Jsme zjistili, co se stalo s šváby a proč zmizel

Březen 2019

Video: David Icke - Lev Již Nedřímá 2/4, CZ titulky, 2012, HD (Březen 2019).

Anonim

Багатьох хвилює питання, куди поділися таргани. Запалюючи на кухні світло, люди більше не бачать спішно втікають комах. Ніхто не копошиться у відра для сміття. Господарі безтурботно, вже за звичкою, залишають на столі вазу з печивом. А деякі навіть майже забули, як виглядають ці комахи.

Нарешті, шкідники, що тягали в людські оселі купу хвороботворних мікробів, більше не докучають. Але щось заважає людям радіти і насолоджуватися свободою, терзають дивні сумніви. Чи може людина відчувати себе в цілковитій безпеці в будівлях, звідки навіть комахи йдуть? Це питання останнім часом задається все частіше.

Дійсно, може, не на добре все це? Адже не могли ж таргани, які є майстрами виживання навіть в несприятливих умовах існування, куди-небудь дітися без вагомої на те причини.

Спантеличені вчені, ламають голову екстрасенси, нудьгують дезінфектори. Пояснень цьому феномену пропонується маса, і деякі з них досить несподівані …

Давайте розглянемо пропоновані пояснення докладніше.

Таргани не винесли електромагнітного випромінювання?

Одним з найбільш достовірних пояснень, чому зникли таргани, є постійне високочастотне електромагнітне вплив на них в оселях людини. Житлові будинки та установи напхані різноманітною апаратурою. При роботі вона утворює електромагнітне поле, яке і створює несприятливі умови для життя тарганів.

Ось прилади, які дослідники готові назвати винуватцями смерті тарганів:

  • Мобільні телефони.
  • Мікрохвильові печі.
  • Комп'ютери.

В останні десятиліття подібні пристрої міцно увійшли в наше життя. Питання про їхню безпеку для людини і тварин до цих пір обговорюється, причому аргументів про шкідливий вплив радіочастот з кожним роком знаходиться все більше.

Вчені припустили, що прусаки з властивою їм чутливістю першими відреагували на електромагнітне випромінювання, тому вони пішли з міст, покинули багатоповерхівки, в яких їм було так комфортно перш.

Помічено, що тарганів чомусь немає саме в тих регіонах, де діють колишні стандарти GPRS і GSM. До них відноситься Росія і більшість країн Близького Зарубіжжя.

Чи винні ГМО в загибелі тарганів?

Люди неспроста турбуються, куди поділися таргани, адже вони харчувалися нашими припасами? Все частіше в людському раціоні стали з'являтися генетично модифіковані продукти. Це те, що покликане врятувати людство від голоду або те, що його остаточно погубить?

Вивченню безпеки ГМО (генетично модифікованих організмів, насамперед сільськогосподарського призначення) присвячений не один масштабний експеримент в авторитетних лабораторіях. І перші результати не втішають.

Більшість фахівців б'є тривогу. Пропали таргани? Це дрібниця, порівняно з тим, до яких наслідків призведе втручання в генетичний код. Їх важко передбачити. Страждають всі ланки харчового ланцюга: комаха, покуштувати продукт генної інженерії, качка, склювати нещасну комашку, ссавець, чиєю жертвою стала птиця.

На жаль, поки буде доведена шкода того чи іншого продукту, постраждає не одне покоління людей.Дослідники переконані, що таргани зникли в результаті систематичного отруєння їжею з людського столу. Не хотілося б стати наступною жертвою.

Створено досконалий інсектицид, який убив тарганів

Людям, втомленим від боротьби з неприємними синантропа, хочеться вірити, що таргани зникли назавжди. Напевно, працівники дезстанціями стали відмінно працювати і, озброївшись потужним інсектицидом, позбавили квартири від комах, подібно до того, як медики перемогли натуральну віспу за допомогою вакцинації.

Ось, чому в Москві немає тарганів. Хімічні речовини довго і часто безрезультатно розсипалися і розпирскуватися людьми по власного житла, але настав момент, коли нові досконалі технології дозволили створювати препарати, в рази ефективніше колишніх отрутохімікатів.

Це і насторожує скептиків. Комахи рано чи пізно пристосовувалися до будь-яких отрут, і впевненості в тому, що якісь унікальні інсектициди, здатні остаточно їх знищити, вже існують, вельми сумнівно. Схоже, нікуди таргани просто дали нам перепочинок.

Наука не стоїть на місці. Незважаючи на досягнуті успіхи, вчені готуються до наступного етапу битви з комахами. Нова зброя, за їхніми розрахунками, призведе до того, що таргани, що живуть в людських оселях, нарешті таки остаточно вимруть.

Засіб, на яке покладаються великі надії, є вірусом - збудником смертельної зарази, на щастя, виключно серед тарганів. Він вражає клітини їх травного тракту. До того, як комаха загине, воно встигне передати інфекцію купі своїх родичів. Ось тоді люди остаточно перестануть дивуватися, куди поділися таргани.

