Jako self-zničit domov štěnice v bytě

Duben 2019

Video: 3000+ Common English Words with Pronunciation (Duben 2019).

Anonim

Багато людей, які зіткнулися з проблемою зараження квартири клопами, вважають за краще відразу звертатися в дезінсекційних служби. Тим часом, це дорогий захід може не дати того швидкого і довготривалого ефекту, на який розраховують мешканці.

У той же час способів, як позбутися від клопів самостійно, безліч, і сьогодні кожен може буквально за день вжити заходів, завдяки яким домашні клопи повністю зникнуть з приміщення.

На сьогоднішній день ринок наповнений побутовими інсектицидами, які дозволяють легко і недорого провести дезінсекцію своїми руками. Ефективність цих коштів доводить: самостійне знищення клопів цілком можливо.

Використання аерозольних інсектицидів від клопів

Аерозоль - дуже зручна форма випуску проти паразитарних засобів, що дозволяє нанести препарат на будь-яку поверхню буквально в кілька рухів. Крім того, знищення клопів за допомогою препаратів в такій формі дає найбільш швидкий результат.

Аерозольні засоби найкраще використовувати локально - розбризкувати їх над гніздами клопів або місцями їх скупчення, адже після нанесення на поверхню препарат недовго зберігає свою ефективність.

Аерозолі мають один суттєвий недолік: після розпилення значна частина отрути потрапляє в повітря і може проникнути в дихальні шляхи людини або тварини.Тому при роботі з спреями важливо строго дотримуватися інструкції:

 • перед використанням прибрати продукти харчування, заховати предмети індивідуального користування
 • видалити тварин і дітей з приміщення, акваріуми щільно закрити і вимкнути повітрозабірники
 • надіти засоби індивідуального захисту: маску або респіратор, окуляри, рукавички, можна халат
 • навстіж відкрити вікна
 • балончик потрібно ретельно струснути, щоб компоненти кошти перемішалися
 • обприскувати місця скупчення комах і затишні місця кімнати, тримаючи балончик в витя Утой руці. Відстань до об'єкта обприскування - приблизно 20 см. Не використовуйте поблизу включених електроприладів та відкритого вогню. Намагатися кропити так, щоб виходила безперервна лінія.
 • Після обробки потрібно залишити вікна відкритими і піти з приміщення хоча б на півгодини.

Самостійне знищення клопів в квартирі можна провести наступними спреями:

 • Раптор від клопів. Містить отруту піретроїдної групи, надає паралітичну дію на нервову систему комах. Найбільш ефективний при локальному впливі на паразитів і їх гнізда. Купити Раптор можна за ціною близько 150-180 руб.

 • Рейд. Рекомендується для обробки м'яких меблів, має нестійкий запах, який швидко вивітрюється. Купити засіб можна за 150-180 руб.

 • Мікрофос. Відоме професійний засіб з найсильнішим запахом, але вельми ефективний. Можна використовувати на м'яких меблів (якщо не лякає стійкий запах) або безпосередньо на гніздах клопів, на самих паразитів. Дістати Мікрофос досить проблематично, і одна каністра його, якої можна обробити всю квартиру, обійдеться в 1500 рублів.

 • Комбат. Це ще один ефективний аерозоль, який оснащений спеціальними насадками для важкодоступних місць. Володіє паралітичним впливом на комах, найкраще працює при прямому впливі на клопів і їх гнізда. Купити Комбат можна за 125-140 руб.

Перед тим, як вивести клопів самостійно за допомогою спреїв, необхідно подбати про наявність індивідуальних засобів захисту: рукавичок, ватно-марлевої пов'язки або респіратора, очок. Вони зменшать ймовірність попадання інсектициду на слизові оболонки очей і дихальних шляхів і забезпечать належну безпеку при роботі.

Застосування інсектицидних порошків і крейди

Коли люди замислюються про те, чим труїти клопів самостійно, вони нерідко орієнтуються на поради продавців в магазині або на ринку. Багато з них пропонують кошти, випущені в формі порошку або крейди, які нібито дуже ефективні.

Насправді така форма випуску кошти не завжди дає ефект проти клопів, адже поїдати отруйний порошок ці комахи не будуть (як це міг би зробити, наприклад, тарган) - клопи харчуються виключно кров'ю. Тому дійсно працюють можуть бути тільки ті порошкові інсектициди, до складу яких входить отрута контактної дії, а не тільки кишкового. Боротьба з використанням таких порошків досить ефективна, але розтягується за часом.

