O byty léčba štěnice

Duben 2019

Video: Ochutnala jsem Mrtvé moře! | Vlog z Izraele (eng sub) (Duben 2019).

Anonim

Жити в зараженій клопами квартирі зовсім непросто. Неспокійний сон, що зудять укуси, розхитана нервова система - ось лише частина того, з чим стикаються мешканці таких будинків. Найбільш розумним рішенням при виявленні першого клопа буде негайна боротьба з паразитами.

На жаль, повністю позбутися від клопів своїми силами буває досить складно, та й взагалі це не дуже приємне і дуже трудомістке заняття, на яке потрібно знайти час і сили. Тому досить часто люди вважають за краще відразу звернутися в СЕС або ж до кваліфікованих компаніям, які займаються дезінсекцією.

Санітарна обробка від клопів: провести своїми руками або довірити майстрам?

Санобробка квартири від клопів повинна проводитися комплексно, адже важливо відразу охопити всі затишні місця, де можуть ховатися паразити. Таких місць навіть в одній кімнаті може бути чимало.

Механічно, так би мовити, вручну зловити і знищити всіх клопів просто нереально, тим більше що днем ​​вони намагаються не потрапляти людям на очі, вважаючи за краще полювати вночі.

Народні засоби діють більше як відлякувачів і відмінно підійдуть для профілактики, однак навряд чи зможуть повністю вирішити вже існуючу проблему зараження.

Обробка проти клопів готовими інсектицидами вимагає крайньої обережності і відповідального підходу.Адже часто ті кошти, які добре труять клопів, токсичні для людини і тварин.

Та й в цілому боротися з клопами в квартирі зможе далеко не кожна людина. Багато настільки гидливі, що готові бігти в іншу кімнату, побачивши одного клопа. Що вже говорити про цілий гнізді неприємних паразитів.

З іншого боку, існують спеціальні дезінсекційних служби, які займаються знищенням будь-яких паразитів професійно. Вони використовують перевірені якісні засоби, працюють з гарантією. Така ретельна комплексна обробка від клопів, ціна якої іноді приблизно дорівнює ціні хорошого покупного інсектициду, буде в рази ефективніше.

Скільки коштує санітарна обробка квартири від клопів? Нижче наведені середні ціни:

 • 1 к. Кв: 2000 руб.
 • 2 к. Кв: 2300 руб.
 • 3 к. Кв: 2500 руб.
 • 4 к. Кв: 2700 руб.
 • приміщення громадського користування (кухня, санвузол, передпокій): 1800 руб.
 • кімната гуртожитку: 1500 руб.

Ці ціни різняться від регіону до регіону і збільшуються від провінції до центру кожного міста. Наприклад, в Москві, Санкт-Петербурзі і Новосибірську ціни на дезінсекцію максимальні. Але в цілому порядок саме такий.

Як дезінсектор проводиться обробка приміщень від клопів

Санітарна обробка квартир від клопів проводиться шляхом розпилення рідкого хімікату на різні поверхні. Іноді професійні засоби мають слабко виражені запах, але частіше не мають його зовсім.

Примітно, що використовуються хімікати не залишають слідів на поверхнях. Хоча іноді на полірованих столах або шафах все ж можна виявити напівпрозорий білий наліт, але він легко знімається вологою ганчіркою.

Спеціаліст обробляє всі м'які меблі, килими, щілини в стінах, простір біля плінтусів, дверну коробку і вікна, задню поверхню меблів, іноді платтяна шафа.Бажано, щоб обробка проводилося у всій квартирі, а не тільки в спальні. Лише в цьому випадку можна гарантувати стовідсоткову ефективність.

Можна замовити обробку не тільки житлового приміщення, а й времянки, битовки, готелі.

Відгук:

"Я близько року безуспішно боровся з клопами. Спочатку здавалося, що вивести їх зовсім нескладно, якщо мати голову на плечах і нормально ростуть руки. Пробував окропом їх заливати, потім переключився на дуст і дорогі готові препарати. скільки часу і грошей витратив - не злічити вже. Виручив друг: сказав, що зараз проводиться професійна обробка приміщень від клопів, все роблять швидко і якісно. Це правда, за кілька днів все мої муки закінчилися. До речі, нічого не смерділо і їхати не довелося. Дякую б льшое хлопцям, тепер всім їх фірму раджу ".

Олексій, Рязань.

