Jak funguje nástroj masha proti švábům

Leden 2019

Video: Audiobiography: The Mötley Crüe Mini-Doc [EXPLICIT] (Leden 2019).

Anonim

Багато споживачів вважають «Машеньку» випробуваним часом засобом від тарганів Багато споживачів вважають «Машеньку» випробуваним часом засобом від тарганів. Воно з'явилося в дев'яностих роках і відразу ж полюбилося народу за те, що знищувало домашніх прусаків швидко і нещадно. У чому ефект цього крейди і наскільки він нешкідливий для людей?

Зовнішній вигляд

«Машенька» являє собою олівець-крейда білого кольору. Поміщений він в синю упаковку. Проводиться «Машенька» в Росії, є і китайські аналоги кошти. Важить олівець 20 грамів.

Склад засоби

Засіб містить фосфорорганічних сполук отруйної типу хлоропіфос. Його в складі крейди 0, 5%. Решта вага припадає на цементуюче речовина, теж негативно впливає на тарганів. Хлоропіфос відноситься до пестицидів і широко застосовується для боротьби з шкідниками в сільському господарстві.

Дія препарату

Ефект від дії «Машеньки» в перше застосування завжди справляє на людей незабутнє враження - таргани починають буквально лізти з усіх щілин, падати зі стель і незабаром квартира покривається їх бездиханними тільцями. Сам процес, судячи з відгуків, теж вражає - тіло тарганів згинається і немов розривається зсередини.

Ефект від дії «Машеньки» в перше застосування завжди справляє на людей незабутнє враження

Це сильний вплив справляє хлоропіфос - сильний нервово-паралітична отрута кишкового і контактної дії. При попаданні в організм він блокує нервові імпульси, діючи на ацетілхолінесеразу - речовина, що відповідає в організмі за передачу нервового імпульсу.

Наші читачі рекомендують!

Для позбавлення від тарганів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвилях! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин.

Детальніше тут …

В результаті всі м'язи починають судорожно скорочуватися, через що швидко розвивається тремор і параліч всіх систем. Потрапляє хлорпіфос в організм тарганів при поїданні крейди і при контакті з ним. Важливо, що хлорпіфос дуже стійкий до навколишнього середовища і не боїться перепадів температури. Тому він здатний діяти дуже довго - за деякими даними засіб працює 40-70 днів, не втрачаючи своїх отруйних властивостей. Тому тих, хто прийшов комах чекатиме та ж незавидна доля.

цементує склад теж погано впливає на тарганів, хоча він і не отруйний. Потрапляючи всередину, він забиває кровоносні судини, через що смерть настає ще швидше.

Способи боротьби з тарганами (відео)

Плюси і мінуси препарату

Олівець має масу достоїнств, що і обумовлює його популярність . Він:

 • швидко і ефективно діє на тарганів, позбавляючи від них за одне застосування;
 • діє довго, зберігаючи активність кілька тижнів;
 • простий в застосуванні;
 • коштує дуже дешево.

Як і у будь-яких препаратів є у нього і свої недоліки. Хлорпіфос - досить сильнодіюча отрута. В інструкції до препарату йдеться, що речовина належить до 4 класу небезпеки. Але якщо почитати про хлорпіфос окремо, то можна дізнатися, що препарати на його основі вважаються належними до 2-3 класу небезпеки. Відповідно, вони вже можуть бути небезпечні і для людини, а тому працювати з препаратом треба акуратно, дотримуючись усіх правил безпеки.

Олівець «Машенька» не можна наносити в будинку, де є маленькі діти і тварини

Мінуси препарату:

 • засіб не можна наносити в будинку, де є маленькі діти і тварини, так як вони можуть ненавмисно доторкнутися до отрути;
 • треба стежити за правильністю нанесення препарату;
 • потрібно вкрай ретельно дотримуватися правил безпеки.

Ми вам пропонуємо дізнатися на сторінках нашого сайту і про інших ефективних способах знищення прусаків в квартирі.

ЗВЕРНІТЬ УВАГА!

Для швидкого позбавлення від бліх є всього три дієвих варіанти:

 • Виклик служби дезінсекції (дорого);
 • Купівля електронного відлякувача (1390 рублів);
 • Хімічні засоби (сумнівний ефект).

  Детальніше тут …

  Правила обробки

  Працювати з «Машенькою» треба в рукавичках і в масці. Наносити засіб дуже просто: треба прокреслити їм лінії в приміщенні:

  • уздовж всіх плінтусів;
  • навколо вентиляційного отвору;
  • за всіма шафами;
  • під підвіконнями;
  • уздовж дверей;
  • в районі каналізаційних і водопровідних труб, а також по трубах;
  • навколо сміттєвого контейнера;
  • уздовж порогів;
  • навколо меблів;
  • на задній стороні шаф, ящиків.

  Наносити олівець «Машенька» дуже просто: треба прокреслити їм лінії в приміщенні

  Вкрай важливо, щоб лінія, яку креслить олівець, була безперервною.Інакше таргани можуть не наступити на неї і не отруяться.

  Під час роботи не можна курити, пити воду, є, доторкатися до особи. Обробку треба проводити, по можливості, швидко.

  Термін дії

  Виробник олівця заявляє, що діє засіб один тиждень. А виробники хлорпіфоса стверджують, що він діє до двох місяців. Звичайно, в крейді хлорпіфоса всього піввідсотка і тому він діє набагато менше, але все ж деяке залишкове дію зберігається кілька тижнів.

  Багато споживачів радять олівець не економити і наносити засоби більше, ніж рекомендує виробник, але краще не перевищувати зазначені дози. Експерименти не дуже доречні, особливо якщо в будинку є тварини і діти.

  При недотриманні правил роботи з олівцем «Машенька», можливо отруєння

  Якщо речовина потрапила всередину

  • При недотриманні правил роботи з препаратом, можливе отруєння. Це може проявитися болями в животі, проблемами із зором, судомами, безсонням і слабкістю.
  • Якщо засіб потрапив всередину, то до звернення до лікаря треба випити склянку-два-відсоткового розчину соди. Слід постаратися викликати блювоту і очистити шлунок поки отрута не всмоктався.
  • Якщо засіб потрапив в очі, то в них закопують атропін.
  • Якщо олівець просто потрапив на шкіру, то треба протерти її розчином спирту і промити водою.
  • Після попадання засобу всередину і особливо при появі симптомів отруєння, треба обов'язково звернутися до лікаря. Речовини цього класу досить небезпечні, незважаючи на свої мінімальні дози.

  Засоби від тарганів (відео)

  Олівець «Машенька» - високоефективний засіб боротьби з тарганами. Застосовувати його просто, діє воно швидко і досить надійно.У поєднанні з невисокою ціною це робить засіб дуже привабливим і популярним.