Co jsou snil blechy: tlumočení pro různé knihy snů

Březen 2019

Video: BLECH (Březen 2019).

Anonim

Всім людям хочеться бачити уві сні красиві і позитивні образи, проте нерідко трапляється навпаки. Сновидіння, де присутні блохи, ніяк не можна назвати приємними, адже ці комахи давно здобули загальну нелюбов за паразитування на інших живих істот.

Сонники теж підтримують цю думку: яким би не було тлумачення сну з блохами, найчастіше воно говорить про неприємності, сварки і проблеми, які очікують людини. Для отримання більш точної і розгорнутої інтерпретації сновидінь в сонник, потрібно звертати увагу на те, який атмосферою мав сон, тобто, як саме наснилися блохи.

В залежності від контексту, тлумачення сновидінь може бути дуже різним. Важливо звертати увагу не тільки на сюжет сну, але і на його загальний настрій.

Буває, що сон з блохами залишає досить приємне враження, але частіше він сприймається поганим або навіть страшним. Для отримання більш повної картини того, що відбувається варто звернутися за допомогою до кількох сонникам, а потім вже вибрати для себе одну з трактувань.

Блохи уві сні: що про це говорять різні сонники

Отже, для всебічної трактування різних варіантів снів варто подивитися, до чого сняться блохи, в різних сонниках.

Так, Езопову сонник говорить про те, що блоха - знак невлаштованості, невпевненості, бруду, чвар. Якщо приснилися паразити на собаці - це до болісної заздрості іншій людині, до отримання прибутку ціною погіршення матеріального становища одного.Якщо людина знищує бліх уві сні - йому доведеться відчувати розчарування від марного праці, втручатися в справи інших.

А ось таке трактування пропонує Український сонник: блохи кусають до якогось горя, а знищувати маленьких кровососів - до неприємних моментів, засмучення.

Дуже авторитетний сонник XXI століття налаштований більш доброзичливо: ловити бліх на собі або інших - до грошей, вигоді, отримання прихованих можливостей для власної реалізації. Тиснути бліх - до несподіваного доходу, поліпшенню добробуту. Уві сні намагатися знайти бліх на своєму тілі - до клопотів, турбот.

Якщо комахи все ж знайдуться, варто готуватися до сімейних сварок і неспокою. Кусають блохи уві сні - до обмовився, пліток, отримання неправдивої інформації.

Жіночий сонник: блохи в волоссі попереджають про прийдешнє підступ з боку чоловіка. Це принесе занепокоєння і розчарування. Укус - до обмовам і безпідставним пліткам, блоха, що сидить на чоловікові, говорить про його легковажності.

Сонник Цветкова говорить про те, що сняться блохи до отримання прибутку, однак якщо вони кусають, це говорить про нехороших перервах, сварках і печалі.

Сонник Мандрівника має схожу трактування: блохи - до грошей, але тільки ось якщо їх вбивати - це говорить про розбіжності і погіршення відносин. Кусають блохи уві сні до отримання великого прибутку, однак ціною величезних зусиль і розчарувань.

Сонник Азара схильний вбачати в блохах досаду.

Езотеричний сонник стверджує, що блохи уві сні - це символ клопоту, непотрібної суєти, побуту.

Сонник Симона Кананіта рекомендує побоюватися не тільки важкої недуги, а й отримання грошей. А ось бути покусаним блохою - на жаль, до розорення, є ризик бути обманутим друзями і родичами.

Найвідоміший і авторитетний сонник Міллера солідарний з іншими: блохи з'являються уві сні до підступності друзів, гніву і печалі. Якщо блохи кусають жінку, про неї будуть розпускати плітки. Блохи на любовному партнері говорять про його непостійність.

Майже всі сонники солідарні в одному: блохи уособлюють неприємності, дрібні чвари, сварки, наклеп. Однак деякі видання кажуть, що ця комаха уві сні є передвісником отримання прибутку - якщо людина просто бачить бліх. Коли вони кусають, то позитивний сенс все ж поступається місцем негативному.

Це цікаво

Сонники сходяться в одному: якщо чоловік або жінка бачить бліх на своїй другій половинці, то варто перевірити її вірність. Ці комахи вказують на бруд і нечистоту - в тому числі і в любовних відносинах.

Вбивати бліх уві сні: що це значить?

Так як блохи - це неприємні паразити, людям нерідко сниться, що вони їх тиснуть. Є кілька трактувань цього неприємного образу:

  • Вбивати бліх сонник Велеса не радить: це принесе клопоти і розбрати, а то і смерть. Сонник Мандрівника вказує на внутрішні конфлікти і чвари, сонник Ванги - на майбутні грошові розтрати, які спричинить за собою необережність близьких людей.
  • До більш приємною для сплячого трактуванні схиляється сонник Смурова: тиснути бліх - до остаточної перемоги над своїми ворогами, встановлення власної вищості.
  • Поліпшення успіху у фінансових справах обіцяє сонник XXI століття і сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня: згідно їх трактуванні, вбивство бліх уві сні веде до підвищення матеріального добробуту, прибутку.
  • Вичісування бліх у тварин або зі свого волосся говорить про спроби налагодити своє життя, повернутися до хорошим моментам.

