Děj se zbavit švábů a modlitba švábů

Březen 2019

Video: Nyugati Fogságban (A dokumentumfilm) - HU/SK SUB (Březen 2019).

Anonim

Хочеться відразу попередити: люди які скептично і з недовірою ставляться до змов і молитов, краще не читати цю статтю. Ну а всім тим зневіреним, яким в боротьбі з шкідливими комахами не можуть допомогти ніякі засоби, ми постараємося допомогти з допомогою не самих стандартних методів. Адже слово-найсильніша зброя!

Змови як назавжди позбутися від тарганів

Комахи заполонили вашу квартиру або офіс? Ніякі кошти з магазинів не можуть допомогти. Спробуємо звернутися до стародавнього, хоча і дуже неординарному, способу виведення небажаних гостей.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з тарганами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з тарганами, клопами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

В сучасному світі відомо величезна кількість змов фактично від усіх бід і негараздів. Наявність тарганів в житловому або робочому приміщенні не стало винятком. Давайте розберемося, як же все таки позбутися від тарганів за допомогою змов.

Змови як позбутися від тарганів в квартирі раз і назавжди бувають декількох видів.Сьогодні спробуємо розглянути їх усі і розібратися який же самий кращий.

1. Обряд з універсальним дією.

Цей обряд не просто так називається універсальним. З його допомогою можна виводити не тільки тарганів, але і багатьох інших комах, наприклад мурах або стрибаючих бліх.

Даний обряд складається з 2 етапів:

  • Необхідно виключити всі джерела отримання води, навіть в унітазі. Обгородити всі можливі поверхні від попадання на них води. Таким чином, ми намагаємося зневоднений комаха.
  • На наступний день, під час заходу, необхідно відкрити всі вікна і двері і вимовляти такі слова:

"Виганяю зі свого помешкання капость дрібну, нікому не потрібну! Нехай у вікно, в двері, за поріг вимітаються все комахи противні, від будинку мого (своє ім'я) вдалину тікають і зникають там. нехай пропадуть вони в лісах, помруть від вітрів, загинуть в водоймах, а у мене в будинку завжди сухо і чисто буде. Нічого пити поганим шкідників, нехай здохнуть від спраги! Сказане мною - щоб виконалося! Амінь ".

Чи не закривайте двері і вікна разу після прочитання, залиште їх мінімум на 30 хвилин відкритими.

НАШІ ЧИТАЧІ РЕКОМЕНДУЮТЬ! У боротьбі з тарганами наші читачі радять відлякувач Pest-Reject. Електромагнітна і ультразвукова технологія зі 100% ефективністю справляється з тарганами, клопами та іншими комахами. Абсолютно безпечне, екологічне засіб для людини і домашніх тварин. Детальніше тут …

2. Ритуал нічний

Так само ще один популярний змову. Його суть полягає в тому, що проводити його необхідно рівно опівночі і не хвилиною раніше чи пізніше. Коли на годиннику побачите цифру 12: 00, то відразу поспішайте вимикати весь світ в квартирі, а після цього скажіть наступне:

"У моєму будинку, на його горищі і в підвалі, у всіх важкодоступних місцях, не жити більш тарганам Тепер все продукти і питва будуть отравлни для вас, а повітря яким вони дихають буде просочений отрутою Забирайтеся цього будинку, підіть від мене, за поріг тікайте і не повертайтеся!Слова свої на замок замикаю, ключ від того замку в річку викидаю! Амінь ".

Для більшої ефективності можете проводити обряд під час спадною місяця. Змова необхідно прочитати 3 рази, інакше він вважається незакінченою.

3. Обряд з тарганом.

Для проведення даного обряду необхідно мати не слабку психіку, так як вам доведеться власними руками ловити ця комаха і садити в який-небудь, бажано скляний, посудину і читати над ним змову три рази. А читати необхідно наступні слова:

"Всі наземні, що живуть в моїй квартирі тварі: моль, клопи, таргани, мурашки, і інші комашки! Знайду вас я, раба Божого (своє ім'я). Гляньте на моє тіло - біле воно, кістяне, щільне. Тече в ньому не кров, а чорна смола, а в домі не пожива та їжа, а камені так отрута! Покиньте мій будинок і ніколи в нього не повертайтеся Ні пити, ні їсти, ні жити, ні дихати, ні розмножуватися вам тут! Речі мої сильні, слово моє міцне! Сказане мною на замок закрию, ключем прикрию, а ключ в море глибоке викину! За ним таргани все з дому мого кинуться і потонуть, ніколи більше їм не повернутися, зі дна не спливти! Амінь ".

На жаль далі вам доведеться уславитися вбивцею тарганів але ж саме цього ви і домагаєтеся. Необхідно втопити посудину з шкідником всередині.

4. Ритуал з вінком.

Вся складність даного ритуалу полягає лише в тому, що для його проведення необхідно придбати абсолютно новий віник. Змова необхідно читати рано вранці, прямо на світанку. необхідно взяти мітлу в праву руку, звертаючись до сонця потрібно сказати:

"Як сонце червоне з зорею піднімається, так і мої слова міцніше стають. В руках мої як мітла звичайна, а небесна міць і сила.Як за поріг помсти почну, не зламається вона, за поріг все зло вимете, щоб не повернулося воно. Чи не повернутися в будинок тому злу (тарганам) до тих пір, поки мітла ця берізкою не стане і не проросте. Відтепер нехай так і буде! Слова на замок, замок на ключ, а ключ - у воду. Амінь! ".

Змова

Змова це досить універсальна річ. Його можна зробити на придбання красивої фігури або прив'язування до себе улюбленого ну і звичайно ж змова щоб вивести тарганів з квартири назавжди в домашніх умовах.

Молитва від тарганів в квартирі

Крім змов по виведенню тарганів з вашої квартири, існують ще й різні молитви, присвячені даній тем.

Необхідно помолитися мученику Трифону, і якщо ваші молитви будуть правильно сформульовані і ви вкладете в них всю свою енергетику, то безсумнівно добь етесь чималих результатів. А найголовніше те, що ви повинні самі вірити, всією своєю суттю.

Молитва проти тарганів як діє?

Молитва це в своєму роді прохання про допомогу у Бога. Найефективнішим методом боротьби буде об'єднання молитви і змови в одному обряді, так як молитва у багато разів збільшує силу змови.

Не обов'язково читати молитву по завченому тексту. Все слова повинні бути вашими і йти з глибини вашої душі. Головне не забувайте правильно формулювати проблему.

Відгуки

Молитва проти тарганів і змова проти тарганів спрацюють лише в тому випадку, якщо ви будете вірити в неї всім серцем.

Відгуки стосуються даної теми завжди були суперечливі. Одні кажуть, що це допомагає і незабаром все шкідники залишають очищений будинок. Інші ж стверджують, що все це маячня і найкраще звертатися до фахівців.

Ніколи не забивайте- головне вірити і тоді все у вас вийде!