Lepící domy od švábů a jejich důstojnost argus

Únor 2019

Video: Lep na mravence (Únor 2019).

Anonim

Вчені довели, що в середньому на одного жителя нашої планети припадає понад 200 різних комах, які можуть не тільки пересуватися по землі, а й літати в повітрі. При цьому вони можуть доставляти людям масу проблем. Серед них дуже часто є представники особин, які здатні переносити дуже небезпечні інфекційні захворювання. Так само наявність таких комах в домашніх умовах часто призводить до антисанітарії в приміщенні. Тому останнім часом досить гостро стає питання, пов'язане з наявністю ефективних препаратів, за допомогою яких можна боротися з комахами.

Серед безлічі таких препаратів, які можуть стати хорошим помічником для людини в боротьбі з тарганами, хочеться виділити засіб під назвою Аргус. Це одне з небагатьох речовин, яке дійсно сприяє утворенню ефективного захисту житлового приміщення від проникнення сторонніх комах.

Опис

Клейова пастка для тарганів Argus відноситься до речовин спеціалізованого напрямку класу інсектицидних. Дане засіб здатний ефективно знищити всіх видів тарганів сінотропного виду. Його рекомендується застосовувати в побутових умовах. Застосовується даний засіб під час проведення медичної, а так само санітарної дезінфекції в приміщеннях харчової промисловості, дитячих або лікувальних установах.

Даний засіб рекомендується застосовувати в наступних приміщеннях:

 1. На кухнях відкритого типу, де інші засоби не завжди можуть впоратися з поставленим завданням.
 2. На верандах, де застосування інших препаратів просто неможливо.
 3. Препарат рекомендується фахівцями застосовувати і на різних терасах. Тут даний засіб має високий коефіцієнт ефективності при боротьбі з тарганами.

Речовина може бути і у вигляді спеціального гелю, який наноситься на поверхню або у вигляді клейової пастки. Слід при цьому враховувати те, що чим більше представників даного класу комах знаходиться на території, яка піддається обробці, тим меншу відстань між краплями слід робити. Ефект від проведення обробки приміщення таким препаратом може спостерігатися вже на другу добу.

Дуже важливою властивістю даного засобу є принцип його дії. Це означає, що речовина здатна вбивати комах протягом трьох календарних місяців. В даний період таргани і інші комахи фізично не зможуть з'являтися на території, яка оброблена таким препаратом. Людині залишається тільки під час збирати загиблих тарганів.

Технологія застосування засобу

Перед тим, як застосовувати препарат необхідно ознайомитися з послідовністю дій, що здійснюються під час процедури обробки приміщення:

 1. Даний гель рекомендується наносити в тих місцях, де видно скупчення тарганів.
 2. Проводячи обробку приміщень, слід дотримуватися дозування препарату. Він повинен витрачатися у вигляді крапель, розміри яких приблизно порівнянні із зернами рису.
 3. Відстань, яке слід дотримуватися при нанесенні препарату, знаходиться в прямій залежності від кількості тарганів.Тому з їх збільшенням відстань буде пропорційно скорочуватися.
 4. Можливо нанесення гелю на аркуші паперу. Після цього такі листи необхідно покласти в місця, призначені для обробки. Це слід робити у випадках, коли поверхні важко відмиваються або не мають щільного шару.
 5. Таргани починають помирати на другу або третю добу з моменту використання препарату.
 6. Якщо після використання препарату через деякий час знову з'явилися комахи, то гель необхідно ще раз нанести на поверхню. Однак проводити таку обробку рекомендується не менше, ніж через один місяць після первинної процедури. Гель зберігає свої властивості протягом місяця.
 7. Виробники спеціально додають в препарат спеціальну речовину, яка має гіркий присмак. Це дозволяє виключити потрапляння в організм тварини або людини.

Основні переваги клейовий пастки

Клейові будиночки Аргус мають ряд переваг, які дозволяють говорити про їх велику популярність серед споживачів. Переваги вигідно відрізняють цей засіб від інших препаратів.

До найбільш значущих переваг можна віднести наступні показники:

 1. Невисока вартість, яка буде по кишені більшості покупців.
 2. Будиночки вельми зручно використовувати. Для цього додається інструкція, де все описано доступним для рядового покупця мовою.
 3. Клейові будиночки мають високу ефективність впливу на комах.
 4. Це засіб є абсолютно безпечним для людини і його вихованців. Фахівці рекомендують застосовувати клейові будиночки Аргус навіть в умовах шкільних та дошкільних установ.

Характеристики гелю Argus

До основних характеристик препарату відносяться такі дані:

 1. Даний препарат виробляється в КНР.
 2. Виробник надає гарантію 1 рік на дію речовини після відкриття упаковки.
 3. Засіб може зберігатися прі не розпакованим протягом 3 календарних років.
 4. Поставляється препарат в спеціальній тарної упаковці під назвою гофрокороб. У ньому міститься по 50 одиниць кошти у вигляді тюбика з гелем.
 5. Основною діючою речовиною є фіпроніл. Його концентрація становить 0, 05%.
 6. В одному гофрокороба, міститься 0, 022 м 3 кошти від тарганів.
 7. Вага укомплектованого препаратом гофрокороба становить 1, 75 кілограма.

Препарат є одним з найефективніших засобів у боротьбі з комахами. При цьому засіб доступно великій кількості покупців, завдяки помірній ціні. Це дозволяє йому залишатися популярним на ринку речовин, призначених для боротьби з тарганами.