Reid švábů ve formě spreje a pastí

Březen 2019

Video: AAADOPYT.SK - Čokoľvek potrebujete, my nájdeme. (Březen 2019).

Anonim

Таргани є комах, присутність яких в квартирі або будинку може доставити масу неприємних моментів. Перш за все, вони можуть стати причиною виникнення різних захворювань. Поступово розмножуючись, вони здатні зробити життя людей в житло нестерпним. Тому необхідно передбачити всі умови, при яких вони не будуть заселяти ваш будинок. Але якщо вже така подія відбулася, то варто своєчасно подбати про засоби боротьби з ними.

Боротися з тарганами на ранній стадії набагато ефективніше, ніж тоді, коли ситуація вже запущена. Для цього слід застосовувати засоби комплексного впливу на таких комах. При цьому велике значення має масштаб поразки території квартири. Не останнє значення має і фінансова сторона питання, а також вплив препарату на самопочуття самих мешканців.

Якщо при виборі препарату для боротьби з тарганами виникають труднощі і не завжди вдається визначитися з найефективнішим засобом в тій чи іншій ситуації, то варто звернутися до давно перевіреного способу під назвою Рейд.

Даний засіб зараз широко представлено на ринку. Виробляється в декількох варіантах, які дають можливість проводити обробку в комплексному вигляді і не завжди вимагають постійної присутності людини.

В основному застосовуються такі типи препарату Рейд:

  • Аерозоль
  • Пастки

Вибрати засіб можна самостійно, а також заздалегідь порадитися з фахівцем.

Аерозоль Рейд

Даний засіб було створено з урахуванням такого обставини, що його можна застосовувати в приміщеннях закритого типу. Найголовнішим його перевагою є те, що він здатний проникнути в найважчі місця. Саме в таких місцях зазвичай і живуть комахи. Не менш важливо, що в місці, де завдано такої препарат, його дія буде в активній фазі приблизно протягом 6 наступних місяців. Його розпорошення необхідно проводити в місці, де спостерігається найбільше масове скупчення тарганів. Так само Рейд слід використовувати в тих місцях, де вони найчастіше живуть.

Перед тим як починати процедуру знищення тарганів, слід балончик добре струсити. Потім його треба піднести до оброблюваної ділянки на відстань рівне приблизно 30 см. Розпорошувати засіб необхідно протягом пари секунд. Після цього на поверхні можна буде побачити невелике зволоження, але краплі при цьому не повинні стікати. Це ознака того, що препарат завдано правильно.

Після процедури людині рекомендується покинути це приміщення і протягом пари годин тримати його в закритому стані. Час потрібно для того, щоб поверхня, яка була оброблена препаратом встигла висохнути.

Відкривши приміщення слід зробити його провітрювання. З метою безпеки слід ретельно промити мильним розчином поверхні, які знаходяться в зоні безпосереднього контакту домашніх вихованців і мешканців.

Raid відноситься до речовини з високою ефективністю, яке розроблено на основі інноваційної формули.

Дане сучасний засіб характеризують такими діями:

  1. Препарат від тарганів може надавати хороший ефект при боротьбі з комахами.Він практично миттєво знищує їх.
  2. Бар'єр, який створюється речовиною в профілактичних цілях, може бути ефективним захистом від проникнення тарганів протягом тривалого часу. Період такого часу становить 4 тижні. Іноді він може сягати пів року.
  3. Препарат Raid однаково ефективно впливає не тільки на дорослих тарганів, але і на личинки цих комах. Речовина здатна знищувати навіть яйця комах.

Даний засіб є токсичним. Перед початком обробки приміщення людині слід використовувати індивідуальні засоби захисту.

Пастки Рейд

Пастки - це кошти нового покоління, які надають системний вплив. Такий тип препарату не є небезпечним для людини і проживають з ним тварин.

Спосіб застосування та принцип дії пастки Raid полягає в наступному:

  1. Об'єкт встановлюється в місці, де спостерігається скупчення комах або по шляхах, де вони зазвичай переміщаються.
  2. Всередину пастки встановлюється приманка. Її таргани з великою охотою поїдають.
  3. Відразу ж після цього починає діяти компонент інсектициду абамектін. Ця речовина нового покоління.
  4. Починається вплив на тарганів, у яких раніше вже був імунітет на інші речовини. Тому у комах просто не залишається шансів на виживання. Це стосується навіть личинок, які побували в пастці.

До переваг пастки Рейд відноситься конструкція у вигляді прозорого верху. Це дозволяє вести безпосереднє спостереження за комахами. При цьому можна проводити контроль кількості їжі в пастці, що дає можливість регулювати час, протягом якого вона буде працювати. Пастки є одними з найбільш ефективних засобів боротьби з тарганами, які володіють комплексним впливом.Тому у комах практично немає шансів на виживання після контакту з таким засобом.