Тарганам виявився не по зубам пластик і лінолеум

В тому, що таргани кудись пропали, винні ми самі. Ніхто не сперечатиметься, що вигляд сучасних квартир значно відрізняється від того, в яких умовах жили люди 20-30 років тому. На зміну паперовим шпалерам прийшли пластикові панелі, а дерев'яна підлога господарі стали ховати під покриття з полівінілхлориду, меблі теж навчилися робити зі штучних матеріалів, що імітують дерево або камінь.

Чи не кожен громадянин середнього достатку дозволить собі дорогий ремонт з використанням натуральної сировини. Це і навело теоретиків на думку, що саме надлишок в приміщенні синтетики, нерідко володіє різким запахом, причина того, що таргани зникли в невідомому напрямку.

Таргани не витримали конкуренції

Про те, що прусак поступово витіснив з людських будівель Чорного таргана, відомо ентомологам давно, і вони з легкістю тлумачать цей факт. Плодючість, швидке дозрівання, турбота про потомство дозволили рудому таргану взяти верх над своїм чорним побратимом.

Але питання, чому ж зникли з квартир самі прусаки, залишається відкритим. Чи не могли ці миролюбні створення з'їсти один одного? Канібалізм - явище, тарганам не чуже. Однак воно не таке поширене, щоб перестала існувати ціла нозологическая категорія комах. Та й з'їдаються, як правило, збиткові особини, або кладки яєць, необачно залишені на видному місці.

Але є у тарганів ще один суперник, який претендує на ту ж територію проживання, - домашній мураха. Деякі всерйоз вважають, що це істота, набагато краще організоване і, подібно прусакам, всеїдна, має більше шансів на перемогу в конкурентній боротьбі.

Природне суперництво в тваринному світі - це невід'ємна частина життя, спосіб регуляції чисельності популяції, основа еволюції. Але все-таки це не дуже переконливий аргумент, що пояснює, куди поділися таргани.

Зникнення тарганів - провісник економічної кризи?

Чого злякалися прусаки? Проаналізувавши ситуацію, що склалася, вчені різних країн прийшли до несподіваного думку: таргани відчули наближення економічної кризи, що грянув в 2008 році.

Ця смілива гіпотеза ентомологів побічно підтверджується. Нещодавно знайдена величезна процвітаюча колонія тарганів в індійському штаті Гоа. Ніякі фінансові катаклізми дану територію не зачіпають, ймовірно, тому комахою там так привільно живеться. Тепер ми знаємо, куди поділися таргани.

Таргани завершили свою місію на Землі і віддалилися

Мабуть, саму неймовірну версію того, куди і чому зникли таргани, висунули уфологи. Вони впевнені, що дані комахи, що живуть з людиною пліч-о-пліч тисячі років, є космічними шпигунами. Прикинувшись безглуздими істотами, вони змогли отримати вичерпну інформацію про життя Homo sapiens, проникнувши в найінтимніші куточки нашого життя, не потребуючи ні в паспортах, ні в пропусках.

Таргани зникли, тому що тепер їх почесна місія виконана, вони змогли благополучно покинути наші будинки і повернутися на свою планету. Тільки навряд чи хтось надасть незаперечні свідчення, що викривають тарганів в шпигунстві.

Таргани обов'язково повернуться

Здавалося б, зникати щось тарганам нікуди. Чи то налякав їх дзвін відновлених храмів, чи то високий рівень шуму мегаполісів, толі вбила харчова добавка Е450, або вони полетіли на свою планету - достеменно не відомо нікому.

Куди поділися таргани - це вже точно не найстрашніша проблема, яка повинна хвилювати людство. Як стверджують біологи, чисельності комах властиві хвилеподібні коливання. Це природний процес.

І, нарешті, найголовніше, що покликане заспокоїти недовірливих людей: схоже, скоро в мережі Інтернет сколихне кілька інше питання: чому знову з'явилися таргани. Відомості про їх "благополучному" повернення в квартири і котеджі вже з'явилися.

Їм більше не заважає євроремонт, велика кількість мобільників і сучасна отрута, вони як і раніше готові харчуватися продуктами з нашого столу, в тому числі і ГМО. Не треба дивуватися, адже таргани не раз довели своє вміння адаптуватися …

Когось звістка, що таргани нікуди і не пропадали, якщо не потішить, то втішить. Але задуматися потрібно про інше. Чи буде нинішній стасик, як і раніше, мирним і лякливим, або людям доведеться мати справу з мутантом - сміливим, порозумнішали, стійким до отрут, здатним ночами гризти шкіру сплячих людей (є багато свідчень, що таргани це роблять).

Як би там не було, але нова стадія боротьби за свободу житла від комах почалася.

Цікаве відео: куди ж поділися таргани?