Představuje využití šváby lambda zóny

Smět 2019

Video: Teplice - video byt bydlení je hra styl (Smět 2019).

Anonim

Сусідство з тарганами - знайома ситуація для багатьох людей. У спеціалізованих магазинах можна знайти чимало коштів для позбавлення від цієї напасті, але лише деякі можуть похвалитися 100% результатом. Лямбда зона від тарганів є одним з тих препаратів, які є згубними для паразитів і абсолютно безпечні для людини. Грамотне використання дозволяє забути про нескінченну боротьбу зі шкідниками.

Переваги

Лямбда зона - засіб, вироблене в Південній Кореї. Виготовлення та технологія абсолютно унікальні і секретні. Засіб являє собою суспензію, що складається з найдрібніших капсул, в яких знаходиться активне отруйна речовина. Препарату властива виняткова економічність в використанні за рахунок подібної форми випуску. До складу входить діюча речовина під назвою лямбда-цигалотрин з концентрацією 2, 5%. Капсули дуже міцні і не зіпсуються від попадання сонячних променів, вологи і високих температур.

До безперечних плюсів кошти відносяться:

  1. Абсолютна ефективність - Лямбда Зона прекрасно впорається зі знищенням тарганів будь-якого виду, завдяки сильним інсектицидів, що входять до складу препарату.
  2. Чи безпечний для людей і тварин - засіб діє тільки на холоднокровних. Якщо в будинку живуть рептилії або земноводні, то для них необхідно дотримуватися окремі запобіжні заходи. Для дітей і домашніх тварин ніякої небезпеки не існує.
  3. Тривалість дії - отрута знищує тарганів, тих хто спробував її протягом доби. Повне очищення житлового приміщення зазвичай відбувається за тиждень. Шкідники самі поширюють засіб по самим затишних куточках квартири, переносячи нанокапсули на лапках. Виходить, що самі ж таргани стають співучасниками боротьби зі своїми побратимами.
  4. Відсутність неприємного запаху - більшість препаратів для боротьби з домашніми паразитами нешкідливо для людини, але найчастіше має дуже різкий запах. Люди скаржаться на запаморочення і нудоту після проведення дезінсекційних заходів. Лямбда Зона не має специфічного запаху - засіб пахне як звичайна вода.
  5. Ніякого звикання - таргани і багато інші шкідники мають характерну особливість до еволюції і пристосування до будь-яких умов. Шкідники звикають до засобу і перестають на нього реагувати. З Лямбда Зона такого не станеться - звикання воно не викликає.
  6. Не залишає плям - забудьте про плями і розлучення на меблях і інших поверхнях. Лямбда Зона в усіх сенсах поводиться як звичайна вода.

Для того, щоб позбутися від тарганів раз і назавжди, рекомендується регулярно обробляти житлове приміщення протягом півроку. Пояснюється це тим, що зараза може переповзти з сусідніх квартир. Таким чином, ви заодно допоможете сусідам виселити неприємних співмешканців.

Єдине - не можна обробляти засобом одяг, дитячі іграшки, постільну білизну та інші предмети, з якими відбувається безпосередній контакт. Для них необхідна окрема дезінсекція.

Інструкція по застосуванню

Боротьба з тарганами часом нагадує військові дії.Про це можна забути, препарат не вимагає ніяких понад здібностей, і його використання не походить на розмінування бомби. Насамперед необхідно провести в квартирі або будинку найпростішу вологе прибирання, так як деякий час після проведення дезінсекції цього робити не можна. Ви не тільки приведете квартиру в порядок, але і підвищите ефективність заходу.

Меблі, побутову техніку і всі інші предмети, що знаходяться на підлозі, обов'язково потрібно відсунути від стін, а електронні прилади загорнути в поліетилен. Дитячі іграшки, одяг, їжу, кухонні прилади і посуд прибрати в захищене місце. Діти і тварини не повинні перебувати в приміщенні під час дезінсекційних процедури.

Обробка здійснюється за допомогою пульверизатора. Для початку треба приготувати розчин - 5 мілілітрів речовини на 1 літр води. Для розведення препарату і обробки найкраще надіти гумові рукавички і медичну пов'язку. Далі розпорошити засіб по всіх поверхнях, кутах, зазорам і щілинах. Після процедури обов'язково закрити всі вікна і двері в будинку і піти як мінімум на півгодини.

Згодом необхідно провітрити квартиру і ретельно вимити всі поверхні, приділивши особливу увагу часто використовуваних речей: дитячим іграшкам, плиті, дверних ручок, столів, шаф. Діти і тварини можуть увійти в будинок тільки після того, як будуть вимиті підлоги.

Як не помилитися у використанні

Навіть така проста у використанні засіб від тарганів може бути застосовано неправильно. Помилки типові, які люди допускають при обробці іншими речовинами. Головна помилка - неправильна дозування. Наприклад, ви можете розмістити фотографії занадто мало кошти на велику кількість води - результат буде нульовим.Або, навпаки, залили занадто багато засоби і мало води - можлива алергія зважаючи на особливості реакцій організму.

Ще однією помилкою стає недотримання запобіжних заходів. Деякі люди, вважаючи препарат абсолютно нешкідливим, нехтують елементарними правилами безпеки - рукавички і пов'язка. Засоби індивідуального захисту - обов'язковий аспект даної процедури незалежно від того, яка речовина використовується.

Пекучий мікрокапсулянт Лямбда Зона здивує навіть самих загартованих тарганів. З появою цього кошти в будинку багаторічна боротьба з успіхом завершиться.