Proč sen švábů: červené, černé, velké i malé

Únor 2019

Video: English Speaking Practice - 601 Most Common Questions and Answers in English (Únor 2019).

Anonim

Якщо людині сняться такі неприємні комахи, як таргани, він прагне якнайшвидше знайти відповідь і тлумачення подібних видінь в сонниках. Дивно, але сонники приділяють набагато більше уваги не звичним рудим, а чорним тарганам, роблячи їх символом не тільки сварок або невдач, але і цілком хорошою ознакою.

Однак вирішальним фактором для трактування сну можна назвати не колір і вид, а розмір тарганів. Образ маленького і великого комахи уві сні має принципову різницю в тлумаченні.

Сонник Міллера про тарганів

Сонник Міллера по праву вважається найавторитетнішим джерелом тлумачення сновидінь, інформація в ньому, як правило, велика й детальна.

В цілому цей сонник вказує на появу таргана уві сні як на хороший знак: наснилися руді таргани - значить не потрібно так сильно переживати про існуючу проблему. Вона вирішиться сама собою, не вимагаючи від людини великих зусиль. При цьому не варто розраховувати на допомогу з боку інших людей - її не буде. Потрібно покладатися лише на власні сили, знання та вміння.

До чого сниться багато тарганів? Якщо кількість паразитів в приміщенні постійно збільшується, можна очікувати напруженого періоду в своїй професійній діяльності. Це не несе змін на гірше, просто потребують більшої концентрації та зусиль. У підсумку ці клопоти і зусилля принесуть задоволення від власної компетентності, приємні відчуття і радість.

Якщо приснилися таргани, багато і постійно бігають, які буквально розбігаються з-під ніг - людина схильна до якихось пристрастей, який послаблює і роз'їдають його зсередини. Треба якомога швидше відмовитися від них, щоб зберегти ясність мислення.

Приснився великий тарган, буквально неприродного розміру? Це означає одержимість якоюсь думкою, нав'язливу ідею, манію.

В цілому сонник Міллера розглядає таргана як благополучний знак, що не несе нічого явно негативного. При цьому дуже важливо згадати сон у всіх подробицях, оцінити інші образи і спробувати зрозуміти картину в цілому.

Що кажуть різні сонники про рудих тарганів

Сонник для всієї родини розповідає, до чого сняться руді таргани: символ цей дуже хороший, віщує поліпшення матеріального становища, несподівана поява грошових коштів.

Сучасний сонник говорить про радість і успіх. Сонник Симона Кананіта обіцяє швидкий виграш, вирішення матеріальних проблем і грошових суперечок.

Сонник XXI століття не настільки оптимістичний: прусаки сняться до сильних сімейних сварок, суперечок і лайки, а також поділу спадщини, проблемам з родичами, труднощів взаєморозуміння. А Сонник Мандрівника розкриває цей символ як порожні обіцянки, нездійснені надії, незадоволеність. Руді таргани по сонником Азара говорять про швидку зміну місця проживання.

В сонник Ванги також сказано, до чого сняться таргани рудого кольору: вони вказують на появу доброго порадника, хороших помічників, на вирішення матеріальних труднощів і негараздів. Якщо вчасно звернути увагу на цей символ і розгадати його, можна дізнатися про майбутню радості заздалегідь.

В більшості сонників прусаки, особливо великі, сприймаються як символ дому та домашнього вогнища, сімейних справ і достатку. Можна сказати, що ці комахи найчастіше постають як доброго передвістя, вирішення матеріальних проблем.

Чорний тарган уві сні

Нерідко уві сні з'являється образ не домашнього рудого комахи, а його більшого чорного побратима - великого чорного таргана. Для більш повної картини тлумачення сновидінь давайте подивимося, до чого взагалі сняться чорні таргани.

Якщо зазирнути в Велесов сонник, великий чорний тарган уособлює багатого і впливового гостя, приємне веселощі і клопоти. Разом з тим можлива оманлива тривога, невелике руйнування ілюзій і очікувань.

