Náprava chyb cucaracha - návod k použití cucaracha

Březen 2019

Video: Kent Hovind - Seminar 2 - The Garden of Eden [MULTISUBS] (Březen 2019).

Anonim

Засіб від клопів Кукарача - один з ефективних інсектицидних засобів боротьби з клопами, призначених для самостійного використання як в житлових квартирах, так і на дачах. На численні прохання настільки ж численної аудиторії покупців кошти від клопів Куркарача, публікуємо його детальний огляд з інструкцією із застосування цього популярного інсектициду.

Опис кошти від клопів Кукарача

Кукарача - отрута від клопів, досить популярний сьогодні в РФ. Практично кожна друга людина, що зібрався труїти комах, врешті-решт, повертається в магазин і вдається до цього засобу, тому що при самостійній дезінсекції, засіб від клопів і тарганів Кукарача показує вражаючі результати навіть без допомоги професійних дезінсектор. І хоч на яйця цих комах препарат не має сильного впливу, все одно завдяки стійкості формули (до 6 тижнів!) Все непрошені гості будуть відразу ж знищені при вилуплення з своїх яєць.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Концентрована рідина володіє токсичністю 3-го рівня і містить в своєму складі малатион і циперметрин.Тому необхідно пам'ятати, що ця отрута для комах помірно небезпечний і для людини, тому в поводженні з ним необхідно дотримуватися граничної обережності і не допускати його прямого контакту з вашою шкірою. Будьте обережні в її використанні!

Як діє Кукарача на клопів?

Щоб засіб правильно подіяло, його необхідно витрачати в пропорціях, що не перевищують розчин пляшечки в 50 мл 5 л води. Даний засіб цькування неймовірно токсично для них, що не залишає їм жодного шансу на виживання. Тому навіть від найменшого контакту з речовиною, комаха вмирає за дуже короткий час.

Інструкція по застосуванню Кукарача від клопів

Ви повинні попередньо підготуватися до обробки приміщень вашої квартири дачі.

 • Необхідно заздалегідь винести з них всю їжу, посуд і предмети особистої гігієни, а також накрити електроприлади і упакувати весь одяг і книги. Бажано на цей період квартиру знеструмити.
 • Будьте впевнені в своїй захищеності від препарату.
 • Потім приготуйте розчин потрібної консистенції і кількості по нижче приведеній формулі і розмішуйте його протягом 5 хвилин.
 • Сама дезінсекція приготованим розчином рекомендується в двох варіантах на вибір - спеціальним дезінсекторскім пульверизатором або ж вручну, але в відмінно захищених товстих гумових рукавичках.
 • Після такої ефективної хімічної дезінсекції необхідні відповідні скрупульозні профілактичні процедури.

Як розводити Кукарача від клопів

З огляду на той факт, що концентроване речовина дійсно може стати небезпечним для вашого здоров'я, розчин рекомендується розводити у воді, так як клопами, тарганам і іншим комахою цілком вистачить і досить маленьких доз препарату, а вам нема чого піддаватися зайвому впливу небезпечних для здоров'я хімікатів.Залежно від того яких комах ви зібралися труїти, вам знадобиться різну кількість кошти на 1 літр води кімнатної температури:

 • Таргани і мухи личинки: 5 мл Кукарачі на 1 л води;
 • Постільні клопи, блохи, мухи імаго, комарі імаго: 2, 5 мл на 1 л води;
 • Комарі і личинки: 0, 3 мл на 1 л води.
 • Таким чином знижується ризик зіпсувати своє здоров'я при самостійній обробці приміщення засобом Кукарача.

Як труїти Кукарача від клопів?

Спочатку, як і було згадано вище, необхідно підготувати квартиру до цієї процедури.

 • Потрібно ізолювати все, що може зіпсуватися від попадання на нього токсичної рідини.
 • Не забувайте про своїх рідних і про домашніх тварин. Будьте впевнені, що вони не з'являться будинки, поки ви не закінчите процедуру очищення повністю.
 • Дуже бажано екіпіруватися в спеціальний захисний костюм з респіратором і рукавичками, щільно прилеглими до вашого тіла. Відкрийте всі вікна і кватирки і приступайте.
 • Наносьте склад, в першу чергу, туди, де були помічені комахи. Потім обробіть всі щілини, плінтуси і тому подібні важкодоступні поверхні і поглиблення, де комахи могли б сховатися або облаштувати собі гнізда.
 • Проявіть терпіння і фантазію і ваші труди не будуть марними.
 • Завершивши процедуру, промийте ретельно все поверхні господарським милом і провітріть приміщення.
 • опціонально варіантом буде подальша генеральне прибирання квартири для гарантії чистоти і порядку вашого будинку.

Засіб від клопів Кукарача - відгуки

завантаження …

На відміну від більшості своїх конкурентів, препарат Кукарача від клопів відгуки отримав вельми позитивні. Користувачі кошти Кукарача завжди залишаються задоволеними його результатами, так як інші інсектицидні препарати рідко володіють такою високою ефективністю при зовсім невеликій ціні.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Порада від професіонала:

"Ефективність приготованого розчину можливо підвищити, якщо є на те такі вагомі підстави, як наявність великих гнізд комах. Якщо зараження комахами квартири дійсно серйозне, то можна розводити його в підігрітій воді, що помітно збільшить ККД препарату за рахунок летючості речовин, що знаходяться в його складі ".

Як замовити засіб від клопів Кукарача в Москві і Спб

Купити цей засіб боротьби з тарганами можна не тільки в будь-якому спеціалізованому магазині Москви і СПб, але і по всій країні. Крім двох столиць, цькування Кукарача користується широким попитом в Єкатеринбурзі і Новосибірську, де її теж досить просто знайти. Досить звернутися в спеціалізований магазин або офіційний сайт виробника, якщо є кредитна карта, якою можна буде оплатити покупку.