Co říkají lidé o chybách v domě?

Březen 2019

Video: Raego Feat. Christina Delaney - JEDINÝ CO MÁM (OFFICIAL VIDEO) (Březen 2019).

Anonim

Поява комах в житло людини завжди асоціювалося з неприємностями і брудом. А з клопами більшість народних прикмет пов'язують в основному різні хвороби і біди - клопи можуть поселятися і в чистих, і в брудних будинках, але завжди вони несуть з собою неспокійний сон і безліч неприємних відчуттів.

Панувала в середньовічній Європі і Росії антисанітарія і відсутність ефективних методів боротьби з комахами-паразитами самі по собі провокували збільшення популяції клопів і розселення їх по домівках як бідних, так і багатих громадян. При цьому за клопами завжди тягнулася чутка вісників нещастя.

Прикмети приписували клопам здатність викликати бурі і повені, руйнувати сім'ї, пророкувати сильні хвороби і навіть смерть. Швидше за все, такі негативні емоції пов'язані зі сприйняттям клопів в цілому - як вкрай неприємних паразитів.

Так, в Німеччині 15-16 століття вважалося, що з появою клопів з будинку йде сімейне щастя, поступаючись місцем колотнечі і сварок. Для того щоб принадити вислизає удачу, намагалися позбутися від паразитів якомога швидше. З цією метою проговорювали спеціальні замовляння, обшпарюємо місця скупчення клопів окропом і парою.

В Італії і Франції вважали, що живуть в будинку клопи виганяють хороші сни і навівають кошмари, особливо дітям.

В Росії ж до клопам ставилися, як до незмінного лиху, яке супроводжує інші невдачі і заважає зробити життя багатої і щасливої.Саме в зв'язку з широкою поширеністю цих комах з'явилися особливі прикмети та обряди для їх вигнання.

До чого з'являються клопи в будинку?

На жаль, клопи живуть не тільки в брудних і недоглянутих, а й у цілком сучасних чистих приміщеннях. Людей неприємно дивує наявність цих паразитів, і вони нерідко шукають народні прикмети, які могли б пояснити появу комах.

Відгук: "Ми живемо в новенькій висотці і ніяких комах у себе ні разу не бачили. Коли в один" прекрасний "день прокинулися покусані, вдарилися в паніку. Обшукали все, поки під ліжком не знайшли гніздо клопів. Травили їх, як могли, але кровососи не йшли. А у нас з тих самих пір ніби наперекосяк все пішло в будинку - весь час лаємося, нещодавно чоловік машину розбив … "

Софія, Санкт-Петербург

Прикмети:

Якщо в будинку завелися клопи, значить, з цього будинку хтось піде. Коли не стане цю людину, переведуться і паразити.

прикмети можна трактувати по-різному: смерть одного з членів сім'ї, розлучення, а може, просто переїзд вже дорослих дітей в власний будинок.

Клопи заводяться в будинку до сліз, сварок, лайки.

Така прикмета з'ясовна з погляду психологів. Кровоссальні паразити, від яких важко позбутися - це великий стрес для людини.

Нерідко він стає дратівливим, погано спить, від цього починаються проблеми зі здоров'ям. Природно, зміна самопочуття не може не позначитися на сімейних відносинах.

В будинку, де живуть клопи, жителям будуть часто снитися кошмари.

Народні прикмети не дарма акцентують увагу на снах. Клопи в основному харчуються саме вночі, коли люди сплять. Нерідко покусані прокидаються, починають розчісувати шкіру.Це порушує ритми сну і вносить в нього негативний відтінок.

Наприклад, біль від укусу в сновидіннях може трансформуватися в укус чудовиська, удар ножем. Якщо клопи повзають по тілу, уві сні теж можуть виникати образи неприємних комах. Звідси і кошмари, яким найбільш схильні діти.

В квартирі завелися клопи - поганий знак. Можливо, хтось із вашого оточення є енергетичним вампіром.

