Proč sen molu, a že mluví o tom otravy

Březen 2019

Video: Film: Daleko koliko me noge nose (2001)/ As far as my feet will cary me multi-subs (Březen 2019).

Anonim

Бачити уві сні моль може кожна людина, яка хоч раз стикався з цим домашнім комахою. Найчастіше моль уві сні трактується як поганий знак, що передвіщає неприємності або вказує на наявність таємних ворогів.

Однак деякі сонники не так категоричні: вони стверджують, що міль може бути передвісником удачі і деяких хороших подій. Все залежить від контексту сну, від обставин, в яких приснилася моль.

Це цікаво

Згідно з ученням про символи (семіотики) моль - це антипод метелики. На відміну від останньої моль символізує непізнану сторону людської натури - страхи, комплекси, передчуття і підсвідомість в цілому. Найбільш сприятливий сон, у якому моль вилітає з темряви назустріч сновидцу - це означає, що він успішно пізнає глибини власного "Я".

Людина, якій сниться моль, повинен більше уваги приділяти своєму власному духовному розвитку, шукати контакту з несвідомим. Найчастіше необхідні підказки і пояснення можна знайти без сторонньої допомоги, задавши самому собі правильні питання.

Сонник Міллера про молі

Дізнатися, до чого сниться моль, можна і в одному з найавторитетніших сонників - сонник Міллера. Він також пропонує кілька трактувань сновидіння.

Якщо велика моль літає по кімнаті і її ніяк не виходить вбити - це говорить про велику кількість нудною паперовою роботи, тривалому оформленні документів, бюрократичної тяганини.Варто відразу підготуватися до затримок і зволікань, втрати часу. Справа, про яку йде мова, вирішиться повільно, але вдало.

Якщо ж сниться такий сон: моль з'їла шубу або інше хутряний, або вовняне виріб, то слід очікувати деякої напруги на любовному фронті. Саму по собі моль сонник не називає ознакою розриву відносин або їх погіршення - йдеться лише про поїдених міллю речах.

Якщо людині сниться, що він купує засіб від молі або розкладає в шафі рослини з сильним відлякує запахом, його чекає нетривала радість, яка зміниться сумом, втратами і розчаруванням.

В цілому сонник Міллера моль трактує як невтішний знак, який обіцяє сновидцу втрати, печаль і нехороші зміни в житті. Інші джерела найчастіше поділяють цю думку, однак рекомендують приділяти велику увагу власних відчуттів від побаченого.

Моль уві сні: ознака неприємностей

Сонник Смуровим для всієї родини застерігає: це комаха уві сні загрожує фінансовими втратами і неблагополуччям. Він же відповідає на питання, до чого сниться багато молі - найчастіше такий сон пов'язаний з появою в реальному житті ворогів, які чекають моменту доставити якусь халепу. Слід проявляти обережність і уникати випадкових знайомств.

Літаючу моль сонник Смуровим теж називає не надто хорошим знаком: цей символ свідчить про неминучу сварці з родичами і коханим.

Сонник Фрейда вказує на дрібні негаразди, які прийдуть одночасно і зможуть завдати серйозної шкоди справах. А якщо моль уві сні залишила сліди своєї життєдіяльності, слід остерігатися повернення до старих згубних звичок, які не дадуть рухатися вперед.Для молодої дівчини сон такого роду означає плітки, наклеп, яку їй доведеться пережити з вини заздрісників. Якщо молі багато, відповідно, багато і пліток.

Англійська сонник, сонник Хассе, Азара і Цвєткова одностайні в своєму тлумаченні молі уві сні: вона завжди свідчить про явних чи таємних ворогів, які отруюють життя сновидцу і заважають успіху його справ.

Сучасний сонник вказує на моль як на символ відсутності активності, амбіцій і внутрішньої сили. Можливо, варто більш уважно ставитися до своїх бажань, дозволяти собі бути успішним і затребуваним. А ще моль сонник розцінює як образ старих звичок, які заважають перейти на якісно новий рівень життя. Щоб поліпшити своє психічне і матеріальний стан, слід скинути старий баласт, який не залишає місця для чогось нового.

Сонник XXI століття застерігає: літаюча в кімнаті моль попереджає про сімейні та фінансові негаразди, неврожаї, втрати, наявності ворогів.

До чого сниться моль, що поїдає одяг

Згідно сонником Гришиной, моль, яка поїдає одяг або інші речі домашнього вжитку, свідчить про прийдешні витратах. Однак ці витрати не будуть пов'язані з новими речами або приємними моментами - в будинку з'явиться нахлібник.

Керівництво по тлумаченню сновидінь Деніз Лінн пропонує інше трактування: якщо уві сні моль прогризає діри в тканини, гризе її - сновидіння наяву гризуть проблеми і труднощі, які він не в змозі зараз вирішити. Необхідно якомога швидше визначити причину нескінченних тривог і постаратися позбутися від неї.

Сонник від А до Я пов'язує зіпсовані уві сні речі з ускладненнями в любовних відносинах, з розставанням або нерозумінням з боку близької людини.Сон дається в якості попередження, тому варто з увагою поставитися до претензій своєї половинки і постаратися не допустити погіршення взаємин.

Згідно сонником Ванги, моль в одязі говорить про прийдешні неприємних перервах, зраду близької людини, занепаду в справах. Людям, пов'язаним з торгівлею, цей символ пророкує обман з боку партнерів, невиплату грошових зобов'язань, махінації і судові тяжби. Також проїдають одяг моль є ознакою псування майна, що належить сновидцу: це може статися як з вини інших людей, так і по його власної необережності.

Вбити моль уві сні: чи добре це?

Сам по собі образ молі уві сні є негативним, він натякає на гірші сторони людської натури, не найкращий період в житті і в стосунках з оточуючими. Убити в сні моль - тобто зробити, здавалося б, погане дію, насправді зовсім не погано. Ця дія розцінюється як знищення негативного символу і повне позбавлення від його впливу.

Варто сказати, що при трактуванні сновидінь такого роду все сонники одностайні: знищення молі обіцяє удачу, безпеку і процвітання. Спробуємо розібратися з цим докладніше:

  • Сонник Фрейда переконує, що вбивати моль уві сні - це ключ до розуміння своїх сімейних проблем і можливість уникнути їх надалі. Такий символ обіцяє удачу в любові і гарантію збереження теплоти сімейного вогнища.
  • Сонник іменинників січня, лютого, квітня і березня, а також сонник Мандрівника вказують на сприятливий ознаку: вбити моль уві сні означає домогтися підтримки, нейтралізувати ворогів і позбутися від них, по крайней мере, на півроку.Якщо людина бачить, як шкідливе комаха (проекція його страхів, переживань і зовнішньої агресії) знищено, разом з ним знищується і все погане. Можна сказати, що вбита моль - символ нового життя, повної радості і благополуччя.

З наукової точки зору моль в свідомості людини - символ старості, старих речей і спогадів, старих, зжили своє відносин. Коли образ цієї комахи з'являється уві сні, це можна розцінювати, як бажання повернутися в минуле, випробувати колишні емоції або знову відчути себе молодим. Також моль свідчить про застій і занепад, нестачі життєвих сил, небажання починати щось нове.

Приємних вам снів!

Цікаве відео: сни - розшифровка і погляд в майбутнє