Náprava chyb cucaracha

Březen 2019

Video: Gero Miesenboeck reengineers a brain (Březen 2019).

Anonim

Кукарача - це доступний і ефективний інсектицидний препарат від клопів. Він випускається у формі порошку, який необхідно перед застосуванням розвести водою. Зберігати Кукарача найкраще в важкодоступному темному місці при кімнатній температурі. Препарат відрізняється високою токсичністю, тому при роботі з ним треба дотримуватися всіх правил, які наказує інструкція.

Склад

Належить кошти закладені дві діючі речовини. Це циперметрин і малатион.

циперметрин - отруйна речовина, що викликає у комах параліч центральної нервової системи. Малатіон - також є дієвим отрутою, що блокує нервові імпульси і таким, що порушує нервову ланцюжок у клопів. Завдяки використанню цих двох речовин, досягається синергічний ефект і знищення клопів відбувається більш результативно.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з клопами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з клопами, тарганами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

Інструкція по застосуванню

Кукарача в розведеному вигляді для зручності може бути поміщена в спеціальний пульверизатор. За допомогою розпилювача набагато зручніше проводити обробку.Руку з балоном потрібно тримати на відстані 20 сантиметрів. Обробляти необхідно потенційні місця проживання клопів. Найчастіше ці комахи селяться в м'яких меблів, в щілинах, під шпалерами і плінтусами, у вентиляційній решітці. Коли після першої обробки пройде приблизно два тижні, необхідно провести повторну цькування, навіть якщо комахи не були помічені за весь період.

Як розводити засіб

Порошок необхідно перед застосуванням розвести водою. Для цього потрібно підготувати спеціальну тару і ложку, щоб перемішувати засіб. Після завершення процедури, весь посуд повинна бути знищена. Вода повинна бути кімнатної температури. Розводити препарат потрібно в такій пропорції: на літр води використовується 2. 5 грама Кукарачі. Після того, як два компоненти будуть з'єднані, необхідно ретельно перемішати їх між собою.

Факт! Кукарача використовується з розрахунку 50 мл. на квадратний метр. Але при обробці деревини і фанери, витрата кошти збільшується, що потрібно врахувати при розрахунку і приготуванні розчину.

Заходи безпеки

Препарат Кукарача - відрізняється високим рівнем токсичності, тому при роботі з ним необхідно дотримуватися запобіжних заходів.

На час процедури всі вікна повинні бути відкриті, а сторонніх не повинно знаходитися в приміщенні. Необхідно винести всі особисті речі, продукти і одяг з квартири, щоб на них не потрапила отрута. Дуже важливо захистити обличчя, руки і шкіру від потрапляння препарату, для цього потрібно використовувати спеціальний одяг і по можливості респіратор. Якщо такого немає, можна замінити його маскою.

Важливо! Якщо після контакту із засобом у кого-небудь з домочадців з'явилися тривожні ознаки, такі як запаморочення, нудота або мігрень, необхідно звернутися до лікаря.

Переваги та недоліки

завантаження …

Переваги: ​​

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! Для позбавлення від клопів наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Робота приладу заснована на технології електро-магнітних імпульсів і ультразвукових хвиль! Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

  • Низька ціна;
  • Непогана ефективність в боротьбі проти клопів.

Недоліки кошти:

  • Високий рівень токсичності;
  • Необхідно розводити в точної дозуванні;
  • Потрібно повторна обробка приміщення.