Jak zničit vejce štěnice v bytě

Leden 2019

Video: 3000+ Common English Words with Pronunciation (Leden 2019).

Anonim

Часом від цих постільних шкідників важко позбутися через те, що вони відкладають свої плоди, з яких потім вилуплюються нові особини. Потрібно знати, як вони виглядають, якщо ви хочете повністю позбутися від паразитів і вбити всіх до останнього.

Щоб знищити все личинки, можна застосувати один з трьох способів.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

  • Перший - це хімічні засоби - ті ж, що використовуються для знищення дорослих особин.
  • Другий варіант - механічний. Тут ви повинні будете знаходити кладку, яку відкладає самка, і знищити все, що там є.
  • І останній спосіб пов'язаний з тим, що вони вмирають від високої температури. Домогтися цього можна, викликавши професіоналів і сплативши їм роботу гарячим туманом. Так, це кілька витратний метод, але дієвий. Більш бюджетний варіант - відшукати гніздо і направити прямо на нього гаряча пара з праски.

Як виглядають яйця клопів?

Самка за один день здатна відкладати більше десяти яєць. Виглядають наступним чином: невеликі зернинки прозорого або темного відтінку. Якщо порівнювати те, як виглядають плоди на фото, які ще не вилуплюються, то вони схожі на екскременти, а також на переварену кров.

Де постільні клопи відкладають яйця - як виявити яйця клопів

Місця яйцекладок не надто відрізняються від тих місць, де зазвичай живуть постільні паразити. Таким чином, якщо ви хочете знищити шкідників, то шукайте їх в квартирі тут: в щілинах ліжка, в матраці, в місцях відклеїлися шпалер, за батареями, під плінтусом. Їх розмір становить 1 мм. Вони покриті клейкою речовиною.

Через скільки днів вилуплюються клопи з яєць?

Після того, як були покладені яйцекладки, маленькі постільні шкідники з'являються через період від п'яти до двадцяти п'яти днів. Поетом бажано подбати про те, щоб вони загинули, вже в цей час. Інакше тому вони будуть розмножуватися, і з плином часу їх буде ставати все більше і більше.

Скільки клопів вилуплюється з одного яйця?

В одній кладці в квартирі зазвичай буває від п'яти до дванадцяти яєць. Вони вилуплюються швидко. Самка спеціально розкладає їх в не в одному місці, щоб личинки не загинули. Так що якщо ви дізналися, як зовні виглядає одна кладка, знайшли її і знищили, це ще не означає, що померли всі личинки, які вилупилися від цієї самки останнім часом.

Як виглядають личинки клопів?

завантаження …

Личинки постільних шкідників не сильно відрізняють від дорослих клопів, тому знищуйте їх усіх. Як правило, довжина тіла цих паразитів становить від полумілліметра до двох мм. Їх колір - світло-жовтий - білий. Бувають маленькі комахи коричневого кольору. Вони виглядають схожими на кілька видів мурах.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль!Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Яйця клопів як знищити?

Щоб знищити гнізда клопів в квартирі, потрібно спочатку виявити їх і зрозуміти, від чого ті вмирають. Крім звичайного зовнішнього впливу тапком, необхідно спробувати перебороти їх хімічним методом. Для цього можна застосовувати Карбофос або Кат, завдяки яким загинуть всі особини - як личинки і ті, які ще не вилупилися, так і дорослі особини.

Чим знищити яйця клопів - ефективні і народні засоби

Найефективніші засоби, щоб знищити яйця клопів це Фуфанон і Гет. Вони будуть вмирати і від Дельта Зони або Сінузана. Допоможе швидко загинути їм Сіхлор і Тетрікс. І вже точно вони будуть вмирати від традиційного Діхловофса або Комбата. Найкраще в боротьбі з яйцями себе показує денатурат. Також досить ефективними вважаються нашатирний спирт, гас, скипидар і навіть авіаційна рідина.

При якій температурі вмирають клопи і їх яйця

Метод з використанням температури вважається одним з найбільш дієвих. Постільні комахи вмирають при 70-80 градусах. Хоча і температура нижче 10 градусів вважається для них некомфортною. І все-таки більш традиційним методом є вплив високою температурою. Для цього потрібно прокип'ятити одяг і білизна, в якій можуть вилупитися нові личинки. Що ж робити з меблями і матрацом? Рекомендується використовуватися для цього праска або гаряча пара.

Що стосується низької температури, то для того, щоб загинули постільні паразити, можна винести свої речі на мороз. Протягом доби загинути повинні як дорослі паразити, так і весь вміст яйцекладок.