Co říká sen o knihách štěnice?

Březen 2019

Video: 1991-0328 Mahavira Puja Talk, Perth, Australia, subtitles (Březen 2019).

Anonim

Сни, в яких з'являються комахи, рідко бувають приємними і спокійними. Тим більше, коли уві сні з'являються такі паразити, як клопи, комарі або кліщі. До чого сняться клопи пробували пояснити багато тлумачів сновидінь, і що найнесподіваніше - у багатьох з них відношення до таких снам майже діаметрально протилежне. При цьому більшість сходиться на думці, що певні події, пов'язані з клопами уві сні, можуть однозначно передвіщати ті чи інші події в дійсності. Тому для правильного трактування подібних снів варто вивчити думки кількох різних сонників, що ми з вами і спробуємо зробити на сторінках даної статті.

Клопи уві сні: що це значить?

Більшість сонників єдині в думці: бачити уві сні клопів - погана прикмета. Але навіть і це більшість розходиться в думці, до чого саме сняться клопи. Гарні ж передбачення, пов'язані з цими комахами-паразитами, більш рідкісні, але зустрічаються в деяких дуже авторитетних тлумачів сновидінь. Тому є сенс переглянути основні джерела і познайомитися з їх ставленням до клопам.

Малий Велесов Сонник стверджує, що клопи сняться до нудьги, невеликим неприємностей і … набридливим знайомим, з якими не хочеться зустрічатися і спілкуватися, але доводиться робити це з волі випадку. З іншого боку, це ж джерело пророкує, що клопи сняться до грошей. Однак такі гроші, швидше за все будуть, результатом великих клопотів і серйозної нервування.Такі передбачення актуальні тільки для простого спостереження за клопами уві сні. Якщо цих комах уві сні доводиться шукати, то це явна ознака до серйозних розтрат і турботам. А з'їсти клопа, на думку Малого Велесова Сонника, означає нарватися найближчим часом на сварку або скандал.

Схоже трактування сновидінь з клопами дає сонник Симона Кананіта. Відповідно до нього сон віщує зустріч з неприємним, набридливим людиною. Вважається, що наскучівая, така людина немов п'є у нас енергію, як клоп п'є в цей час кров. З цим джерелом єдиний в думці Сонник іменинників січня, лютого, березня і квітня, який вказує, що клопи уві сні означають присутність в життя сплячого енергетичного вампіра.

Жіночий сонник стверджує, що клопи уві сні з'являються як провісники хронічної і серйозної хвороби. Іноді ця хвороба трактується як душевного болю від будь-якого нещастя, можливо - хвороби близьких або друзів.

Відповідно до Любовним сонником клопи є провісниками неприємностей з коханою людиною. Швидше за все, він виявиться лукавим людиною і буде багато брехати. Деякі тлумачі вважають, що кровоссальні комаха може снитися до зради або викриття.

Але не все так погано! Багато літературні джерела трактують поява клопів уві сні як ознака швидкого збагачення. Так, Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня, Сонник XXI століття, Сонник Цвєткової, Сонник мандрівника - всі вони стверджують, що клопи сняться до грошей. Причому чим більше цих комах одночасно сплячий побачив уві сні, тим більше у нього буде грошей.

Але при цьому все тлумачі з таким позитивним настроєм єдині і в інший деталі: гроші не прийдуть самі по собі, а принесуть відчутну число клопоту і занепокоєння.У більшості випадків це пов'язано з появою дрібних справ і турбот, вирішення яких принесе хороший дохід.

До речі, сонник іменинників січня, лютого, березень, квітень додатково вказує, що клопи сняться до великої кількості турбот, які, однак, вбережуть сплячого від нещасного випадку. Зв'язки з грошима він не дає, але в цілому вказує на велику кількість нових справ.

Найбільш авторитетний сонник Міллера вказує, що сам по собі клоп уві сні віщує довге хронічну хворобу, можливо - з летальним результатом, але не обов'язково у сплячого. Просто в його житті відбудеться подія, пов'язана зі смертю. Є навіть більш вузьке трактування: якщо уві сні з'являються дохлі клопи, це означає, що з перебігом хвороби буде пов'язано велике нещастя, але не обов'язково смерть. Сонник стверджує, що чим більше клопів одночасно присутній уві сні, тим більша ймовірність смерті когось із знайомих або родичів.

Сонник Девіда Лоффа вказує, що поява клопів уві сні пов'язано зазвичай з появою у людини заздрісників. Клопи, приснилися жінці, по Лоффа пророкують той же, що і Любовний сонник: обман і лукавість коханого. А велика кількість цих комах в ліжку найчастіше віщує зраду друзів, можливо - навіть найближчих.

