Složení a provoz ekokillera

Únor 2019

Video: HECHT 44 složení (Únor 2019).

Anonim

Екокіллер - це інсектицид нового покоління на російському ринку. Його унікальність в тому, що принцип дії цього порошку на комах відрізняється від стандартних препаратів.

Завдяки цьому Екокіллер здатний ефективно усунути як звичайних комах (двухвосток, мурах, тлю та ін.), Так і звикли до "хімії" тарганів і постільних клопів.

Склад і принцип дії Екокіллера

До складу Екокіллера входить оброблений певним чином диатомит (кільзегур, гірська мука) - це порошок бежевого кольору з розміром частинок 10-35 мкм. Видобувають його в гірських породах.

При попаданні частинок порошку на тіло комахи відбуваються пошкодження його зовнішніх покривів. У прямому сенсі Екокіллер ріже захисний шар комахи і починає абсорбувати всю вологу з його організму. За кілька годин шкідник помирає від дегідратації (зневоднення). Для ефективної роботи препарату достатньо, щоб комаха забруднилася в порошку.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

При цьому жодна комаха не здатна виробити імунітет до Екокіллеру, так як вплив відбувається механічно, а не за допомогою отрути (до якого можна звикнути).Частинки мінералу здатні пошкодити захисний шар воску будь-якого комахи. Вижити паразит може тільки в разі, якщо він буде перебувати в умовах 100% вологості, зуміє очиститися від порошку і піде до джерела води до повної регенерації захисного шару. Тому на практиці ймовірність вижити прагнути до нуля.

Екокіллер здатний ефективно боротися з личинками (німфами), але не вбиває яйця постільних клопів. Необхідно знати, що після обробки квартири дорослі особини постільної клопа загинуть, але з уцілілих яєць з'являться нові. Тому до повного винищення паразита може знадобитися трохи більше тижня.

При такій ефективній роботі інсектицид Екокіллер виграшно відрізняється від інших препаратів на ринку. Унікальність його в тому, що Екокіллер не містить отрут і не викликає алергії. При обробці приміщень діти, тварини і люди схильні до алергічних реакцій можуть залишатися в приміщенні. Так само немає ніякого запаху і токсичних виділень в повітря. При обробці саду і городу Екокіллер не вплине на якість врожаю і рослин.

Діоксид кремнію, з якого складається порошок - це інертна (нейтральне) речовина. Що означає - абсолютно безпечне і нешкідливе для шкірних покривів і слизових оболонок людей і домашніх тварин. Його безпеку крім досліджень доводить те, що оброблений диатомит використовується в медицині і косметології в якості абсорбуючого кошти або мінеральної добавки до раціону харчування.

Однак не варто забувати звичайні заходи безпеки: при обробці приміщення слід використовувати респіратор і захисні окуляри. Очі необхідно промити при попаданні порошку.

Недоліком Екокіллера можна назвати тільки те, що після винищення комах обробленим приміщень буде потрібно генеральне прибирання. Порошок бежевого кольору слід видалити з усіх поверхонь і статі звичайними миючими засобами.

В саду або городі слід пам'ятати про те, що Екокіллер (як і будь-який інсектицид) вбиває всіх комах, в тому числі і корисних. Тому обсипати рослини і грунт слід делікатно.

Як використовувати Екокіллер

Визначте місця скупчення комах (наприклад, матраци, уздовж плінтусів, щілини, зона кухні і ін.).

Насипте в цих місцях порошок Екокіллер. Щоб комахи не потрапили на ліжко, поставте її ніжки в ємності з порошком. Так паразити гарантовано загинуть, і ваш сон буде не порушений.

Обробку саду краще проводити в безвітряну погоду без опадів. Однак навіть після дощу порошок Екокіллер не втрачає своїх властивостей.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Екокіллер - унікальний сучасний інсектицид. По-перше, він абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин. По-друге, ефективно справляється з усіма видами шкідливих комах. Не один десяток років аналоги даного препарату застосовуються в США. Тепер же є можливість придбати російський продукт за прийнятною ціною.