Професійні засоби від клопів:

Найчастіше при обробці квартири служби використовують препарати, які складно знайти у вільному продажу:

 • Екстермін Ф: не має запаху, ефективний проти повзаючих комах, має залишкова дія 4-8 тижнів.

 • Ефективна Ультра: не має запаху, малотоксичний для теплокровних тварин, має мікрокапсульовані форму і тривалий залишкова дія.

 • Хлорпірімарк: в його складі знаходиться визнане одним з найбільш ефективних проти комах речовина, яка не накопичується в біологічних середовищах (в людині і тварин), після нанесення на поверхню працює до 3-х місяців.

 • Біорін: рідина зі слабким запахом, в основі якої також лежать речовини піретроїдної групи. Чи не становить інгаляційної небезпеки, має тривалий залишкова дія.

 • Тетрікс: діє дуже швидко, економно наноситься, продається тільки у вигляді концентрату. Визнаний одним з найефективніших засобів для боротьби з клопами. Правда, має сильний неприємний запах.

Використовувати ці кошти самостійно не рекомендується, а після їх застосування професіоналами слід провести в квартирі ретельне вологе прибирання.

Як підготувати квартиру до санітарній обробці від клопів

Як саме буде проводитися обробка квартири від клопів і як до неї підготуватися, найкраще обговорити з самої дезінсекційних компанією. Деякі вимагають, щоб меблі була відсунута від стін, а іноді майстри роблять це самі.

Якщо є можливість, краще спланувати візит майстра так, щоб дня 3 вдома не було дітей і тварин. Однак якщо такої можливості немає, це не так уже й критично, адже сучасні препарати для знищення клопів розраховані саме на житлові приміщення.

Підготовка квартири до приходу дезінсектор вимагає проведення наступних процедур:

 • Потрібно провести вологе прибирання.
 • Сховати їжу, посуд і дрібні предмети користування або накрити їх поліетиленовими пакетами.
 • Якщо є акваріум, його потрібно закрити і вимкнути компресор. У приміщенні не повинні перебувати земноводні (рептилії, змії, черепахи) - для них отрута дуже згубний.
 • Забезпечити майстру доступ до важкодоступних місць квартири, розібрати завали речей.
 • Зняти постільна білизна з ліжка, обробити його. Обробити одяг.

На замітку

Як обробити речі від клопів: досить прокип'ятити їх протягом півгодини або випрати при температурі вище + 50 ° С.

Якщо було прийнято рішення викликати дезинсекційну службу, варто обговорити це питання з сусідами. Якщо у них теж є паразити, то, ймовірно, вони захочуть провести паралельну обробку. Крім того, це убезпечить квартири будинки від подальших вторгнень клопів.

Відгук:

"Я живу в старій хрущовці і у нас клопи вже весь будинок замучили! Лізуть з усіх щілин, тільки позбудешся - біжать від сусідів. Вирішили обговорити це питання на зборах мешканців будинку і домовилися провести обробку в кожній квартирі. Сталося це всього лише по 2000 рублів з кожного житла (зробили знижку за опт), тепер паразитів немає вже два роки. Ви не уявляєте, яке це щастя! до речі, у багатьох є вдома тварини, ніяких отруєнь не було, так що боятися не варто ".

Петро, ​​Санкт-Петербург

Чи знадобиться повторна обробка від клопів?

Фахівці дезінсекційних служб працюють таким чином, щоб повторна обробка квартири від клопів вже не знадобилася, адже препарати мають потужний залишковим ефектом. Якщо клопи все ж з'явилися в приміщенні знову, потрібно відразу ж звертатися в ту ж службу. Як правило, фахівці дають гарантію на свою роботу, але навіть якщо її немає, повторна обробка від клопів, швидше за все, буде проведена за зниженою ціною.

Якщо одяг, постільна білизна та м'які іграшки не були прокіпячен до приходу майстра, то слід зробити це відразу після його відходу. Це допоможе позбутися від усіх клопів повністю.

Професійна дезобробка від клопів - це шанс легко і швидко позбутися від паразитів в квартирі, зберігши здоров'я і повноцінний сон своєї сім'ї. Дезінсекційних фірми працюють з гарантіями якості та розумінням того, що квартира буде використовуватися після обробки відразу ж. Тому до них сміливо можна звертатися тоді, коли потрібне негайне і ефективне знищення клопів.

Як правильно вибрати службу для обробки приміщення від клопів

Кілька ефективних способів знищити постільних клопів в квартирі