Jak zabít postel chyby a jejich vajíčka

Duben 2019

Video: Kinsey - celý film s CZ titulkami (Duben 2019).

Anonim

Питання, як вбити клопів, швидко стає пріоритетним для тих, хто зіткнувся з цими паразитами в своїх оселях. Звичайно, хотілося б знищити повністю всіх паразитів і їх яйця за один раз, але зробити це дуже складно. Справа в тому, що найбільш ефективні проти дорослих клопів отрути піретроїдної групи (Перметрин, циперметрин), що не впливають на яйця паразитів. А що володіють овіцідним ефектом кошти на основі фосфорорганічних сполук не настільки безпечні та ефективні, як піретроїди.

Тому найбільш оптимальним варіантом для швидкого знищення всієї популяції клопів буде комбінування коштів цих двох груп.

Убиваем дорослих клопів: вважаються засобами

Список найбільш ефективних засобів проти клопів постійно поповнюється. Однак перші місця незмінно утримують досить старі і добре зарекомендували себе препарати.

Клоповерон

Вважається одним з найефективніших засобів проти клопів, був розроблений радянськими хіміками для військових потреб. У складі кошти знаходяться біореагенту, тварини клітини і отрута особливої ​​формули, який паралізує рухову систему і викликає швидку смерть комахи.

Препарат дуже ефективний і має пролонговану дію, що дозволяє довго не проводити повторну обробку.

Найчастіше використовується Клоповерон у вигляді дусту (порошку), застосовувати який можна в сухому вигляді, або розводити водою і промащувати поверхні.Препарат нетоксичний для людини, проте домашніх тварин на час обробки слід видалити.

Щоб уникнути потрапляння порошку в дихальні шляхи, людина під час обробки повинен обов'язково використовувати засоби індивідуального захисту. Препарат наноситься в ті місця, де мешкають клопи: в різні щілини, на задні стінки меблів, під плінтуса.

Кат

Кат - це німецький препарат з високим вмістом (27, 5%) фентіон, який ефективно вбиває клопів, впливаючи на їх нервову систему. Засіб нешкідливе для людей і теплокровних тварин, але має неприємний запах, який, втім, швидко вивітрюється.

Кат представлений в продажу у вигляді рідини, 6 мл якої потрібно розвести в 0, 5 л води. Розчин наливається в пляшку з пульверизатором, за допомогою якого і проводиться обробка.

Для попередження вдихання препарату потрібно використовувати засоби індивідуального захисту - рукавички, маску і окуляри. Наноситься засіб в усі важкодоступні місця кімнати, за картинні рами і на задні стінки предметів меблів. Особливо ретельно обробляється саме спальне місце.

Клопомор

Це недавно розроблений засіб, ключовим діючою речовиною якого є речовини піретроїдної групи: циперметрин і Перметрин, а також Піперонілбутоксід. Препарат швидко вбиває постільних клопів за рахунок пригнічення діяльності їх нервової системи.

Розфасовано засіб в зручні флакони ємністю 300 мл, має яскраво вираженим запахом дихлофосу. При обробці квартири слід дуже уважно підійти до використання засобів індивідуального захисту і на час прибрати тварин.

Клопомор наноситься в місця передбачуваного проживання клопів, на шляху їх можливого переміщення, а також на задні стінки меблів, на оббивку і каркас.

Всі перераховані вище препарати піретроїдної групи ефективно вбивають дорослих особин і личинок клопів, проте неефективні проти їх яєць. Яйце комахи захищено спеціальною оболонкою, яка стійка до більшості отрут. Тому при використанні таких коштів доведеться провести повторну обробку через 10-14 днів. За цей час встигнуть вилупитися нові личинки, які стануть чутливими до отрути. Повністю позбавитися від клопів в квартирі можна буде тільки в 2 етапи.

Знищення яєць постільних клопів

Виникає питання: а як вбити яйця клопів, якщо вони мають таку гарну природний захист і несприйнятливі до отрут? Насправді є ціла група фосфорорганічних інсектицидів, які впливають як на дорослих особин клопів, так і на їх яйця. Поговоримо про деякі препаратах цієї групи.

Діазінон

Це універсальний інсектицид, широко застосовуваний професійними дезінсекційними службами. Являє собою концентрат фосфорорганічних сполук, яким слід обприскувати місця скупчення комах.

