Spreje pro blechy: druhová diverzita a posouzení účinnosti

Leden 2019

Video: Jak chránit domácí mazlíčky proti blechám a klíšťatům? (Leden 2019).

Anonim

В квартирі від бліх відмінно допомагає такий засіб, як аерозоль В квартирі від бліх відмінно допомагає такий засіб, як аерозоль. При цьому виділяється безліч препаратів подібного типу. Всі вони здатні швидко позбавити ваш будинок від неприємних комах.

Засіб аерозольного типу часто застосовується спільно з пилососом та іншими препаратами від бліх. Для початку слід провести обробку чотириногих друзів і тільки потім зайнятися квартирою. Від бліх тварин врятують нашийники, шампуні, спреї і краплі. І тільки потім буде потрібно аерозоль, за допомогою якого після прибирання будинку із застосуванням пилососа обробляється приміщення. Засіб розпилюють по всій квартирі і залишають будинок на пару годин. Потім можна повернутися в квартиру і жити як зазвичай, єдине правило, якого варто неодмінно дотримуватися, - мити підлогу протягом 3 днів не слід, щоб запобігти появі нових комах.

Для початку слід провести обробку чотириногого друга і тільки потім зайнятися квартирою

Переваги та недоліки

Аерозольний препарат від бліх має безліч переваг. Він має високу ефективність, значить, паразити загинуть вже через пару годин після обробки. Профілактичний ефект при цьому триває протягом кількох тижнів. Ще з переваг варто виділити:

 • тривалий період дії;
 • простоту застосування.

Засіб проти комах має і деякі недоліки. Так, воно токсично і не підходить для обробки годуючих та вагітних тварин.

Наші читачі рекомендують!

Для позбавлення від бліх наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвилях! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин.

Детальніше тут …

Популярні види

Сучасні засоби від бліх представлені різними варіантами. Крім всім відомого «дихлофосу», на ринку є безліч більш безпечних для людини інсектицидів.

Аерозольний препарат має високу ефективність, значить, паразити загинуть вже через пару годин після обробки

Рекомендований до застосування такої аерозоль, як «Раптор» . Хороший ефект дають препарати «Рейд» і «Гет». Представлені засоби відносно безпечні для людини, але тим не менш ефективні проти бліх.

Якісне засіб має особливі тонкі насадки, які роблять процес боротьби з комахами зручним, а розпорошуються хімікати потрапляють навіть у важкодоступні місця, включаючи щілини. Деякі препарати мають особливі ароматизатори з приємним запахом.

Правила використання

Використовувати засіб від бліх необхідно в гумових рукавичках і респіраторі. Так ви уникнете потрапляння в ніс і рот діючих компонентів. На час обробки слід звільнити приміщення від дітей і домашніх вихованців.

Аерозоль «Раптор» відносно безпечний для людини, але тим не менш ефективний проти бліх

Черговість дій при обробці проти бліх наступна:

 • закрийте двері з вікнами;
 • відсуньте меблі від стін, щоб відкрити доступ до плінтусів;
 • розпилюють в квартирі засіб на відстані в 27 сантиметрів від поверхні, де живуть комахи;
 • слід обробити місця мешкання тварин, стіни, щілини і плінтуса, підлогу і меблі;
 • після проведення обробки в квартирі приміщення залишають на 40 хвилин, щоб частинки речовини встигли осісти на важкодоступні місця;
 • далі в квартирі проводять провітрювання на 2 години і здійснюють вологе прибирання за допомогою миючих засобів.Мити слід ті ділянки, яких ви найчастіше торкаєтеся: стіл, ручки шаф, полки. Плінтуса мити не слід.

Вас також може зацікавити стаття, в якій ми розповідаємо про те, що потрібно робити, якщо з'явилася алергія на бліх.

Як позбутися від бліх у квартирі (відео)

Заходи безпеки

У людини при правильному застосуванні препарату побічних ефектів не спостерігається. Якщо щось зроблено неправильно, можуть виникнути симптоми отруєння: слабкість в м'язах, діарея, нудота і т. П. У даному випадку слід звернутися до лікаря. Застосовувати препарати проти комах для вихованців не можна, якщо вони хворіють, вагітні або не досягнули 6-тижневого віку.

