Jak se zbavit krys - než otravit potkany?

Leden 2019

Video: Calling All Cars: The 25th Stamp / The Incorrigible Youth / The Big Shot (Leden 2019).

Anonim

Поява щурів і мишей будинку викликає не аби який страх і небезпека, особливо, якщо вони оселилися в багатоквартирному будинку. У приватному будинку або на дачі цих гризунів можна побачити в житловому приміщенні, гаражі та курнику. Давайте дізнаємося, як їх вивести і чим труїти в домашніх умовах.

Чим труїти щурів в домашніх умовах

Якщо людина виявив в будинку щура або мишу, її потрібно терміново вивести і не сподіватися, що вона піде сама. Ці гризуни завжди повертаються в те місце, де їх не чіпають і орудують гнізда. Труїти їх в домашніх умовах можна покупними препаратами або народними засобами. У багатоквартирному будинку цькування повинна проводитися комплексно, враховуючи підвал, улюблене місце щурів. Сьогодні інтернет кипить від різних електронних відлякувачів, яких нібито боїться гризун. Цей спосіб точно не допоможе вивести "непрошених гостей".

Засоби для винищення пацюків найефективніші

Збираючись вивести щурів або мишей, ми дізнаємося, який засіб для винищення пацюків найефективніший. Запам'ятайте, що отрута впливає і на домашніх тварин, тому застосовувати її в домашніх умовах потрібно обережно, це стосується і курника.

Ефективне знищення щурів і мишей крисид . Дана приманка зупиняє кровообіг, і тварина помирає протягом двох діб. Труїти гризунів цим засобом потрібно змішавши його з насінням, зерном, вареної кашею або сиром.Крисид викликає звикання, застосовуйте його раз в 2 місяці.

Професіонали радять труїти щурів препаратом Голіаф . Гризуни гинуть не відразу, а через пару днів. У них настає кисневе голодування, тварини виходять на вулицю і гинуть поза домом.

Вивести шкідливих жителів допоможе Морторат . Він також є сильнодіючим засобом, від якого тварини вмирають на 5 день.

Як вивести щурів і мишей з дому

Навіть коли в будинку немає інших тварин, потрібно вибирати безпечний отрута для людини. Адже нерідко його специфічний запах погано впливає на наш організм. Одним з ефективних і безпечних препаратів є Смерть щурам. Ці пакетики можна розкладати не тільки в житловому приміщенні, а й в сараї, і в курнику. Загибель гризуна настає не відразу, уражені отрутою тварини йдуть з приміщення. Даний засіб ще й економне. У його складі знаходяться ароматизатори і протимікробні речовини, що зберігають ефективність два роки. Цим препаратом добре труїти паразитів в багатоквартирному будинку, тому як вони розтягують його по всьому периметру.

Ще безпечні засоби для винищення пацюків і мишей в будинку - це Лускунчик і зоокумарин. Лускунчик є желеобразное засіб у формі плоских куль. Дана отрута дієва в Високовологе умовах. Порошок зоокумарин можна використовувати як в приватному будинку, так і в багатоквартирному. Він змішується їжею. Зоокумарин здатний труїти щурів зі 100% ефективністю, а мишей з 70%.

Як показує практика, вищеперелічену отруту не приймають домашні вихованці. А ось трупи гризунів можуть стати причиною їх отруєння. Тому, якщо ви помітите труп в межах двору викидайте його.

Як вивести щурів з курника народними засобами

Поява цих гризунів приносить ще й безліч захворювань. А якщо щур потрапила в курник, напевно вона харчується вашим господарством. У домашніх умовах її можна вивести багатьма методами. Величезні шматки вати змочіть в маслі м'яти і розкладіть біля нір гризунів. М'ята скорочує легені тварин, і вони йдуть, а можуть навіть померти.

Ще один народний метод як труїти щурів - розкласти людську волосину. Ці тварини їдять волосся, який погано позначається на їхньому здоров'ї. Також труїти гризунів в домашніх умовах можна нафталіном. Так як ця речовина отруйна, на час проведення процедури повинен піднятися питання про переселення птиці.

Чим труїти щурів в курнику?

Травить небезпечних сусідів дієво аміаком. Розкладіть його у отворів нір і різкий запах вб'є гризунів. У домашніх умовах рекомендується скористатися сухим коров'ячим гноєм. Коли паразит його з'їсть, він всередині розбухне і вб'є тварину.

Вивести цих тварин радять за допомогою меленого перцю. Його потрібно розподілити в достатній кількості біля нір. Ще відгуки говорять, що витравити цих особин вдалося лавровим листом. Він діє смертельно на організм щура. Його потрібно запхати в нори і покласти біля них.

Це найбільш ефективні і доступні методи, якими дозволено труїти небезпечних звірів в домашніх умовах. Все ж враховуйте їх кількість, адже від цього залежить, скільки необхідно отрути застосувати. Інакше загинуть не всі гризуни.