отже, підчепити кліща може кожен, а от грамотно позбутися його під силу далеко не всім. Якщо ви не впевнені в своїх силах, відвідайте лікарню. Там вас позбавлять від комахи професійно і швидко. Рекомендуємо дізнатися про паразитів, що живуть під шкірою людини.