Ця прикмета досить сучасна і пов'язана вона з захопленням людей магією і езотерикою. Згідно з ученням фен-шуй, всі неполадки і неприємні явища в будинку (поломка обладнання, протікання даху, поява комах) відбирають тих, що живуть в ньому людей енергетику, роблячи їх слабкими і млявими.

Прикмети до швидкого появи клопів

Прикмети про клопа не тільки пояснюють, до чого заводяться комахи, а й можуть спрогнозувати сама їх поява.

Якщо спалити в печі старий віник, можна накликати неприємні події: стихійне лихо, навала вошей, тарганів або клопів.

Така прикмета може знадобитися тільки на дачі або в приватному секторі, оскільки в квартирах печей немає.

Це цікаво: Найчастіше клопи з'являються в місцях масового скупчення людей - лікарні, в'язниці, вокзали, готелі. Однак нещодавно вчені провели дослідження поведінки цих комах в одній американській в'язниці.

Виявилося, що є люди, яких клопи просто ігнорують і не кусають. Це не пов'язано з групою крові або резус-фактором. Як з'ясувалося, одним з факторів вибору жертви для клопів служить психічний стан самої людини. Так, люди, схильні до неврозів та істерії, пригнічені, набагато частіше скаржилися на укуси, ніж врівноважені спокійні особистості.

Фахівці вважають, що у людини з порушеним психічним станом змінюється інтенсивність кровотоку, що є основною принадою для клопів.

Повернемося знову до прикмет:

Клопи з'являються в будинку при блуді.

Клопов дійсно можна принести додому з іншого місця ночівлі або з чиїмись речами. Тому прикмета вказує на один з варіантів їх появи.

При неспокійній обстановці в країні в будинках з'являються клопи і таргани.

Звичайно, дати наукове обгрунтування цієї прикмети дуже складно. У випадку з клопами вона ніяк не підтверджена, а ось таргани дійсно часом буквально зникають з усіх осель, а через якийсь час точно так само масово з'являються.

Якщо часто сваритися з близькими родичами, в будинку заведуться клопи.

Для всіх світових культур характерно сприйняття сімейного вогнища як чогось святого. Тому сварки з близькими родичами вважаються поганою ознакою.

Прикмети до вигнання клопів з дому

Якою б не була причина появи клопів в будинку, основне завдання - позбутися від них. Можна знайти народні прикмети, які вказують на швидке вигнання комах.

Звичайно ж, не варто повністю покладатися на достовірність таких даних, оскільки вигнати клопів можна тільки за допомогою спеціальних засобів. Вони носять чисто інформаційний характер і можуть розцінюватися виключно як доповнення.

Якщо кілька ночей поспіль сняться хороші барвисті сни, то комах в будинку скоро не стане.

Коли зменшується кількість комах, то і нічних укусів буде набагато менше. Отже, якщо якість сну покращився, це вже перша ознака відходу паразитів.

Щоб вигнати клопів, під час Великодня потрібно вимести сміття за поріг, примовляючи: "Все клопи і таргани - геть із хати".

Обряд виметення негативу, агресії і злості відомий вже досить давно і застосовується для знищення всього поганого в будинку. Так як клопи представляються саме такою темною, поганий силою, яка заважає людині, цей ритуал використовують і проти них.

Якщо в будинку планується весілля або народження дитини, клопи не заселяться в такому будинку.

Клопи - уособлення нечистоти, моральної нестабільності, сварок. Коли в оселі очікується радісна подія, все люди щасливі і загальна психологічна обстановка поліпшується. Згідно прикметам, клопи скоро підуть з цього будинку.

Хоча народні прикмети дають досить багато інформації про клопа, і існує багато змов для позбавлення від паразитів, в боротьбі з ними потрібно вживати комплексних і найбільш ефективні заходи.

Наприклад, не покладаючись на одні лише змови і прикмети, - використовувати потужні і досить безпечні інсектициди, які можуть допомогти у вигнанні клопів і профілактиці їх появи.

Докладно про постільних клопів: як вони харчуються