Образ блохи в цілому уособлює неприємності, тому немає нічого дивного в тому, що вбивати бліх уві сні означає повертати події в потрібну сторону, знаходити успіх. Якщо людина спочатку просто бачить бліх, а потім починає їх вбивати, це говорить про його свідомості, про силу волі і вміння приймати правильні рішення, впливати на оточуючих.

Ловити бліх - значить копатися в неприємності і дрібних бідах. Тут блохи, як і воші, є символами життєвого сміття.

До чого сняться блохи на собаці?

Найчастіше люди звикли спостерігати бліх на тварин, зокрема на собаках. Це пов'язано з тим, що собаки постійно гуляють на вулиці, контактують з іншими тваринами - так і відбувається зараження. У снах цей образ теж зустрічається досить часто. Цікаво подивитися, до чого сняться блохи на собаці в різних випадках.

блохастого собака уві сні вказує на те, що сновидець схильний заздрити успіхам або добробуту свого друга, який досяг чогось більшого. Також це означає непотрібні фінансові витрати, дурне марнотратство і розтрату заощаджень.

Блохи на собаці сонник в принципі трактує негативно, однак якщо у людини виходить їх знищити - це обіцяє налагодити стосунки, загальне поліпшення справ, поразку ворогів. У разі, коли собака мучиться або навіть помирає від блошиних укусів, варто попередити свого близького друга: можливо, його чекають неприємності або проблеми зі здоров'ям.

Намагатися ловити бліх на собаці, допомагати їй - можливо, сновидец наяву зіткнеться з необхідністю надати істотну допомогу своєму другові. Як правило, це тягне за собою появу проблем матеріального характеру, розлади і втрату спокою.

До чого сняться блохастого кошки и котята

Як і собаки, кішки часто можуть бути носіями бліх. Однак між появою цих двох тварин уві сні є велика різниця: собака зазвичай трактується як один, а кішка - як людина нещирий, який намагається досягти своєї вигоди. І якщо наснилися блохи на кішці, це зазвичай ознака серйозних розбіжностей з друзями.

Значить і те, до чого сняться котячі блохи, буде кардинально відрізнятися від попереднього пункту. Блохи на кішці сонники зазвичай трактують так: неприємна подія, заподіяння неприємностей іншій людині, наклеп, наклеп.

Якщо кішка домашня, це означає, що під впливом ряду причин кращий друг стане кимось на кшталт ворога. На вуличної кішці блохи означають, що є нехороша людина, що намагається втертися в довіру сновидіння і стати його приятелем. Краще уберегтися від такого знайомства.

Намагатися зняти бліх з блохастого кішки - бути великодушним з тими, хто вчинив погано, прощати кривдника. Якщо з'являється блохастий кошеня, сонник попереджає про неприємності в сім'ї і на роботі, про необхідність бути більш обережним.

Якщо кішка хворіє або навіть гине від бліх - всі починання підуть прахом, не варто братися за нову справу - довести його до кінця все одно не вийде.

Грати з блохастого кішкою, бути до неї прив'язаним - значить дружити зі своїм ворогом, про наміри якого попереджають інші. А якщо сняться блохи на кішці, яка намагається вийти на вулицю, це означає відхід з життя неприємного людини.

Варто більше прислухатися до порад, проявляти спостережливість, намагатися судити про речі не тільки поверхнево. В цілому можна відповісти на питання до чого сняться блохи на кішці так: сновидец має недруга, грядуть неприємні зміни і невеликі втрати, має місце нещире ставлення з боку оточуючих.Потрібно бути більш уважним і обережним.

А що каже наука?

Поява уві сні такого неприємного образу, як кровоссальні паразити, будь то блохи, клопи або воші - тривожний і загрозливий ознака. Це говорить про те, що людина буквально похований в неприємних справах і його свідомість не знає відпочинку ні вдень, ні вночі.

Цілком можливо, що у сплячого депресія, він відчув сильні душевні хвилювання і зараз не може впоратися зі своїми переживаннями.

Блохи як центральний образ сну, їх велике скупчення може говорити про суїцидальні думки, бажання заподіяти собі шкоду. У такому випадку людині потрібно привести в порядок свій душевний стан, спробувати знайти упевненість в собі і душевне заспокоєння.

Не варто повністю покладатися на образи зі снів і очікувати появи поганого події в житті. Найбільше негативний сон вказує саме на душевну тривожність, тому потрібно спробувати усвідомити її причину і усунути.

Потрібно спробувати розібратися у власному житті, мінімізувати стрессообразующіх фактори і переживання. Незайвим буде звернути увагу на коло своїх друзів і родичів: якщо хтось постійно приносить переживання, краще якомога менше спілкуватися з такою людиною. Це допоможе швидше відновити душевні сили.

Якщо на серце дуже важко і все пригнічує, не хочеться жити, можна звернутися до психолога - він професійно попрацює зі страхами і неправильними установками.

Як тільки душевний стан людини налагодиться, його підсвідомість перестане посилати похмурі лякають образи кровосисних паразитів.

Хороших вам снів!

Корисне відео: чому ми бачимо сни?…

Про віщі сни і їх тлумачення