Chlorpyrifos štěnice

Duben 2019

Video: Chlorpyrifos Pesticide Concerns (Duben 2019).

Anonim

хлорпирифос - ефективний засіб (фосфорорганічний інсектицид) для боротьби з постільними клопами. Засіб діє не тільки на дорослих комах, але і на яйця і личинки клопів.

Склад

Засіб хлорпирифос є 48% концентрат емульсії. У чистому вигляді хлорпирифос - біла кристалічна речовина. Розчиняється в воді при температурі понад 25 ° С.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Основна діюча речовина - хлорпирифос, але крім нього, до складу входять ароматизатори, розчинник і емульгатор.

Засіб фасується в пластикові пляшки по 1 і 5 л, а також в каністру 25л для потреб сільського господарства і дезінсектор.

Переваги та недоліки

Переваги :

  • нейтральний запах;
  • запобігає відкладання яєць клопів;
  • висока ефективність в боротьбі проти клопів;
  • стійкість до навколишнього середовища;
  • навіть при малих дозах справляється з великою кількістю клопів;
  • ефект спостерігається до 6 місяців після використання хлорпирифос.

Недоліки :

  • може завдати шкоди людині при неправильному використанні;
  • для обробки необхідна ємність великого об'єму;
  • токсичний.

Важливо! При тривалому використанні кошти з'являється звикання клопів до хлорпирифос.

Інструкція по застосуванню

Для обробки робочим розчином, хлорпирифос необхідно розвести з водою в співвідношенні 50 г - 10 л води і ретельно розмішати. Отриманий розчин перелити в спеціальний розпилювач або побутової пульверизатор. Наносити засіб слід на все поверхні в будинку, де можуть мешкати клопи: м'які меблі, килими та матраци. Обробіть стіни на відстані від підлоги 30 см, кути, плінтуси і щілини.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Підготовка приміщення

Перед тим, як використовувати хлорпирифос, зробіть прибирання в квартирі, тому як найближчі 7-14 днів після обробки рекомендується не мити оброблені їм поверхні. Виперіть речі і фіранки при високій температурі 90 ° С, це знищить клопів на речах. Також рекомендується відсунути меблі від стін і по можливості розібрати її. Це дозволить використовувати хлорпирифос в самих важкодоступних місцях. Для зручності відсуньте меблі від стін або розберіть її. Упакуйте продукти харчування, засоби особистої гігієни, а також дитячі речі в герметичні пакети.

Заходи безпеки

завантаження …

При обробці приміщення слід відкрити вікна через високу токсичність хлорпирифос.

Важливо! Щоб не завдати шкоди людині використовуйте засоби індивідуального захисту (рукавички, респіратор, халат).

Препарат хлорпирифос відноситься до 3му класу токсичних речовин для теплокровних організмів.

Належить кошти знаходяться шкідливі компоненти для здоров'я людини і тварин, під час проведення дезінфекції клопів присутність домочадців небажано.

Повторіть обробку через 10 днів, після чого ретельно приберіть і вимийте приміщення кілька разів за допомогою мильно-содового розчину.

Факт! Хлорпирифос заборонений до застосування в житлових приміщеннях в ряді країн через свою токсичність.