Hubení mravenců professional - způsobů a názorů

Smět 2019

Video: КАК ПОБРИТЬ ЕЖА. К 50-летию "пражской весны". (Smět 2019).

Anonim

Муравйов можна вважати корисними комахами до того моменту, поки їх гнізда і колонії не почнуть з'являтися в квартирі, будинку, саду або на вашому дачній ділянці.

При професійному знищення найчастіше використовують ефективні гелі та аерозолі (Домовик, Дохлокс, Штурм) і аерозолі (Раптор, Комбат і гетто).

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з мурахами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з мурахами, тарганами, клопами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Самостійно вести боротьбу в квартирі з шкідниками можна із застосуванням народних і біоразлагающейся речовин. Добрі відгуки при використанні в домашніх умовах мають крейда, лимонний сік, сіль, кайенский перед, вазелін, кукурудзяна мука, сода, нікотинова вода.

Знищення домашніх мурах у квартирі - способи знищення

Будь-які способи боротьби можна розділити на професійні і самостійно застосовуються в домашніх умовах. У квартирі завжди можна викликати для професійного знищення спеціальну службу, яка за 1500-2500 рублів здатна позбавити квартиру від будь-яких комах (не тільки мурах, а й тарганів або клопів). Вартість залежить від площі, що обробляється приміщення.

Способи, за допомогою яких труять шкідників в квартирі, перебувають у безпосередньому зв'язку з обраним препаратом. У домашніх умовах труять мурашок наступними засобами:

  • Олівці;
  • дустом;
  • Аерозолі;
  • Гелі.

Для прикладу наведемо просту інструкцію використання дусту Чистий Дім (в 50-грамових упаковках). Вміст упаковки необхідно рівномірно розподілити по всіх тих містах, де є гнізда і найчастіше за все зустрічаються мурашки. Вони отруяться при першому ж контакті щелеп із засобом.

Гель для знищення мурах в квартирі який вибрати?

Гель для знищення тарганів і мурашок Домовик має найкращі відгуки для застосування в домашніх умовах. Щоб переконатися в ефективності гелю, необхідно пунктирними лініями намазати його в місцях, за якими часто лазять мурашки. Домовик застосовується навіть професійними службами, що працюють в сфері знищення паразитів. Добрі відгуки пов'язані ще і з доступністю препарату - однієї упаковки буде досить для однієї квартири. На ринку є й інші варіанти гелів, які стали поширеними для використання в домашніх умовах: Глобол, Штурм, Фас, Раптор, Дохлокс і т. Д.

Професійне знищення мурах в квартирі - відгуки та ціни

Найпопулярніший спосіб для боротьби з шкідниками - виклик професійної служби. За відгуками саме цей варіант є єдиним, який дає стовідсотковий результат. Професійний досвід дозволяє позбавлятися від паразитів, що живуть в домашніх умовах, дуже швидко. Ціна залежить від обраного способу. Наприклад, за мікрозрошення в Москві в домашніх умовах необхідно заплатити від 2 до 3 тисяч рублів.Ціна за спосіб "Холодний туман" - 3-4 тис руб в залежності від площі, а за "Гарячий туман" - 4-5 тис руб. Згідно з відгуками людей, будь-яка служба надає гарантію на термін від одного до трьох років.

Засоби від мурашок в квартирі та будинку

Професійні засоби для знищення домашніх мурах випускаються в різній формі. Наприклад, найпопулярніший засіб для домашніх умов - аерозоль Раптор (на циперметрин) з м'ятним ароматом. Рекомендують наносити ще й гель по периметру кімнати з тією ж назвою. Також фахівці використовуються концентрат для розпилення гетто і аерозоль Комбат. Паста-гель Штурм має найкращі відгуки в сфері професіоналів.

Прилад для знищення мурах

Прилад, ефективно знищує мурашок, називається ультразвуковим відлякувачем. При його включенні в розетку динамік приладу буде генерувати сигнали УЗ-діапазону. На центральну систему комах відлякувач діє руйнівно. А ось людина часто цей звук може взагалі не чути. Професіонали частіше застосовують генератори холодного і гарячого туману.

Засіб для знищення мурах на ділянці

Для того, щоб знищити комах на ділянці, рекомендують зупиняти вибір на користь препаратів з диазинон. Дана речовина вражає нервову систему шкідників, після чого його паралізує. Прикладом препарату є Муравьед. Вважається, що один флакон (10 мл) може ефективно вбивати комах на площі 50 кв. м ділянки (приблизно 200 мурашників). На оброблених ділянках поява нових гнізд виключений.

Знищення мурашок народними засобами на ділянці і в квартирі

До народних засобів відносять запахи пижма, петрушки, лавра, гірчиці та інших рослин.Ще один варіант - полив мурашників розчином борної кислоти з додаванням цукру (4 ст. Л. Цукру на склянку кислоти). Гнізда також поливають водою з гасом (на 10 л води 10 ст. Ложок). Наведемо рецепт, який має чи не найбільше відгуків: висушену і дрібно порізану материнку змішують з сіркою в співвідношенні один до двох. Посипте даної сумішшю місця з гніздами або перекопати землю.