Četné chyby - jak se zbavit štěnic v domácnosti

Smět 2019

Video: David Icke - Lev Již Nedřímá 3/4, CZ titulky, 2012, HD (Smět 2019).

Anonim

Клопи - це комаха паразит, яке мешкає на землі вже дуже давно. Людство давно вже намагається всіма силами позбутися від них, але перед тим як перейти до методів боротьби, варто заглибитися в тему «різновид» таких шкідників, щоб знати як з ними боротися.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Всі види клопів фото і назви

Клопи відносяться до великого загону полужёсткокрилих комах. У світі існує більше 30 000 видів цих особин. Чи не в усі вони шкідники і паразити, є нешкідливі види, і такі, які допомагають людині поїдаючи інших комах.

За місцем проживання та харчування можна розділити на наступні види:

- шкідники сільськогосподарських рослин;

- комахи живуть у воді;

- нешкідливі для людини;

- домашні кровоссальні паразити.

До шкідників сільськогосподарських рослин відносять види клопів, які харчуються соком рослин, проколюючи стебло і суцвіття, зерном, ягодами.

Капустяний клоп - комаха паразит, в змозі знизити врожай, а при відсутності боротьби з ним, розмножитися в колонію і знищити цілі посіви капусти, ріпаку, буряків та інших рослин.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Клоп-черепашка, різновид, яка отримала свою назву завдяки панциру, любить озимі та ярі зернові культури. Небезпечна не тільки доросла особина, а й його личинки. Вони, як і доросла особина, харчуються зерном і має замкнутий цикл розмноження.

Знайома всім різновид з дитинства - клоп-щитник, народна назва - клоп-вонючка, любитель малини. Якщо його прогнати він отруїть своїм їдким запахом ягоди.

До мешкають у воді видів відносяться такі різновиди: водоміри, Гладиш, гребляки, гігантські белостоми. Для людей вони безпечні. Все це нешкідливі види для людини.

Не всі ці комахи паразити і шкідники. Існують і ті, які не створюють людям небезпеки і шкоди. До цих різновидів відносяться - лінійчатий клоп (Graphosoma lineatum), інша назва - італійський, зовні по окрасу схожий на колорадського жука. Харчується зонтичними рослинами.

Інший різновид клопа - Красноклоп безкрилий (Pyrrhocoris apterus), в їжу вживає насіння, і останками безхребетних тварин.

Фото види клопів в квартирі

Кровососущие комахи дуже небезпечні не тільки для людини але і тварин. Паразитують в будинках і квартирах поруч з людиною. Днем ховаються, нападають вночі, коли їх жертви найменше захищені. Їхні укуси викликають не тільки алергію, але можуть передавати інфекції. Позбутися від клопів в домашніх умовах дуже складно.

Види клопів домашніх фото

В народі розрізняють три види домашніх клопів ( постільний, білизняний, меблевий ), але насправді це один і той же шкідник, про місце її проживання дуже різноманітно.

Різновид клопів - причини появи і розмноження в квартирі

Різновид домашніх клопів одна, але в народі вважають, що бувають - постільний, меблевий, білизняний. Це один і той же вид паразита. Подібні народні назви їм дали за місцем проживання блощичника.

Постільний клоп зовнішній вигляд фото в збільшеному розмірі

Зовнішній вигляд нагадує кліщів. У них маленьке, коричневе, прозоре тіло, довжиною в голодному стані - 3 мм, в ситому - 8 мм.

Які причини появи домашніх клопів в квартирі і звідки вони можуть братися:

  • можуть прийти від сусідів через вентиляційний люк.
  • Якщо в хоча б в одній квартирі в будинку вони завелися, можна вважати, що заражений весь будинок
  • в квартиру можуть принести тварини;
  • Ви або хтось із гостей, можете принести його з собою з будь-якого громадського місця
  • з роботи, бібліотеки, будинки і т. Д.;
  • придбати разом з меблями, не тільки старої, але і нової;
  • можуть з'являтися навіть в ідеально чистій квартирі.

Поява в Вашій квартирі однієї особини тягне за собою появу цілої колонії. Один з найнебезпечніших паразитів для людини - постільний.

Їх розмноження відбувається швидко. Самостійно боротися з клопами в домашніх умовах дуже складно.

Способи боротьби з клопами в домашніх умовах

Існує три способи боротьби з клопами в домашніх умовах: механічний, фізичний, хімічний.

Самим ефективний спосіб - це хімія.

Щоб позбутися від клопів в домашніх умовах в першу чергу необхідно знайти їх клоповник в квартирі. Житла квартирних, домашніх, постільних - це вузькі, темні, теплі місця - в меблів, дивані, за шафою, в віконних рамах, плінтусах, спальних місцях тварин і т.д.; постільний паразит ховається в швах, жити і розмножуватися вони можуть навіть в чистій постелі. Щоб знайти постільних клопів, потрібно перебрати всю білизну, навіть чисте в шафі.

Як тільки Ви знайшли клоповник, вибирайте хімічний препарат і приступайте до боротьби. Кращий ефект досягається якщо поєднати три способи одночасно.

Як позбутися від клопів в будинку народними засобами

До народних методів позбавлення від домашніх клопів відноситься: використання трав полину і пижма. Вони відлякують, але не труять, тому виникає питання: куди йдуть шкідники? У сусідню кімнату, або в іншу квартиру?

Використовувати різко пахне хімічний засіб - гас, нафталін, розчини скипидару, саліцилова кислота, денатурат, гас, авіаційна рідина і оцет. Цими коштами обробляють місця проживання, їх можливого проникнення, розставляють в ємностях по квартирі.

Все хімічні, домашні препарати дуже токсичні! При їх застосуванні потрібно захистити дітей і тварин, використовувати надійний захист для рук (так як вони роз'їдають рукавички) і дихання.

Народний теплової спосіб позбутися від клопів - виносити меблі на мороз або ошпарювати окропом і парою.

Щоб позбутися від постільних, домашніх паразитів рекомендується виварювати ліжко, ретельно прасувати праскою шви.

Поширені помилки в боротьбі з кровососущими це неефективне хімічне засіб або Ви знайшли не всю колонію. Вони швидко звикають до хімії, тому варто використовувати разом з народними методами.

Фото постільних клопів

Перевірений засіб від клопів - сучасні методи боротьби

завантаження …

Незважаючи на те, скільки різних народних методів є, необхідно враховувати що вони ефективні тільки в разі незначної кількості шкідників у вас в квартирі або для профілактики.Наприклад, розкласти трави у вентиляційній шахті, на підвіконні, в місцях звідки вони можуть проникнути в будинок, попередньо обробивши їх оцтом.

Позбутися надійно і швидко від домашніх, постільних клопів Ви, можете тільки використавши сучасні методи боротьби. Вони мають страхітливу назву -інсектіціди або викликати службу дезінфекції.