Jak se zbavit myší v domě na věky

Únor 2019

Video: MECHANICAL SYNFONICA // FORMAT67.NET (Únor 2019).

Anonim

Якщо у Вашому будинку з'явився специфічний неприємний запах, прогризенние пакети від круп і дірки в плінтусах - це вірна ознака сусідства з гризунами різного розміру. Сьогодні пропонуємо обговорити тему: як позбутися мишей назавжди в приватному будинку, на дачі, на ділянці або погребі назавжди. В ході публікації ми розглянемо різні методи, починаючи від народних способів і закінчуючи сучасними пастками, отрутами і відлякувачами.

Як позбутися мишей в будинку в домашніх умовах

Миші і щурі постійно докучають людині своєю присутністю: псують продукти, хазяйські речі і дерев'яні елементи, повсюдно залишають свої екскременти та ін. На додаток до цього - вони є рознощиками різних захворювань . Тому при перших ознаках їх появи необхідно починати планомірну боротьбу різними засобами: народними і сучасними. Як позбутися мишей в будинку або погребі назавжди?

Засоби від мишей в будинку

Хімічна промисловість дає можливість власникам приватного сектора і міських квартир позбутися мишей і щурів в домашніх умовах простим способом - отрутами.

Це один з найефективніших методів боротьби з гризунами в домашніх умовах. Найпоширеніші: Смерть щурам, Шторм, Лускунчик і ін. Кошти слід застосовувати суворо за інструкцією (скільки грам речовини на кг крупи або зерна потрібно використовувати).Зазвичай отруту змішують з зерном і розсипають в мишачих ходах або по периметру приміщень і навіть в автомобілі.

Мінус таких препаратів - вони здатні отруїти не тільки гризунів - шкідників, але і домашніх вихованців і домочадців, тому будьте обережні.

Як позбутися від запаху мишей?

Якщо в погребі, міжкімнатних перекриттях в будинку або під підлогою здохла миша як позбутися запаху в домашніх умовах? Визначити точне місце розташування трупа не так просто, оскільки смердючий аромат може поширюватися на 300 метрів, і розпізнати з точністю, де саме розташований труп практично неможливо. Тому в домашніх умовах рекомендується використовувати кілька засобів одночасно, вони будуть доповнювати дію один одного і повністю позбавлять від проблеми:

• абсорбенти (поглиначі запаху);

• іонізатори повітря;

• спрей, що усуває органічні запахи;

• професійні засоби: хлорка + формалін + оцтова кислота.

Як позбутися мишей в будинку назавжди народними засобами

Питання, як позбутися назавжди від гризунів в будинку і погребі стояв перед жителями приватних володінь завжди. Наші предки придумали масу способів. Найпоширеніший, звичайно ж, домашня кішка, яка допомагає відловлювати сірих шкідників. Але трапляється, що і вона не здатна самостійно впоратися з цим завданням. Які ще дієві народні методи позбутися від проблеми існують?

Методи позбутися мишей в будинку народними засобами

Ще один дієвий спосіб в домашніх умовах знищити назавжди гризунів - шкідників - пастки і мишоловки. Народні умільці здатні такі пристосування робити своїми руками в домашніх умовах, при чому з підручних засобів: з пластикових пляшок, дерев'яних коробів, залізних сачків тощо.Подібні речі можна купити в готовому вигляді (продаються в спеціалізованих магазинах або на ринках).

Як позбутися від кажанів

Ще одна проблема приватних будинків і міських квартир - летючі мишки. Як прогнати назавжди таких сусідів? Слід знати, що вони ведуть нічний спосіб життя. Шукають укриття від денного світла в затишних місцях, найулюбленіше - дахи будинків або сараїв. Воліють відокремлений спосіб життя. В оселі людини цей гість може з'являтися вкрай рідко. Перш ніж задатися цією метою, потрібно знати, що деякі види цих летючих Кошмарики суворо охороняються законодавством багатьох країн (занесені до Червоної книги). Тому в даному конкретному випадку рекомендуються гуманні способи. Один з таких варіантів - ультразвукові відлякувачі.

Як позбутися від кажанів під дахом будинку

Якщо летючі шкідники з'явилися під дахом і їх присутність (писк і шарудіння) заважає мешканцям будинку, можна вдатися до іншого способу відлякування: обробка димовими шашками. Робити це краще ввечері, тоді звірята зможуть полетіти на полювання і заодно підшукають собі новий притулок. Цей же народний спосіб можна розглядати як екстрену допомогу і в тому варіанті, якщо летючі гості завелися в погребі чи господарському сараї.

Як позбутися від кажанів на балконі

Якщо кажани завелися на балконі (в міській квартирі (на балконі) або в приватному будинку вони гніздяться по дахом). Можна користуватися ще одним народним засобом - метод вилову і перенесення в безпечне місце: розвішують білу тканину (можна використовувати простирадло) і зверху навішують рибальську мережу, після полювання звірята летять на світла пляма і потрапляють і мережі.Далі їх можна віднести в ліс або ближче до якого-небудь зруйнованого будинку. Слід зазначити, що страх перед ними продиктований негативним поданням, заснованим на численних фільмах жахів. Насправді, це цілком нешкідливі звірятка, які харчуються комахами.