Zničit brouky s rukama nad hlavou

Duben 2019

Video: Kinsey - celý film s CZ titulkami (Duben 2019).

Anonim

Знищення постільних клопів - процес добре відпрацьований і на сьогоднішній момент цілком доступний навіть людині, ніколи не стикалися раніше з необхідністю боротьби з будь-якими домашніми комахами.

Специфікою клопів є те, що вони абсолютно байдужі до санітарних умов в будинку. Саме тому навіть ідеально вичищені квартири і дорогі апартаменти можуть стати для них таким же комфортним будинком, як студентська їдальня - для тарганів.

Але де б не поселилися постільні клопи, знищення своїми руками цих паразитів при правильному підході - справа буквально одного дня і 1500-2000 рублів. При цьому сучасні інсектициди забезпечують високу безпеку боротьби з постільними клопами і її ефективність навіть в тих випадках, коли подібні заходи проводяться користувачем вперше.

Способи самостійного знищення клопів

Боротьба з клопами в найзагальнішому випадку може протікати в двох форматах: пряме знищення їх, або простого відлякування.

Якщо говорити саме про знищення постільних клопів своїми руками, то найбільш поширеними на сьогодні є такі способи:

 • використання побутових загальнодоступних інсектицидів, що володіють високою ефективністю проти клопів
 • боротьба з постільними клопами з використанням низьких або високих температур
 • механічні засоби знищення клопів.

З цих трьох варіантів в 90% випадків застосовується з досягненням потрібних результатів саме перший. Причина тому - його універсальність і ефективність.

Якщо застосування температурних методів в побутових умовах є тільки жителям окремих регіонів (з холодним кліматом), причому не круглий рік, то ефективним препаратом можна обробити будь-яку квартиру в будь-який час року.

Механічні ж способи боротьби полягають в прямому винищуванні комах руками або пилососом. Вони дають більш-менш надійний результат тільки при капітальному ремонті приміщення, коли можна гарантовано знищити всіх комах на певній площі.

Саме тому в першу чергу слід познайомитися зі знищенням постільних клопів своїми руками за допомогою потужних інсектицидів.

Уничтожаем клопів інсектицидами

Не слід відразу боятися інсектицидних препаратів як "отруйної хімії". Принадність сучасних засобів для боротьби з домашніми комахами полягає в тому, що при вираженому дії на клопів вони досить нешкідливі для людини. Однак певні заходи безпеки при їх застосуванні дотримуватися все-таки варто.

Більшість побутових інсектицидів випускається у вигляді спрею або рідини, яку необхідно розбризкувати в приміщенні за допомогою звичайного пульверизатора від побутової хімії. До таких засобами відносяться:

 • Кат, який вважається на сьогодні оптимальним препаратом для самостійного знищення клопів. Він випускається у вигляді рідкого концентрату і вимагає розчинення в більшому обсязі води.

 • Клопомор, ще більш ефективний, ніж Кат, але і більш токсичний. В деяких випадках його використання небажано.

 • Комбат, що випускається в балонах по типу освіжувачів повітря.

 • Тетрікс, найдорожчий, смердючий і важкодоступний, але і неймовірно потужний препарат від клопів.

 • Карбофос, трохи застарілий морально, але продовжує активно знищувати клопів, особливо - в сільській місцевості. Іноді реалізується у вигляді порошку, який необхідно розчиняти в воді для отримання робочої суспензії …

… і деякі інші. Головне достоїнство цих коштів - можливість знищення клопів з їх допомогою своїми руками.

Їх просто потрібно взяти і розприскати на максимальній кількості поверхонь в приміщенні, почекати кілька годин, провітрити приміщення і провести вологе прибирання.

При ретельній обробці місць, в яких можуть ховатися клопи - ліжок, шаф, матраців, килимів, книжкових полиць - однієї обробки буває достатньо для повного знищення дорослих клопів, личинок і яєць.

Важливо!

При роботі з усіма розбризкує препаратами оброблювачу необхідно використовувати ватно-марлеву пов'язку, рукавички і максимально закритий одяг. Такі заходи допоможуть уникнути алергії або впливу на шкіру діючих речовин інсектицидів.

Препарати, що випускаються у вигляді порошків або олівців теж досить ефективні. Наприклад, до них відносяться знаменитий Пиретрум або традиційний вже олівець Машенька.

Перший слід розсипати в місцях скупчення і переміщення клопів, другим - мазати все поверхні, за якими клопи можуть переміщатися. Такі заходи хоч і затягнуть знищення клопів на кілька днів, а то і тижнів, але дозволять обійтися без евакуації жителів приміщення.

Відгук

"… Трохи упустив момент, понадіявся, що" саме розсмокчеться ".Уже через місяць ці тварюки так гризти почали, що довелося переселитися до батьків. Квартиру буквально залив Карбофос, диван і ліжко побризкав Катом, він дуже дорогий, щоб всю квартиру обробляти. Закрив вікна і поїхав. Через тиждень вимів кілька кілограмів цих клопів, витрусив ліжко, витер всю квартиру ганчіркою, і більше вони не з'являлися ".

Ярослав Андрєєв, Брянськ

Температурна обробка своїми руками

Температурні методи знищення клопів своїми руками засновані на чутливості паразитів до різких перепадів температур і здатності їх виживати тільки у вузьких температурних інтервалах. Для знищення комах досить наступних заходів:

 • в північних регіонах взимку при температурі повітря на вулиці нижче мінус 22 ° С залишити відкритими вікна а кілька днів. Таке зниження температури вб'є клопів, але може і призвести до пошкодження системи опалення.
 • Якщо перевірка показала, що клопи населяють тільки один диван або матраци на ліжка (що буває досить рідко) - винести їх на кілька днів на вулицю, а після - ретельно пропилососити.

 • у південних регіонах - навпаки, постільна білизна, матраци або подушки слід в жаркий день закрити в машині, залишеної на сонці. Якщо температура в ній підніметься вище + 50 ° С, все клопи в білизні загинуть.
 • Випрати заражені подушки та постільну білизну в пральній машині при температурі вище + 50 ° С.

За винятком першого способу такі методи не дають можливості обробити всю квартиру. Тому їх застосовують досить рідко.

Іноді в народі практикується обробка матраців і ліжку окропом, але такі заходи дають лише тимчасовий результат: ті клопи, які ховаються в квартирі в щілинах меблів і за плінтусами, залишаться неушкодженими.

Якщо в квартирі завелися постільні клопи, знищення їх вручну за допомогою механічних засобів боротьби (наприклад, тапок, пилосос) в більшості випадків приречене на провал. Практично неможливо обробити пилососом простору за плінтусами, одяг, на якій можуть знаходитися яйця і личинки, розетки і різні дрібні щілини в приміщенні.

І вже тим більше немає шансів передавити всіх клопів просто руками, особливо з огляду на дрібні розміри личинок самих ранніх вікових груп і складність їх виявлення. Також навряд чи вдасться знайти всі яйця паразитів.

Традиційні засоби боротьби з клопами на кшталт скипидару, полину і оцту не знищують комах, а тільки відлякують. Тому використання їх дає лише тимчасовий ефект. Крім того їх застосування пов'язане з серйозними незручностями, що виникають через поширення в приміщенні різкого і неприємного запаху.

Тому якщо вже клопи в квартирі або будинку завелися і знищувати їх ви вирішили самостійно, то краще за все використовувати надійні сучасні інсектициди.

5 ефективних способів знищення постільних клопів

Поради експерта по правильному знищення клопів