Aerosol reid (nájezd) štěnice

Únor 2019

Video: Hair - Let the Sunshine In (Únor 2019).

Anonim

Одним з найпопулярніших засобів від клопів є аерозоль Raid, що з'явився на ринку раніше за інших. Засіб призначений для застосування в побутових умовах.

Склад

До складу аерозолю Рейд входять наступні діючі речовини:

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

 • циперметрин (0, 1%) - ефективний інсектицид з групи піретроїдів. Паралізує клопів, вражаючи нервову систему. Речовина найбільш ефективно протягом 24 годин. Загальний час дії - 15 діб, з кожним днем ​​ефективність падає.
 • Праллетрін (0, 03%) - піретроїди з схожим механізмом впливу на клопів.
 • Іміпротрін - підсилює дію інших піретроїдів.

Принцип дії

Засіб Рейд надає вірусне дію на паразитів. Діюча речовина, потрапляючи на тіло клопів, руйнує нервову систему. Заражена особина через контакт з іншими отруює всю популяцію.

Унікальною особливістю Рейда є тривалість дії - близько 15 діб після обробки, це дуже довго для аерозолів.

Переваги засоби :

 • Зручність використання. Аерозоль Raid дуже простий у використанні і не вимагає попередньої підготовки.
 • Висока ефективність. Діючі речовини швидко знищують клопів.
 • Тривалий термін дії, не властиві аерозольним засобам, що вигідно відрізняє Рейд від аналогів.
 • Безпека. При дотриманні всіх правил застосування засіб не представляє небезпеки для людей і домашніх тварин.

Недоліки :

 • Різкий нудотний запах.
 • На поверхнях залишається плівка, змивати її необхідно мильно-содовим розчином, це нейтралізує дію отрут.
 • Як і всі універсальні засоби, Рейд менш ефективний, ніж препарати вузького профілю дії проти клопів. Хоча якщо популяція клопів нечисленна, кошти цілком підійде для необхідного результату.

Підготовка до обробки

 • Робиться прибирання приміщення пилососом і вологою ганчіркою.
 • Меблі слід відсунути від стін для вільного доступу до її задніх стінок і плінтусів.
 • Килими, картини та інші прикраси знімаються зі стін. Помітивши кладку яєць, потрібно прибрати їх пилососом, потім це місце обробити засобом.
 • Зняти м'які частини з диванів і ліжок. Випрати постільну білизну при максимальній температурі, подушки здати в хімчистку або виморозити пару діб на вулиці.

Інструкція по застосуванню

завантаження …

Безпека аерозолю для людей і тварин зовсім не означає, що не потрібно дотримуватися простих заходів захисту.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Правила використання :

 1. 1Прі розпиленні необхідно використовувати гумові рукавички, медичну маску і халат.Якщо обробляється приміщення велике і передбачає тривале перебування на місці обробки, слід скористатися респіратором, щоб уникнути алергічної реакції внаслідок попадання дрібних крапель в дихальні шляхи.
 2. 2Постельное білизна, посуд, дитячі іграшки упакувати в пакети, таким чином, на них не потраплять шкідливі речовини. Всі ці речі необхідно буде обробити гарячою водою або парою.
 3. 3Распилять засіб тільки при відкритих вікнах.
 4. 4В кімнатах під час обробки не повинні перебувати люди і домашні тварини. Обов'язково потрібно накрити кришкою тераріум або акваріум. В останньому, компресор повинен бути відключений.
 5. 5Перед застосуванням флакон струснути, щоб активні речовини добре перемішалися. Тримати в витягнутій руці на відстані 30см від місця нанесення. Не розпиляти засіб на одне місце більше двох секунд, через це можуть утворитися патьоки. Обприскування підлягають конкретні місця проживання клопів, розпорошувати в повітря немає сенсу.
 6. 6Не залишати балони із засобом під прямими сонячними променями, не розпорошувати поблизу відкритого вогню та інших працюючих нагрівальних приладів.
 7. 7Не варто перебувати в кімнаті, якщо робота завершена. Потрібно обов'язково вмитися і прополоскати рот, відкрити вікна і піти з приміщення хоча б на півгодини. Поверхні повинні добре висохнути. Для максимального ефекту Рейд не потрібно змивати протягом двох тижнів. Виняток - контактні поверхні (плита, столи, стільці, ручки дверей). Їх потрібно вимити мильним розчином.
 8. 8Прі попаданні в очі рясно промити їх водою.