ЗВЕРНІТЬ УВАГА!

Для швидкого позбавлення від бліх є всього три дієвих варіанти:

 • Виклик служби дезінсекції (дорого);
 • Купівля електронного відлякувача (1390 рублів);
 • Хімічні засоби (сумнівний ефект).

  Детальніше тут …

  Застосовуючи засіб в квартирі, рекомендовано надягати марлеву пов'язку і гумові рукавички. Пити, курити, приймати їжу під час робіт не слід. Якщо речовина потрапила на слизові оболонки або шкіру, його слід відразу змити водою.

  Після закінчення обробки в квартирі, слід прополоскати рот і вимити з милом руки і обличчя, рукавички варто просушити. Не слід розпорошувати препарат біля відкритого вогню і нагрівати балончик вище 50 градусів. Розбирати повні флакони теж не можна. Порожню тару необхідно викинути в сміттєвий контейнер.

  Застосовуючи засіб в квартирі, рекомендовано дотримуватися техніки безпеки

  Видова різноманітність

  Препарати проти комах поділяються на 2 групи: для обробки приміщення і для лікування тварин.Аерозольна продукція і того і іншого типу представлена ​​різними засобами, відгуки про яких теж різні.

  • «Фронтлайн». Дуже добре допомагає проти паразитів. Діюча речовина представлено фіпронілом. Препарат в невеликих кількостях безпечний для тварин і людини. Отруєння не викликає, тому що не всмоктується в кров.
  • «Адамс». Ефективно допомагає проти комах на тварин. Підходить для лікування вихованців від 3-місячного віку. В основі лежить пиретрин, який надає паралізуючий ефект на нервову систему комах. Для того щоб вивести всіх паразитів, достатньо однієї обробки.
  • В квартирі можна використовувати такий препарат, як «Чистотіл». Він відрізняється широким спектром дії. В основі лежить таке діюча речовина, як перметрин, яке спільно з ізопроніловим спиртом і гліцерином відмінно знищує паразитів.
  • «Нороклін Екстра». В квартирі даний препарат розпилюють на відстані в 50 сантиметрів від килимів, меблів та інших місць проживання комах. Розпилюється речовина відрізняється високою токсичністю! З цієї причини після проведення процедури рекомендовано провести вологе прибирання.

  Спрей «Больфо» надає захист від паразитів на 5 місяців

  • «Больфо». Надає захист від паразитів на 5 місяців. Діюча речовина, яке лежить в основі, - пропоксур. Запах слабкий, в 100 мл міститься 0, 25 грама Пропоксур. Обробляти тварин слід в добре провітрюваних приміщеннях. Для запобігання появи комах слід провести обробку килимових доріжок, підстилок, попон та інших предметів у приміщенні.
  • «Раптор». Універсальний препарат, що володіє безліччю позитивних відгуків.Одного флакона вистачає для обробки 35 м2 приміщення. У складі «Раптор» містяться: тетраметрін, циперметрин, піперонілбутоксід. При контактному действіідействующіе речовини призводять до паралічу паразитів. Для людей становить небезпеку потрапляння речовин в дихальні шляхи, на шкіру і слизові оболонки. Препарат зберігає свої властивості протягом 20 діб, при цьому він робить впливу не тільки на дорослих комах, але і на личинок.

  Ми вам також пропонуємо дізнатися про популярних видах і особливості використання мазей проти бліх для людини.

  Як обробити вихованця спреєм (відео)

  Аерозолі дають хороший ефект в боротьбі з паразитами. Однак важливо правильно застосовувати обраний препарат. Найбільш популярні варіанти, представлені на ринку, - «Раптор», «Дихлофос» і «Рейд». У кожного із засобів є свої переваги і недоліки, тому вибирати препарат слід, виходячи зі своїх потреб.