Сонник Езопа застерігає: великий чорний тарган - це впливова людина "зі зв'язками", який затіває щось проти сновидіння. Через деякий час можна виявити себе обплутаним мережами інтриг і брехні, тому варто бути особливо обережним.

Якщо подивитися в український сонник, чорні таргани - не дуже хороший знак. Це може бути ознакою поганого події або просто вказівка ​​на дрібні клопоти, скандали і невдачі.

Езотеричний сонник радить розглядати чорного таргана як символ благополуччя і матеріального достатку. Коли така комаха з'являється уві сні, це говорить про швидке поліпшення матеріальних умов, про накопичення багатства і приємні події.

В сонник Юнони і східному сонник чорний вусатий тарган вказує на швидке підвищення на посаді.

Це цікаво

Жоден сонник не говорить про те, до чого сняться таргани білі. Хоча саме білий тарган має найбільш яскравий образ (незвичайний) і легко запам'ятовується.У повір'ях китайців є згадка про те, що білі таргани є провісниками радикальних життєвих поворотів, а й у них про сновидіння з цими комахами нічого не говориться.

До чого сняться великі таргани

Згідно сонником Езопа, якщо наснилися великі таргани, це не дуже хороший символ. Такий сон дає зрозуміти, що вдома або близьким сновидіння щось загрожує. З цим явищем або людиною доведеться довго боротися, відстоювати свої права.

Сонник для всієї родини теж підказує, до чого сняться великі таргани: вони застерігають про те, що людина приділяє недостатньо уваги дійсності, вважаючи за краще перебувати в ілюзіях і мріях. Такий стан речей неправильно, адже всі духовні сили йдуть на обдумування неіснуючого.

Сонник XXI століття обнадіює: величезний рудий тарган - не що інше, як багатий покровитель, який може значно полегшити життя.

Дрібні таргани уві сні

Іноді буває цікаво дізнатися, до чого сняться таргани маленькі - як правило, такі комахи з'являються у великій кількості.

Сонник Езопа і сонник для всієї родини одноголосно стверджують: багато маленьких рудих тарганів з'являється в сновидіннях як символ змін на краще, особливо в матеріальному плані. Поширена така думка, що кількість тарганів - це масштаби майбутньої удачі і виграшу. Відповідно, чим більше тарганів, тим більш ймовірний щасливий результат події, випадковий заробіток або отримання великої суми грошових коштів.

Якщо заглянути в сонник Мандрівника, маленькі таргани, навпаки, є не надто хорошою ознакою. Їх поява говорить про нечисту совість сновидіння, заробляння грошей нечесним шляхом, обману оточуючих. Варто звернути увагу на свої справи і спробувати вести чесний, відкритий спосіб життя.

Сонник Білого мага теж схильний представляти полчища рудих тарганів негативним символом: їх поява уві сні говорить про боязнь за своє життя і майно, про неможливість просто насолоджуватися тим, що відбувається. Варто спробувати знизити для себе значущість матеріальної сторони життя, прийти до духовних витоків. Це допоможе збалансувати ці дві сторони існування і домогтися успіху в них обох.

Лікарі стверджують, що сон, в якому присутні такі неприємні істоти як таргани - наслідок емоційних перевантажень, пов'язаних саме з комахами. Це може проявитися після нападу комах, укусу або цькування їх в квартирі, прибирання сміття або роботи в городі. Образ комахи-агресора надовго відкладається в пам'яті і нерідко викликає нічні образи тарганів.

В цілому можна сказати, що поява тарганів уві сні зазвичай це пов'язано з поганим настроєм і депресією, пригніченістю. Варто спробувати викреслити з пам'яті неприємні моменти, отримати нові позитивні враження. Через деякий час страхи відступлять, і сни знову стануть легкими і приємними.

Гарного вам сну!

Що корисно знати про тлумачення снів (у тому числі віщих)

Цікаві думки щодо тлумачення тарганів уві сні