Самостійне знищення клопів зазвичай має на увазі використання наступних інсектицидних порошків:

 • Хлорофос. Фосфорорганічний інсектицид, вимагає приготування розчину: 15 г порошку на 10 л води. Ефективний проти клопів і їх яєць. Среднетоксічен для людини, проте небезпечний при вдиханні.

 • Машенька. Цей крейда має досить високу ефективність за рахунок вмісту отрут піретроїдної групи. Він добре фіксується на поверхні і діє тривалий час після нанесення. За співвідношенням ціна-якість - це один з найкращих варіантів при невеликій чисельності клопів в квартирі.

 • Неопін - досить ефективний порошок для знищення постільних клопів. Перед вживанням його потрібно розбавити в пропорціях 10 г на 1 л води. Потрібно зрошувати місця скупчення клопів і важкодоступні місця, а через 2 години можна все змити (не має пролонгованої дії). Для досягнення ефекту потрібна постійна (буквально щоденна) обробка розчином Неопін, інакше він не впорається з проблемою, а лише зменшить чисельність паразитів.

Знищення клопів температурної обробкою

Домашні клопи, як і всі живі істоти, мають свої температурні межі існування. Тому при самостійному знищення клопів можна використовувати старий перевірений трюк: взимку винести заражений диван на вулицю і залишити там на кілька годин.

Якщо є можливість з'їхати на пару днів, можна "виморозити" всю квартиру, однак це небезпечно для сантехніки (можуть лопнути труби опалення).

Домашні клопи не переносять температуру від мінус 22 градусів і нижче, і якщо квартира знаходиться в регіоні, де трапляються такі морози, то такий спосіб, як виморожування приміщення, варто мати на замітці.

Позбутися від постільних клопів самостійно можна і за допомогою високих температур: гнізда паразитів обдати окропом або ошпарюють паром. Перший спосіб досить ефективно знижує чисельність клопів, проте тільки в тому випадку, якщо виявлені місця їх проживання.Другий спосіб гірше: пар зазвичай не встигає дійти до потрібного місця, конденсуючись на меблях або стінах.

У дезінсектор є спеціальні парогенератори, які посилають струмінь пари в потрібне місце і знищують постільних клопів. А ось звичайний чайник навряд чи так спрацює. Іноді професійними дезінсектор застосовується тривалий прогрів приміщення до температури прядка + 50 ° С за допомогою теплових гармат - це теж призводить до загибелі паразитів.

Народні засоби проти клопів

У багатовіковій боротьбі з клопами люди придумували все нові і нові рецепти ефективного знищення цих паразитів. Деякі з цих народних засобів дійсно працюють, проте в більшості своїй вони просто відлякують клопів на час, не знижуючи їх чисельність. До таких народних засобів-репеленти відноситься, наприклад, полин, пижмо, оцет, нашатирний спирт і деякі інші.

Є й варіанти сумішей, які вбивають комах при безпосередньому потраплянні на них. На жаль, вони не мають пролонгованої дії. Їх немає сенсу наносити по всій квартирі, можна обробляти лише виявлені гнізда постільних клопів:

 • суміш оцту, нафталіну і 90% спирту в рівних частинах;
 • чистий денатурат;
 • авіаційний гас.

Варто пам'ятати, що самостійне знищення клопів народними засобами має сенс лише при невеликій чисельності комах в будинку. Крім того, застосування токсичних хімічних речовин вимагає дотримання суворої техніки безпеки: використання рукавичок, маски і окулярів.

Денатурат, спирт і авіаційна рідина легко спалахують, тому не можна використовувати їх поблизу джерела вогню. До того ж, ці кошти токсичні для тварин.

Отже, як бачите, самостійне знищення клопів в квартирі - не така вже й нездійсненне завдання, якщо підійти до неї з розумом. Повністю позбавитися від популяції постільних клопів можна в досить короткі терміни, але завжди зберігається ризик їх повторного проникнення, наприклад, від сусідів. Тому корисно діяти спільно з іншими мешканцями будинку.

Якщо домовитися з сусідами не вдається, то потрібно проводити постійні профілактичні заходи і захищати свою квартиру від нового проникнення клопів.

5 ефективних способів знищити постільних клопів в квартирі

Відео: практичні поради щодо позбавлення від клопів