Однак варто мати на увазі, що препарат був заборонений для побутового використання внаслідок своєї небезпеки для людини і тварин і здатності накопичуватися в організмі.

Карбофос

Карбофос - дуже ефективний інсектицид на основі малатиона, вбиває яйця, личинки і імаго постільної клопа.

Конт для побутового використання і дозволяє швидко вирішити проблему зараження квартири комахами, проте має стійкий, різкий і неприємний запах. Незважаючи на провітрювання і вологе прибирання, запах може місяцями не вивітрюватися з квартири, провокуючи алергію.

Хлорофос

Хлорофос - це порошок на основі діметілфосфоната, дозволений для побутового застосування.Засіб ефективно вбиває постільних клопів на будь-якому етапі циклу розвитку - від яйця до дорослої комахи.

Препарат представлений у вигляді порошку. При попаданні на шкіру не дуже токсичний, проте при вдиханні (що цілком імовірно, враховуючи форму випуску) речовина становить небезпеку і може завдати серйозної шкоди здоров'ю людини і тварин.

хлорпирифос

хлорпирифос - це широко поширений інсектицид, який показує хороші результати при боротьбі з постільними клопами на будь-якій стадії їх розвитку. Хлорпирифос пригнічує нервову систему комах, а також володіє кишковим дією (хоча для клопів це не є таким актуальним, як наприклад, при боротьбі з тарганами).

Варто мати на увазі, що хлорпирифос досить шкідливий для людини і тварин, обробка їм приміщення повинна проводитися при обов'язковому використанні засобів індивідуального захисту.

Це цікаво

Вчені США провели дослідження, яке виявило залежність між застосуванням засобів на основі хлорпирифос і ураженнями мозку у дітей. Навіть через кілька років можна було виявити нарости і зміни кори головного мозку, викликані застосуванням цієї отрути. Як результат, з 2000 року в США використання хлорпирифос в житлових приміщеннях заборонено.

Засоби на основі фосфорорганікі дуже ефективні проти клопів і можуть вбити всю їх популяцію за один раз. Але при цьому вони часто токсичні, не завжди зручні у використанні і вимагають обережності в поводженні.

Комбінування засобів від клопів

Виходить, що після використання пиретроидов часто потрібна повторна обробка, а препарати на основі фосфорорганікі - часто шкідливі і незручні у використанні.Що ж вибрати і як вбити постільних клопів за один раз? Вихід простий: комбінувати препарати з обох груп.

Для того щоб позбутися від паразитів, не вдаючись до повторної обробки, і разом з тим не труїти весь будинок токсичним засобом, можна зробити наступне:

  • обробити все приміщення (плінтуса, підвіконня, задники меблів і картин) препаратом піретроїдної групи;
  • гнізда і місця проживання клопів обробити фосфорорганікой, щоб гарантовано знищити яйця.

Народні Сильний методи: паром і морозом по клопам і їх яєць

Народні засоби теж можуть допомогти вбити клопів. Ефективний метод, який впорається з дорослими особинами комах, їх личинками і яйцями - це температурна обробка. Причому практикується як виморожування клопів, так і знищення їх парою або окропом.

Клопи - досить невибагливі істоти і можуть жити в широкому температурному діапазоні. Але коли на вулиці сувора зима (нижче 30 градусів), то можна винести предмети меблів на вулицю і залишити їх там на кілька годин. Якщо є можливість виїхати на кілька днів, допоможе виморожування всієї квартири при відкритих навстіж вікнах.

Клопи, швидше за все, після такої обробки загинуть, однак може порушитися робота сантехнічних систем. Крім того, далеко не кожен регіон здатний похвалитися такими температурами в зимовий час.

Люди часто намагаються також вбити клопів паром . Звичайно, при високих температурах клопи і їх яйця відразу гинуть. Але є і істотний мінус такого методу - незручність використання. Пар зазвичай не встигає дійти до щілини з клопами і конденсується, а окріп можна залити далеко не в усі місця квартири.Фахівці дезінсекційних служб теж використовують такий метод, але у них є спеціальні парогенератори і теплоізлучателі.

Як бачите, при виборі засобу для боротьби з клопами потрібно враховувати безліч нюансів і вже точно не варто купувати перший-ліпший на очі препарат. Це може бути не тільки малоефективне, а й просто небезпечно для здоров'я.

Що важливо знати про знищення клопів в квартирі

Знищення клопів температурними методами