І, нарешті, про те, до чого сняться клопи, сонник Жовтого Імператора попереджає: до стресів, скандалів, проблем в бізнесі, достатку дрібних неприємностей і до проблем зі здоров'ям. Але цей літературний джерело хороший ще своєї конкретикою: відповідно до нього побачити клопів уві сні - означає, придбати проблеми з серцем, нирками, склероз, безсоння або серйозні нервові розлади.При цьому даються рекомендації в найкоротші терміни пройти обстеження у лікаря і отримати кваліфіковану медичну допомогу. Крім того, Сонник Жовтого Імператора рекомендує попрацювати над собою, заспокоїтися, знайти душевну рівновагу і постаратися розібратися зі своїми істинними бажаннями і цілями в житті. Це подарує і хороше самопочуття, і радість, що отримується від кожного дня.

В результаті, який ні використовувати сонник, клопи майже у всіх означають хвороби і проблеми зі здоров'ям. А якщо копнути глибше, то поведінка сплячого уві сні або події, пов'язані з клопами, можуть сказати ще більше і про саму хворобу, і про способи її лікування.

Що означає, якщо тиснеш клопів уві сні?

Тиснути клопів уві сні - прикмета вкрай недобра.

  • Сонник іменинників травня, червня, липня і серпня вказує, що просто роздавлений клоп - випадково або навмисно - сниться до різних неприємностей і проблем. Якщо людина уві сні навмисно тисне цих комах, з яких витікає вода, то мова йде про нещасний випадок або несерйозною хвороби. А ось великі кількості клопів означають важкі захворювання і навіть смерть.
  • Практично ті ж самі передбачення дають сонники Міллера і Лоффа.
  • Сучасний сімейний сонник стверджує, що розчавлювання клопа уві сні передує хвороби, але тільки витікання з комахи крові є пророцтвом хвороби серйозної, довгої і, можливо, смертельною.

Всі ці застереження в певній мірі збігаються з тим, що говорять сонники з приводу просто бігають клопів. Вважається, що якщо комаха бігає по білій стіні, це ознака хвороби, не важкої і не смертельною, побоювання і переживання з приводу якої марні і безглузді.

Що говорить наука з приводу клопів уві сні

Як відомо, сувора наука в передбачення не вірить, їй потрібні підтверджені експериментально факти. А оскільки статистично значущих і при цьому задокументованих фактів немає, клопи уві сні людини для неї - не більше ніж переживання певних вражень і гри уяви.

Психологи стверджують, що найбільш часто про снах з клопами їм розповідають люди, яким довелося зіткнутися з сильними переживаннями, так чи інакше пов'язаних з комахами. Наприклад, це можуть бути боротьба з тарганами на дачі, при якій особливо вразливі жінки можуть відчувати справжній стрес.

Дуже часто новосели, які переїжджають на нову квартиру, стикаються з проблемою клопів. Безсонні ночі, свербіж, кошмарне видовище цілого поселення паразитів під матрацом, пережиті на тлі турбот по переїзду і великої кількості клопоту призводять до того, що уві сні найбільш яскраві враження програються в мозку в спотвореному вигляді.

Людина може бачити клопів в збільшених розмірах, більших кількостях, постійно прокидатися. Це зовсім не ознака і не знак згори. Так мозок намагається розвантажитися від пережитих сильних емоцій.

Ще частіше клопи можуть з'явитися уві сні у мандрівників, втомлюються під час дороги і поселяються в заражених комахами готелях. Велика кількість емоцій, втома, болючі укуси і відчуття комах в ліжку призводить до неспокійної напівдрімоті і постійним образам комах уві сні.

Крім того, клопи самі по собі у більшості людей асоціюються з мороком, темрявою, відсутністю бажання жити і сумом. Тому сни з клопами багатьма психотерапевтами трактуються як ознака депресії.Зазвичай такі сновидіння турбують людину досить спокійного, сумного, схильного до запоїв і суїциду.

Взагалі в багатьох релігіях і езотеричних навчаннях клопи є своєрідним чином негативної енергії. Її присутність біля людини свідчить про занепад сил, відсутності бажання і волі жити. Люди, яким без об'єктивних причин регулярно сняться ці комахи, мають велику кількість негативних емоцій, причиною більшості з яких є вони самі. Їх ще називають людьми з активною негативної психологією. І клопи в їх снах - вірна ознака того, що їм потрібно міняти свій образ думок, ставлення до речей і подій, вчитися радіти життю і отримувати від неї задоволення.

Тлумачення снів