Jak používat combat šváby

Duben 2019

Video: BALLOON ANIMAL CHALLENGE (Duben 2019).

Anonim

Засіб «Комбат» відмінно захищає від тарганів Засіб «Комбат» відмінно захищає від тарганів. Воно екологічно чисте і безпечне для людей і тварин. Допомагає швидко і якісно вивести шкідників без додаткових трудовитрат.

Опис препарату

Присутність тарганів неприємно і небезпечно, так як вони можуть стати причиною різних інфекцій. «Комбат» випускається фірмою Henkel Home Care Korea Ltd. Використовувані в складі хімічні елементи дають можливість швидко позбутися від шкідників.

Призначення кошти

Препарат від тарганів активно використовується в домашніх умовах. Під маркою бренду виготовляють засоби різних форм. Всі вони дають хороший ефект. Вибір препарату залежить від ступеня зараженості квартири. Найбільш популярні аерозолі, гелі та пастки.

Гель «Комбат» безпечний, концентрація хімічних елементів невисока

Правила використання

Як застосовувати гель

Такий засіб як гель являє собою в'язкий інсектицид. Він реалізується в шприці. У підсумку вести боротьбу з паразитами дуже просто. Препарат активно застосовується для нанесення на важкодоступні ділянках. Гель застосовують в будь-яких квартирах. Препарат безпечний, концентрація хімічних елементів невисока. У невеликих концентраціях гель не може завдати шкоди тваринам і людині.

Належить гелів містяться такі речовини:

 • консерванти;
 • піретроїди;
 • гелева основа;
 • харчова приманка.

Ефективність - висока, вартість - низька.

Наші читачі рекомендують!

Для позбавлення від тарганів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвилях! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин.

Детальніше тут …

Аерозолі «Комбат» можна застосовувати не тільки в стандартних квартирах, але і в офісах, лікувальних установах, на виробництві і на дачах

Аерозолі та спреї

Препарат від тарганів у вигляді спрея представлений в широкому асортименті. Він продається разом зі спеціальними насадками. Розпилення в даному випадку ведеться точно.

Засіб розроблений на основі найсильніших інсектицидів. Воно допомагає вивести не тільки тарганів, але і мух, клопів та інших шкідників.

Аерозолі можна застосовувати не тільки в житлових квартирах, але і в офісах, лікувальних установах, на виробництві і на дачах. Види спреїв на ринку поділяються за застосовуваним хімічним речовинам і по призначенню. Самі популярний тип - мультіспрей. Препарат універсальний, використовується для боротьби з усіма видами літаючих і повзаючих шкідників.

Як основної діючої речовини виступає піретроїд. Він викликає параліч комах, впливаючи на їх нервову систему.

Щоб ефект був оптимальним, розпорошення «Комбат» слід вести в місцях великого склопленія паразитів

В деяких спреях «Комбат» можуть бути використані такі речовини, як іміпротін і ціфенторін. Вони діють миттєво і не приносять шкоди здоров'ю людини і тварин. Аерозолі представленого типу можна використовувати навіть в дитячій.

Щоб ефект був оптимальним, розпорошення кошти слід вести в місцях великого скупчення паразитів. Особливу увагу слід приділити таким місцям:

 • системи вентиляції;
 • плінтуса;
 • стояки;
 • області тумбочок і столів на кухні.

Пастки від паразитів

Засіб являє собою маленькі пластикові коробочки, усередині яких знаходиться отруйна речовина. Комахи потрапляють всередину пастки і заражаються. Представлений «Комбат» може застосовуватися як в якості профілактики, так і як метод боротьби.

Пастки діють за принципом ланцюгової реакції. Тарган, потрапляючи в пастку, отримує отруту уповільненої дії. В результаті заражається і він сам, і інші паразити, які контактують з ним. В результаті гинуть всі шкідники в квартирі. При правильному розташуванні пасток робота йде досить швидко.

ЗВЕРНІТЬ УВАГА!

Для швидкого позбавлення від бліх є всього три дієвих варіанти:

 • Виклик служби дезінсекції (дорого);
 • Купівля електронного відлякувача (1390 рублів);
 • Хімічні засоби (сумнівний ефект).

  Детальніше тут …

  Як вибрати засоби від тарганів (відео)

  Пастки мають цілу низку переваг:

  • тривалий термін дії;
  • висока ефективність;
  • зручність застосування;
  • безпеку для людей.

  У продажу є вироби, які стилізовані під ламінат. Вони коштують трохи дорожче.

  Вас також може зацікавити стаття, в якій ми розповідаємо про видовому розмаїтті і правилах використання пасток від тарганів.

  Переваги та недоліки

  Засоби вказаної серії мають цілий ряд переваг:

  • потужний ефект;
  • значний обсяг;
  • зручна форма і спосіб застосування.

  Засоби вказаної серії мають цілий ряд переваг, одне з яких - потужний ефект

  З недоліків варто відзначити досить високу вартість. Проте те, що боротьба з паразитами може вестися навіть у важкодоступних місцях, повністю окупає витрати. У спреях присутній зручна трубочка-насадка, що є додатковим плюсом.

  Заходи безпеки

  Нераспиляемий «Комбат» абсолютно безпечний для людини. При роботі з ним надягати респіратор і халат не потрібно. Однак слід надіти рукавички, щоб не спровокувати появу алергічних реакцій. При обробці приміщення розпорошуються виробами необхідно використовувати захист органів дихання.

  Відгуки споживачів

  Споживачі для боротьби з паразитами найчастіше вибирають гелі. Вони володіють цілеспрямованим ефектом. Препарат просто видавлюють і наносять краплі точково на відстані в 1 метр один від одного. Важливо не змивати речовина! Обов'язково нанесіть гель на:

  • плінтуса;
  • каналізаційні труби;
  • на вентиляційні шахти;
  • на труби опалення;
  • в область під раковиною;
  • в щілини на стінах і підлозі.

  Нераспиляемий «Комбат» абсолютно безпечний для людини

  Однак препарат не варто наносити на тканини - можуть залишатися плями. Також його не завдають на електричні прилади та розетки, щоб уникнути замикання. Дія речовини триває протягом 3 місяців. З метою профілактики краще застосовувати диски.

  Добрі відгуки отримують і спреї. Вони не тільки вбивають паразитів, але і дають антибактеріальний ефект. Тобто ведеться дезінфекція зрошуваних місць. Одним балоном можна обробити приблизно 65 кв. метрів площі, дія миттєве, препарат економічний.

  Які засоби віддати перевагу

  Вибір виробу прямо залежить від числа паразитів, їх розташування, безпеки для людини.Так, аерозолі дають моментальний ефект, але вони токсичні, а дія не можна назвати тривалим. На яйця паразитів вони не діють. Аерозолі не слід використовувати і в тому випадку, якщо в будинку знаходяться тварини і люди.

  Гель дає хороший ефект і зручний у використанні, але результат проявиться лише після закінчення пари днів. Однак препарат може бути з'їдений маленькими дітьми і тваринами, так як знаходиться у вільному доступі.

  Пастки ефективні, малопомітні і зручні в застосуванні. Але їх вартість досить висока.

  Як позбутися від тарганів (відео)

  Усі ліки «Combat» відмінно справляються з настирливими паразитами. Гелі та аерозолі дають можливість підтримувати в квартирах і будинках відмінні умови. Бактерії і мікроби після обробки також не поширюватимуться. Придбати препарати можна як через Інтернет, так і в звичайних магазинах.